Bebek İkinci El uygun fiyata 0 4 yas kiz erkek kiyafetler. mevlut elbisesi avent emzik vs..

balbocuuu

Nirvana
Kayıtlı Üye
7 Aralık 2016
7.974
26.227
kiz-bebek-mevlit-elbisigelinlik-fransiz-dantelli-takim__1562538596474563.jpg mevlut elbise 70 tl.. tulumlar ayakli ayaksiz pijamalar citcitlilar hersey mevcut isteyene resim atilir.

Son düzenleme:
Bnm 0.6 ay oglumun philips avemt var eger daha büyükse almayı düşünüyorum
Benim bebiş 16 günlük damaklıyı zor alıyo damaksız aldım iki çeşit membun değilim bunlar koşuma gidiyo denemek istedim buralarda bulamadım internetde pahalı bu iyiymiş ama 0 6 aymı acaba benim erkek ama hem şeffaf hem mor var olur heralde

Benim bebiş 16 günlük damaklıyı zor alıyo damaksız aldım iki çeşit membun değilim bunlar koşuma gidiyo denemek istedim buralarda bulamadım internetde pahalı bu iyiymiş ama 0 6 aymı acaba benim erkek ama hem şeffaf hem mor var olur heralde
Kuzum bendeki 06 ama oglum kullanıyor henüz 4 aylık yeni oldu ikiliydi eşini görümceme verdim bnm oglanda weee damaklı ve topak uçluyu almadı ama bunu alıyor ve sadece anne sütü içiyor

2 li aldım 45 tl ye canım 6 ayda tekrar alıcam büyük ihtimal oda ikili satılıyor heralde bakalım

Kuzum bendeki 06 ama oglum kullanıyor henüz 4 aylık yeni oldu ikiliydi eşini görümceme verdim bnm oglanda weee damaklı ve topak uçluyu almadı ama bunu alıyor ve sadece anne sütü içiyor
Dr brown unkini sipariş verdik aynı zaten bununla o uygundu
3tane emzik aldım bekliyo kenarda inşallah bunu emer
benim oğlanın ablaları da emmedi hoş anaları emmemiş şansımı deniyorum kurtarıcı oluyo ara ara gerekiyo özellikle yolda falan benimkide sadece anne sütü içiyo

2 li aldım 45 tl ye canım 6 ayda tekrar alıcam büyük ihtimal oda ikili satılıyor heralde bakalım
Emse bende 2li alırdım yedekli.iyi olur düşse yıkamak için yer arıcan falan uğraşmazsın da benimki emmezse diye tekliyi de uygun bulunca sipariş verdim emerse birini daha alırım heralde

Emse bende 2li alırdım yedekli.iyi olur düşse yıkamak için yer arıcan falan uğraşmazsın da benimki emmezse diye tekliyi de uygun bulunca sipariş verdim emerse birini daha alırım heralde
Ben de emzik emmemişim eşim emmemiş ama oğlana aldırıyorum. Benim emzik Philips Avent Damla uçlu anne memesine daha yakın ve damak yapısını bozmuyor

Ben de emzik emmemişim eşim emmemiş ama oğlana aldırıyorum. Benim emzik Philips Avent Damla uçlu anne memesine daha yakın ve damak yapısını bozmuyor
Ay hiç anlamıyırum emzik işinden
Ama bebek seçiyomuş emziğini
Bizimki damaklıyı sevecek ağzına büyük gelmese. Bakalım gelsin bunu da denicem almassa bida emzik almam bunları dener dururum alırsa alır almazsa almaz
Ben sadece dışarı çıktığımda acil durumlarda diye emsin istiyorum

X