Utanıyorum ve kendimden iğreniyorum...:(.Yardma ihtiyacm var

Kesinlikle gorusme yuzune bule gulme . Gun gelir yuzune vurur erkekler bu davranisi. Iradesiz degilsiniz nefsine uyma cok net dur ic sesinin karsisinda bekar erkek bile olsa bukdr yelkenleri fora verme. Yazik edersin kendine ve ileride pisman olursun

Saf mısınız salak mı anlamadım. Adam karısından boşanmayacağını açık açık söylüyor ama siz onla hayaller kuruyorsunuz. Siz hiç ders almaz mısınız? O adam evinde mutsuz diye gönlünü çalışanlarıyla edecek kadar adi bir insan ve siz de onun metresi olmaya 6 günde heveslenmişsiniz. Ağır yazıyorum çünkü gerçekleri birinin sizin yüzünüze çarpması lazım.Bu adam karısından bugün ayrılsa bile evet yuva yıkan insan olursunuz. Çünkü sizden önce sorunlu da olsa bir evliliği vardı.

Sorunlu evlilikler neden devam eder onu bilemem ama sizi bulup evliliği bitirmesi doğru değil ki, zaten boşanacak olsa çoktan boşanırdı.

Cok ilginc ozaman ewli olupta boyle bi yorum yapmaniz. Sizin esiniz baskalariyla sıkılana kadar görüsse siz naparsiniz?
İnsanların hayatında 's'ler olabiliyor. Günümüzde kadınların da 1/3'ü evliliklerinin bir döneminde hoşlandığı başka biriyle kısa beraberlikler yaşayabiliyor.

Duygu Asena kitabı sanki mübarek,yarısını okudum bitti sandım bir okadar daha varmış:KK57: Biliyormusunuz ?Evli erkekler hep mutsuz, çocukları için beraber ler karılarıyla ve karılarıyla asla sevişmiyorlar..Yazık onlara! sizin gibi bekar cici kızların şefkatine muhtaçlar:KK48:Onlara kucak açın onlar cadaloz karılarını terketmek için sizleri bekliyorlar.

Ya ben hepsini okudum kız zaten kendimden iğreniyorum diye başlık atmış yani oda hata yaptığının farkında rendice etmeden hor görmeden konuşsak bizden büyük Allah var hesabını ona verir bende aynı fikirdeyim kızım bırak şu şerefsizi adam olsa karısına sahip çıkar zaten Rabbine sığın bol bol dua et bende evliyim ve aldatılmak nedir çok iyi bilenlerdenim herkesin yaşadığı şeyler vardır hayata Allahın imtihan ne güzeldir ki gelen ondan gelsin kendine gel ve dilerim ki Allah karşına sana sağdık olacak birini çıkartır. Bu arada gözelirim gitti yaw :)

Yine bir "Lanet olası fahişeler, kocişlerimizden uzak durun!" hareketi başlamış. Allah sizin gibilerden kocalarımızı korusun falan filan...Sormak lazım, her flört edene tav olan o iradesiz kocanı hangi sebeple elde tutmak istiyorsun diye.

Yine bir "Lanet olası fahişeler, kocişlerimizden uzak durun!" hareketi başlamış. Allah sizin gibilerden kocalarımızı korusun falan filan...Sormak lazım, her flört edene tav olan o iradesiz kocanı hangi sebeple elde tutmak istiyorsun diye.
Yapmayın lütfen Adam adam olsa gözü karısından başkasını görmez zaten burda tek taraflı bir durum yok :KK43:

Yapmayın lütfen Adam adam olsa gözü karısından başkasını görmez zaten burda tek taraflı bir durum yok :KK43:

Haklısınız bu konuda. Ama bence böyle kadınlar o iradesiz adamların ne mal olduğunu anlama konusunda yardım ediyor. Kızmaktansa minnettar kalınmalı bence, böyle erkeklerin gerçek yüzünü bir an önce anlamamıza yardımcı oldukları için.

Kendi dilini katlederek konuşup "toplumda üst düzey" bir yerlere gelmek bu kadar nasıl kolay olur? Amcanız falan kaymakam vali herhalde. Derdiniz ise daha çok ergenlerin sohbetlerine benziyor. Okuyamadım bile. Kafa yorulacak kısmı yok. Ama evli bir erkek. Küçücük evladı var. Sevmiyormuş diye kendinizi kandırmayı derhal kesin ablacım kocaman insansın, yazık o aileye o çocuğa.

X