Utanıyorum ve kendimden iğreniyorum...:(.Yardma ihtiyacm var

O da büyük ihtimal bu kız olmaz oglum seni begenmez diyo blki işe motive geliyo
Sen cidden adamın böyle düşündüğünü mü düşündün? asdghklladjm ay ben gülerim.
Bak ben sana kaba olacak; ama erkek tabiri ile ne düşündüğünü yazayım, "çakap, geçeyim, belli ki basit biri." Adamın evli olduğunu bile bile ona yürüyorsan adamın başka bir şey düşünme ihtimali yok.
Ha baktı hoşuna gitti bu kaçamak, senin de m.tresliğe (geçen sefer ban yedim, böyle yazayım.) meyilin var, sana da bir ev açar, hevesini alınca da şutlar.

Biriyle birlikte olduğun için kendini kullanılmış hissetmeni anlayamıyorum canım. Bu şekilde düşünmemelisin. Yaşanmış bitmiş. Önüne bakmalısın. Sonuçta seks tek taraflı bir kullanma veya kullanılma işi değildir. Zorla yapmadıysan kullanılmış sayılmazsın. Keyfini çıkardım, olmadı, bitti diye düşünürsen kendini üzmezsin. Aşk geçici bir şeydir sonuçta. Sen de sıkılabilirdin. Sanal ortamda tanıştığın birinden de hayır bekleme. Arlı mı arsız mı, hırlı mı hırsız mı bilemezsin. Flört maksatlı sohbet edebilirsin can sıkıntını gidermek için ama telefon numaranı verme. Madem sanal, sanalda kalsın değil mi? Sohbet et, keyfine bak, orada bitir. Sanaldan birine hemen aşık olabildiğine göre başkasına da olup,egonu besleyebilir, günlük hayatta keyfine bakabilirsin.
Ayrıca evli bir erkekle olmanı doğru bulmuyorum. Bekarlara kıran girmedi, erkek çok. Yeniden aşkı bulabilirsin. Evli erkekler genelde ikinci kadın için yuvalarını yıkmazlar. Istisnalar var ama yuzde birlik bir ihtimal. Hem bunun vebali de çok büyük. Kadınla helalleşemezsin bile. Kendini yok yere yıpratma. Hayatın tadını çıkar. Ileride bu hallerine çok gülersin inan bana. Bak keyfine...

Off iki guzel lafa kanacak kadar tecrubesiz olmayin ya. Bende şıpsevdiyimdir buraya erkek konusu açtığım da oldu çok üstume gelen kadinlar da oldu ama hic iki guzel lafa kanacak kadar sacmalamadim aklima yatmayan hareketlerini gordugumde bitirdim buradakiler de farkindadir. Insanlar dille yalan soyler bi bunu anlayin ilk. Ayy ne sasirtici evliler ve hic konusmuyolar cok inandirici bu da <3 yataklari da ayri miymis? Aileler mi zorlamis of cok uzuldum zavalli erkege yazik ya :'( Hic bu kadar duygulanmamistim Kesin sizinle ciddi dusunuyor yapin cilveyi kendi istediginizle yapin sonra da kullanildim pismanlikti dersiniz sonra. Bu gozler orgazm olup beni kullandi diyen gordu gerci cok sasirmam. Kadinlarimizin akillanip bi erkegi bas taci edip kendini eziklememesi dilegiyle

Siz cok yanlis anlamissiniz. Adam evlenme teklifi edecek supriz icin plan yapmaktan vakit bulamiyor <3

İşyerimde çok kariyerli 2 kişi banada aynı yalanları saydı durdu.
Eşimden ayrılcam olmuyor yalanları.
Ama sonradan öğrendimki yıllardır aynı hikayeyi anlatırmış gözüne kestirdiklerine:))

Siz ne diyosunuz ya kimse ile birlikte olmadım öyle bişey mi yazdım..Benim iğrenmem için bu bu duygusal kayma gibi olan şey yeterliydi zaten..Ve buraya yazınca düzelttim düzeltebildim...Hay Allah ım yardım edin die yazdık.Halimi yaşadıklarımı anlattın ki beni anlayasınız ona göre tavsiye veresiniz diye.Allah razı olsun kimisi psikologa devam et demiş kimi şöle kimi böle..Kimi de ciddiye alsam intihara sürükleyecek şeyler yazmış farkında değil misiniz karşınızda ruhen çok saglıklı olmayan biri olabilir.Sözlerinizi dikkatli seçin..Sizden yardım istiyo tekme atın bi de siz ağzıda edin değil..Daha farklı biri olsam adamla düşünmeden bişeyler yaşar öyle yazardım hatta yazmazdım.Daha ilk baştan rahatsız oldum ve önleyemedğimi sandım..İnsan olarak desteğe ihtiyacım olamaz mı ne biçim insanlarsınız ya..Biz bilmiyoruz yuva yıkmak ne zaten töbe Yarabbi ya..
Neyse.Bana yardımcı olmak için yazan herkesten Allah razı olsun.Mesafemi koydum.Ve normalleştik.Bna laf arasnda ben de bi abinizim dedi.Şmdilik söyleyeceğim bu kadar

Siz ne diyosunuz ya kimse ile birlikte olmadım öyle bişey mi yazdım..Benim iğrenmem için bu bu duygusal kayma gibi olan şey yeterliydi zaten..Ve buraya yazınca düzelttim düzeltebildim...Hay Allah ım yardım edin die yazdık.Halimi yaşadıklarımı anlattım ki beni anlayasınız ona göre tavsiye veresiniz diye.Allah razı olsun kimisi psikologa devam et demiş kimi şöle kimi böle..Kimi de ciddiye alsam intihara sürükleyecek şeyler yazmış farkında değil misiniz karşınızda ruhen çok saglıklı olmayan biri olabilir.Sözlerinizi dikkatli seçin..Sizden yardım istiyo tekme atın bi de siz ağzıda edin değil..Daha farklı biri olsam adamla düşünmeden bişeyler yaşar öyle yazardım hatta yazmazdım.Daha ilk baştan rahatsız oldum ve önleyemedğimi sandım..İnsan olarak desteğe ihtiyacım olamaz mı ne biçim insanlarsınız ya..Biz bilmiyoruz yuva yıkmak ne zaten töbe Yarabbi ya..
Neyse.Bana yardımcı olmak için yazan herkesten Allah razı olsun.Mesafemi koydum.Ve normalleştik.Bna laf arasnda ben de bi abinizim dedi.Şmdilik söyleyeceğim bu kadar

Istediginle istedigini yapmakta ozgursun ama evli bir adamla degil. Sevgilisi olan erkegin bile benimle ilgilenmesi benim icin mide bulantisi sebebidir mesela. Bekarsin bekar adamlarla istedigini yap kimsenin umrunda olmaz kimse kimsenin ahlak bekcisi degil. Ruhen cok saglikli degilsen burdaki yorumlardan dolayi degil kendi kendini kandirdigini bile farkedemeyip insanlara camur atiyorsun. Yarin obur gun daha fazla uzulme bu yorumlari ciddiye al bence. Bazen tatli tatli beynine islenen yalanlardansa gerceklerin tokat gibi yuzune carpilmasi daha iyidir.

Bence sen aileni öne katarak biraz kendini kandırmıyor musun? Evli olup da başkasına yavşayan her erkek evliliğim kötü yalanını atar kusura bakma ama sende yuva yıkansın bu durumda birinin gözyaşına sebep oluyosan ( hemde hem bir kadının hem bir çocuğun) sende hep ağlarsın unutma... Ne diyim Allah kimseyi doğru yoldan şaşırtmasın.

Statü , eğitim haricinde "vizyon" gerektirir.
Bu sebeple ya yaşadıklarınız kurgu,ya da kendinizi tanımlarken belirttiğiniz ,etikete dair (yaptığınız iş,bulunduğunuz konum) tanımlamanız kurgu.

Şahsi fikrim 2 şık var;
ya psikolojik bazlı bi araştırma yapıp insanların tepkisini ve fikirlerini ölçmek için bilinçli olarak bu şekilde yazdınız,
Ya da şu an kurgularla yaşadığınız psikolojik olarak sıkıntılı bi dönemdesiniz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…