Üvey kaynana ve öz kaynana

annecik24

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
18 Haziran 2015
14
0
33
Mrb bnm en buyuk sorunum esimin ailesiyle biraz uzun ve karisik olcak k.bakmayin. Esim bebekken öz halasina evlatlik verilmis,onun cocugu olmadigi icin ve eside vefat ettigi icin esimi yanina yurtdisina aliyor..esim herseyi biliyor anne diyor ztn o kadina,biz tanistigimizda cok anormal gelmisti cunku esim babasinin soyadini tasimiyor ve ailesi baska isimle cagiriyor kimlikte baska yaziyor bnada kimlikteki gibi tanitti kendisini nyse..biz cok sevdik birbirimizi ama farkli sehirlerde oturdugumuz icin 3 ay icinde aileleri tanistirdik.. Annesi yani aslinda halasi beni tanistik tanisali istemedi yok memleketim farkliymis yok cok dominantmisim halbuki hic saygida kusur etmiyodum ama o turkiyeden koyden birini istiyomus ogluna okumamis olcak yurtdisina gelip calisip bunun eline parayi saycak nyse biz cok zorluklarla evlendik kendi gelinligimi bile gitti kafasina gore diktirdi aldi geldi ses etmedim seviyorum esimi diye ve evlendikten snra braber yasicaktim yani o kadin,esimin kendi babasi annesininde kardesi oluyorya,esimin erkek kardesi cunku onuda evlatlik almis..ama evlendikten iki hafta snra gecenin 1nde camasirlarimi posete koyup camdan esime firlatarak kactik cunku bna yapmadigini birakmadi bicak cekti,iftira atti,kapimizi dinledi,yedigime ictigime karisti o senin kocan degil birak git bile dedi..bizde kactik hatta o sehirden bile tasindik kocam isteme istemeye benm buyudugm sehire yakin tasindi..ama o kadinin serrinden hala kurtulamiyorm hamileydim Allah cocuyla oglumu kurtarsin o kiz masada kalsin demis bnm icin..cocugm simdi 8aylik oldu hala gormediler ama trye gitcez mecburen esimin öz annesini gormeye o kadin orda olmicak olursa cikar gideriz diyor esim ama bn cok korkuyorum sinirlerim bozuluyor sizce trye ailesinin yanina gitmelimiyim yada cocugumu gosteriyimmi annesine yani halasina

kardeş olayını anlamadım...öz kardeşini yine halası mı evlatlık alıyor?onun konu ile ilgisi nedir?
eşiniz halasını görmek istemiyor,bağını koparmış.neden tedirginsiniz? o evde görseniz de çıkar gidersiniz? bebeğinizi de sizi de ölsün diye beddua eden kadınla aynı evde olmayın..eşinizden yana da sıkıntı yok gibi..
kendinize sorun etmeyin bence ..

Obaa olaya bak ya ne biçim!
Bence hic bi b.. Yapamaz. Siz keyfinize bakin herkesin bedduası kabul olsaydi yasayan insan kalmazdı

Arkadaş Belçika'da oturup gerçek kesit tadında olaylar yaşamayı nasıl başarıyorsunuz?
Valla bizde bilmiyoruz fazlasi var azi yok bu yazdiklarimin.. Simdiki aklim olsa evlenmezdim hic birinede göz yummazdim iste zamaninda salaklik yaptim seviyorum evlenince o kadinda duzelir sandim yok olmadi

Arkadaş Belçika'da oturup gerçek kesit tadında olaylar yaşamayı nasıl başarıyorsunuz?
çünkü orada da aynı türkiyede köyde yaşıyormuş gibi yaşıyorlar sanırım..burda da çok okuyorum,kız y,dşında yaşıyor orda doğmuş büyümüş ama türkiyede sevgili yapıp,kul köle oluyor.

Obaa olaya bak ya ne biçim!
Bence hic bi b.. Yapamaz. Siz keyfinize bakin herkesin bedduası kabul olsaydi yasayan insan kalmazdı
Haklisin ama ister istemez esim her hafta annesinin yanina gidiyor geldigindede keske bizimkilerde cocugu gorse sevse diye basliyor uzuluyor onada kiyamiyorum ama bende sasirdim kaldim

Haklisin ama ister istemez esim her hafta annesinin yanina gidiyor geldigindede keske bizimkilerde cocugu gorse sevse diye basliyor uzuluyor onada kiyamiyorum ama bende sasirdim kaldim
eşiniz bu kadınla hala görüşüyor mu yani?????????????halasıyla??
adamın karısına çocuğuan beddualar deden insanla???

kardeş olayını anlamadım...öz kardeşini yine halası mı evlatlık alıyor?onun konu ile ilgisi nedir?
eşiniz halasını görmek istemiyor,bağını koparmış.neden tedirginsiniz? o evde görseniz de çıkar gidersiniz? bebeğinizi de sizi de ölsün diye beddua eden kadınla aynı evde olmayın..eşinizden yana da sıkıntı yok gibi..
kendinize sorun etmeyin bence ..
Evet oz kardesinide halasi evlatlik almis oda laf sokuyordy yenge bunu boylemi yaptin soylemi diye simdi 18yasinda ona cocugu gostermeye basladik..gecenlerde evimize dahi geldi hic istemedim ama esim istedigi icin bisey demedim..esim her hafta annesine gider yoksa kadin arar cagirir gel diye. Esim beni seviyor tutuyor ama yeri geliyor kavgalarimiz oluyo sirf ailesi yuzunden..bide trye gitcez dha bi ay var ama hergun dusunmekten sinir oldum kadin orda olsa olay cikarir ve hepsi esimin ailesi oldugu icin onu tutarlar..esimide sustururlar onlar kac kisi biz iki kisiyiz

valla ne desem bilemedim..eşinizde de az gurur olsa iyi olurmuş..ya da vicdan mı desem bilemedim..
bu durumda asla görüşmezdim ve çocuğumu da göstermezdim...
Ayri eve cikarak tepkimizi gosterdik diyor.. Cocuk oldu artik bari onu gorsunler diyor bakalim nolcak bu isin sonu nereye gitcek

Eşin halasiyla görüşmeyi hala kesmedi mi?
Bir de esinin gercek annesi nerde? Onunla konusup görüşün.

Yazinizdan pek bir sey anlamadim eger annesi hakkinda yazdiysaniz kacirdim kusura bakmayin.

Eşin halasiyla görüşmeyi hala kesmedi mi?
Bir de esinin gercek annesi nerde? Onunla konusup görüşün.

Yazinizdan pek bir sey anlamadim eger annesi hakkinda yazdiysaniz kacirdim kusura bakmayin.
Evet gorusmeye devam ediyor,öz annesi turkiyede..ben daha tanismadim bi ay snra gidip taniscam,pek karismiyor oz annesi bu konuya ztn herkez halasinin tarafini tutuyor cunku onlara gercekleri anlatmiyor hep beni kotuledigi icin

Evet gorusmeye devam ediyor,öz annesi turkiyede..ben daha tanismadim bi ay snra gidip taniscam,pek karismiyor oz annesi bu konuya ztn herkez halasinin tarafini tutuyor cunku onlara gercekleri anlatmiyor hep beni kotuledigi icin

Bu kadar olaydan sonra hala nasil gorusebiliyor esiniz aklim almiyor.
Bence sizin şuan ki sorununuz halasi degil, eşiniz. Görüşmeyi kessin. Zaten gercek anneside degil.

Siz gercek annesi ile görüşün. Duruma göre anlatirsiniz gelismeleri.

Esiniz öz annesine nasil davranıyor? Yakin, uzak. Annesi gibi görmüyor mu?

sen bunları bile bile neden evlendin peki sevgi herşey değil işte allah uzak tutsun seni de çocuğunu da bu insandan :KK14: hala hala değil chuckynin halası :confused:

Bu kadar olaydan sonra hala nasil gorusebiliyor esiniz aklim almiyor.
Bence sizin şuan ki sorununuz halasi degil, eşiniz. Görüşmeyi kessin. Zaten gercek anneside degil.

Siz gercek annesi ile görüşün. Duruma göre anlatirsiniz gelismeleri.

Esiniz öz annesine nasil davranıyor? Yakin, uzak. Annesi gibi görmüyor mu?
Oz annesine anne diyor sadece okadar pek bi iletisimi yok ztn anneside oglum diye arayip sormuyor sanki oz annesi hala gibi mesafeli davraniyor

X