Buharlı Ütüler Ütü konusunda yardım

aysag

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
22 Mart 2008
1.040
76
42
Tek kelimeyle ütü budur dıyebıilecegınız ütü markası ve özellikleri nelerdir bayanlar fıkırleriiz cok önemli sımdıden tesekkürler

Tek kelimeyle ütü budur dıyebıilecegınız ütü markası ve özellikleri nelerdir bayanlar fıkırleriiz cok önemli sımdıden tesekkürler

Ben tefal kullanıyorum canım..öyle pek afilli bir model değil...Buharlı tefal ütü modelini tam hatırlamıyorum, dışı mor gibi..:nazar::nazar:

Merhaba,

Buhar kazanlı ütü arıyorsanız philipsin aşağıda linkini verdiğim ürünü gerçekten çok profesyonel bir makine.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ozelliklerı ıyı kullandınızmı pekı sız fıyatıda fena degılmıs

Ben tefal kullanıyorum canım..öyle pek afilli bir model değil...Buharlı tefal ütü modelini tam hatırlamıyorum, dışı mor gibi..:nazar::nazar:
Buhar kazanlı ürünleri pek tavsiye etmem canım. Kardeşimde var hem çok hantal hem de diğerleriyle aynı işi görüyor. Ama fiyatı diğerlerinden fazla....Ben ütü ütüdür diyenlerdenim. Basit bir şey alma ama kullanım kolaylığı önemli. Sonuçta hepsi aynı işi görüyor....:18:

Kesinlikle tefal derim,bütün ürünleri güzel zaten ben çok memnunum.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Buhar kazanlı ütü en kullanışlısı ütü yapma konusunda bence. Sebebi yüksek bar buhar verdiğinden tek sefer ütüyü sürmek yetebiliyor kumaşa göre.. Ayrıca zamandanda kazandırıyor. Olumsuz tarafı biraz hantal ama ütü masan açık duruyorsa odanda yada herhangi bi odada kullanıma hazır durabilir, benim öyle rahat kullanıyorum. Ben deloghni kullanıyorum, önceki philipsin normal ütülerindendi, o da iyiydi ama düşürdüm içinde bişileri kopmuş tamiriyle uğraşamadığımdan garantisi bitmişti delogniyide bi kampanyadan almıştım ama çok çok memenunum..

Canım işte benim ütü...Foto koydum çünkü ne kadar çok yorum yapılırsa o kadar kafa karışıyor... Gorsel olunca daha net anlasiliyor... Herkes kendi kullandığını biliyor çünkü....Ben diğer markalardan da kullandım...Bence bu....

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Eklentiler

• $1402551864060.jpg
    $1402551864060.jpg
    36,1 KB · Görüntüleme: 270
Kazanlı ütünün yerini tutmasa da ben de ütümden çok memnunum.
Philips gc4870/22
Philips GC4870/22

Eki Görüntüle 1154293

kesinlikle arkadaşıma katılıyorum benim ütümde aynısı ve o kadar pretik ve çabuk açılıyor ki çamaşırlar ne zaman bitriyotum dağ gibi ütüleri anlamıyorum bile:KK1::KK1::KK1: hemde su doldurması falan çok rahat ben hep su doldururken gıcık olurdum önceki ütülere:KK47::KK47::KK47: kesinlikle tavsiyem budur

"Kuzguna yavrusu güzel gözükür " derler ya , bu topikte ona benzedi....Herkesin ütüsü kendine güzel.. :KK1: Arkadaşlar kızımın bu seneki perfonmans konusu "Geçmişten günümüze ütü" konusuydu. Eskiden beri ne ütüler gelmiş geçmiş , kömürlü ütü , taş ütü ....daha da iyileri çıkacak. Teknoloji hergün ilerliyor. Ama phılıps 4870-22 dediğiniz ütünün internet fiyatı 430 tl....Değer mi bir ütü için. Bence ıııı değmez...Benimki tefal şu anda. Ondan önce rowenta ve phılıps model kullandım....Yaklaşık 8 senedir aynı ütü....Maşaallah.... Sonuçta kırışık açıyor hepsi.....Konu sahibi arkadaşa önerim bence bütçesine göre ütü bakması.....
Bir de ütülerinin resmini koyan arkadaşlar kendi ütülerini koysalar....İnternet resmini değil.....

Son düzenleme:
ben homend kullanıyorum çok memnunum

Kazanlı ütünün yerini tutmasa da ben de ütümden çok memnunum.
Philips gc4870/22
Philips GC4870/22

Eki Görüntüle 1154293

Ben de bundan kullanıyorum çok memnunum bir kere sürmem yetiyor ki ben daha önce ütü yapmış biri değildim gözümde büyürdü hep şimdi ütü yapmaktan zevk almaya bile başladım diyebilirim çok rahat ütülüyor. :KK1:

kesinlikle arkadaşıma katılıyorum benim ütümde aynısı ve o kadar pretik ve çabuk açılıyor ki çamaşırlar ne zaman bitriyotum dağ gibi ütüleri anlamıyorum bile:KK1::KK1::KK1: hemde su doldurması falan çok rahat ben hep su doldururken gıcık olurdum önceki ütülere:KK47::KK47::KK47: kesinlikle tavsiyem budur

benım utumde Philips gözün kapalı all ve musluk suyu kullanma kaynamış yada beklemiş su kullan ütünün ömrü uzun olsun ,,,:KK49:

Bence ütü çok önemli, özellikle çalışan bayanlar için. Buhar kazanlı tefal pro express GV8461 aldım. Fiyat olarak pahalı sayılabilir, ama değiyor gerçekten. 1 gömlek 1 dakika sürmüyor. Tshirt'ün bi tarafını ütülüyorum diğer tarafı kendiliğinden ütüleniyor. Çok güçlü, süper :KK66:

"Kuzguna yavrusu güzel gözükür " derler ya , bu topikte ona benzedi....Herkesin ütüsü kendine güzel.. :KK1: Arkadaşlar kızımın bu seneki perfonmans konusu "Geçmişten günümüze ütü" konusuydu. Eskiden beri ne ütüler gelmiş geçmiş , kömürlü ütü , taş ütü ....daha da iyileri çıkacak. Teknoloji hergün ilerliyor. Ama phılıps 4870-22 dediğiniz ütünün internet fiyatı 430 tl....Değer mi bir ütü için. Bence ıııı değmez...Benimki tefal şu anda. Ondan önce rowenta ve phılıps model kullandım....Yaklaşık 8 senedir aynı ütü....Maşaallah.... Sonuçta kırışık açıyor hepsi.....Konu sahibi arkadaşa önerim bence bütçesine göre ütü bakması.....
Bir de ütülerinin resmini koyan arkadaşlar kendi ütülerini koysalar....İnternet resmini değil.....

İnternetten ütü resmi koyan arkadaşlar demişsiniz, sanırım benden bahsediyorsunuz. İş yerimde olduğum için, ve sadece modeli görünce tanıması için konu sahibine internetten resmini koydum. Kendisi isterse zaten foto konusunda yardımcı olurum.
Haklısınız herkes kendi ütüsünün performansını övüyor, çünkü başka ütü nasıl bilemiyoruz. Memnun kalmasam ütümden, memnun değilim de derdim zaten. Ancak memnunum.
Elbette ki bütçe önemli, benim için üst sınırdı mesela benim ütüme verdiğim para. 300 tlye almıştım, ben de daha fazla veremezdim. Ama 800-1000 lira verenler de var, saygı duyarım.

Son düzenleme:
X