Üvey kaynana ve öz kaynana

sen bunları bile bile neden evlendin peki sevgi herşey değil işte allah uzak tutsun seni de çocuğunu da bu insandan :KK14: hala hala değil chuckynin halası :confused:
Simdiki aklim olsa ztn evlenmezdim heralde ozmn ki bundan uc sene once hersey toz pembe geldi galiba gozume bilmiyorum ama cok sevdik birbirimizi halada oyle seviyoruz ama bu durumlarda yipratiyor insani

Kusuruma bakmada hata üzerine hata yapmissin. Yani cocugunu öylesine görümcesine veren, hatta ikinci cocugunuda böyle yapan, ve bunlari kabul edecek kadar gözü dönmüs bir görümce var ortada. Sen nasil böyle bir aileye gelin gittin? Annenler bunu nasil onayladi? Üstelik ilk basta kadin ile beraber yasamayi kabul etmissin!

Bunun üstüne bide hemen hamile kalmissin. Yani seni bicaklamak istiyen kadin ile her hafta görüsen adamdan hamile kaldin! Senin sorunun Tr'ye gitmek yada o kadin degil. Senin sorunun sana saygi duymayan bir es. Ki o adamdanda pek birsey beklememek lazim, psikopat bir aileden geliyor sonucta :KK14:

Hadi ni hata edip evlendin ,hala nasıl evli kalabiliyorsun onu anlamadım...kocan adam olsa halasıyla goruşmezdi ama adam değil goruşuyor.

seni istemeyen senin parçanı neden istesin neden vicdanın el vermiyor o da senin canın kanın senin etinden et

Baskı yapıyor görüşüyor vs demişsin maddi bağı mı var

Halası annelik mi yapmış da vicdani bağı olsun

Tr dekilerden zarar gelmez gibi eşine de gerçek ailen gördü

Hala da beddua ile hakkını
Kaybetti dersin

:KK57:bu nasıl bir aile yapısı ya yalan içinde yalan dolan

bıçaklar,iftiralar hakaretler:KK17:

Tuhaf bır Aile eşiniz sizi düşünüp gıtmemeliydi halasına sorun eşinizde yazık birkerede kadinlarını:KK12:n yanında olsalar ya

gelip görmedi olayına takıldım ben de.bir de gösterecek misin o ruh hastasına?

kardeş olayını anlamadım...öz kardeşini yine halası mı evlatlık alıyor?onun konu ile ilgisi nedir?
eşiniz halasını görmek istemiyor,bağını koparmış.neden tedirginsiniz? o evde görseniz de çıkar gidersiniz? bebeğinizi de sizi de ölsün diye beddua eden kadınla aynı evde olmayın..eşinizden yana da sıkıntı yok gibi..
kendinize sorun etmeyin bence ..

sanırım yurt dışına çıkartmak için yapılmış gibi dieğr kardeşin evlatlığı

Simdiki aklim olsa ztn evlenmezdim heralde ozmn ki bundan uc sene once hersey toz pembe geldi galiba gozume bilmiyorum ama cok sevdik birbirimizi halada oyle seviyoruz ama bu durumlarda yipratiyor insani
allah kurtarsın o zaman canım çok üzüldüm gerçekten inşallah eşin de soğur iyice bu insanla hayatta yüzünü görmezsiniz

Bu ailede var bise..
İki evladini kim verir gorumcesine evlatlik diye..
var şekerim oluyor öyle şeyler benim arkadaşımın babaannesi de amcasının çocuğu olmuyor diye arkadaşımın kardeşini zorla alıp amcaya vermiş

Bu esinizin gercek aileside garip dogurup dogurup halaya evlatlik vermisler.
Bence ne halayla muhattap olun nede gercek aileyle onlarda gercekten aile bagi olsa el kadar bebegi yurt disina evlatlik vermezlerdi.
Halaya baksana deli mi rahatsiz mi belli degil ürkütücü bir kadin.
Illa gorusmek zorunda olursaniz misafir gibi 1 saat oturup cikin.

allah kurtarsın o zaman canım çok üzüldüm gerçekten inşallah eşin de soğur iyice bu insanla hayatta yüzünü görmezsiniz

var şekerim oluyor öyle şeyler benim arkadaşımın babaannesi de amcasının çocuğu olmuyor diye arkadaşımın kardeşini zorla alıp amcaya vermiş
Ama zorlaymis iste burda bir degil iki cocuk birden..
Gerci benim de aklima geldi anneyi mi ezmisler acaba cocuklarla cok ilgilenmiceksin halayi anne gorsunler diye..
Oz anne de pek ilgi gostermiyormus cunku konu sahibi oyle dedi..
Ama bilemedim yinede gunah almiyim dedim ama bana sanki hala gelini ezip cocuklari elinden koparmis gibi geliyor :KK43:

Ama zorlaymis iste burda bir degil iki cocuk birden..
Gerci benim de aklima geldi anneyi mi ezmisler acaba cocuklarla cok ilgilenmiceksin halayi anne gorsunler diye..
Oz anne de pek ilgi gostermiyormus cunku konu sahibi oyle dedi..
Ama bilemedim yinede gunah almiyim dedim ama bana sanki hala gelini ezip cocuklari elinden koparmis gibi geliyor :KK43:
bakalım anne ne şekilde canım belki kadını delirttiler bişey yaptılar kimse vermez ki yoksa iki çocuğunu ama oluyor böyle şeyler ben birkaç kişiden daha duymuştumo_O

aman Allahim biz 1 tanesiyle bas edemiyoruz sende 2 tane var Allahim yardimcin olsun canim
konunu okumadim basligi gorunce gecirdigim sokun etkisiyle yaziyorum :)

Haklisin ama ister istemez esim her hafta annesinin yanina gidiyor geldigindede keske bizimkilerde cocugu gorse sevse diye basliyor uzuluyor onada kiyamiyorum ama bende sasirdim kaldim
Annesi gelip sevebilir. Siz götürmeyin. Normal insan evlendiler diye bıçakla milleti kovalamaz. Ya çocuğa bişey yaparlarsa.

Konu hortlamış yorum yapmadan geçemicem

ülkemizdeki aşırı cahil kesim yurtdışına gitti zamanında umarım linç yemem

Şimdi bunların torunları fln biraz okuda da eğitim aldılar yoksa almancılar hala hülo euro takılıyor

bu gözler neler gördü Almanya’da bir Türk marketinde adam karısının konuşmasına izin vermemişti bizimle

neyse

X