Uyku uyku uyku baybaynight damla

evliii

Üye
Kayıtlı Üye
3 Ekim 2020
92
39
Vallahi artık uykusuzluktan mafolmuş durumdayım eşim görevde uzun süredir yanlızım kızım 11 ay 25 günlük eşimde araştırıp bu damlayı sipariş vermiş ilkten vermemek için direndim gece cok sık kalkardı. 5 damla veriyimm dedim amanın yarım saat sonra salladım hemen uyudu ve gece bir kere kalktı sadece . baya işime yarıyor 4 gündür kullanıyorum ama içim de içimi yiyor acaba yanlış mı yapıyorum Bugün vermicektim duş aldırdım rahat uyusun diye ama nafile diş çıkartıyor birde aşırı zorlanıyorum ….. 😒😒😒

Vallahi artık uykusuzluktan mafolmuş durumdayım eşim görevde uzun süredir yanlızım kızım 11 ay 25 günlük eşimde araştırıp bu damlayı sipariş vermiş ilkten vermemek için direndim gece cok sık kalkardı. 5 damla veriyimm dedim amanın yarım saat sonra salladım hemen uyudu ve gece bir kere kalktı sadece . baya işime yarıyor 4 gündür kullanıyorum ama içim de içimi yiyor acaba yanlış mı yapıyorum Bugün vermicektim duş aldırdım rahat uyusun diye ama nafile diş çıkartıyor birde aşırı zorlanıyorum ….. 😒😒😒
Doğduğundan beri bende aynı sorunu yaşıyorum 6 aylıkken anason çayı vermeye başladım 4.5 yemek kaşığı kadar uykusunu baya iyi düzene sokmuştuk 1.5 sene kadar şimdi kendileri 3 yaşında canı isterse uyuyor istemezse uyumuyor gece kalkıp oyun oynayalım diyor yorucu bi durum cidden neden bu kadar detay verdim anlamadım ama 😂😂🧸 anasonu bi deneyin tadını beğenmezse melisayı deneyin işe yarıyor

Doktora sormadan mı veriyorsunuz damlayı?

O damlayı ben de kullandım oğlum için hala ara ara kullanıyuama uykuya dalma süresini kısaltmak dışında bir işe yaramadı hatta onu kullandığım zaman hemen uykuya dalıyo ama çok kısa uyuyo

X