Bebek Beslenmesi Uyku Yapan Bitki Çayı Kullanan Var mı?

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.

month

Guru
Kayıtlı Üye
20 Eylül 2010
5.004
64
kızlar benim oğlum 15 aylık çok uykusuz uyku yapan iyi geceler bitki çayları varmış kullanan varmı aranızda hangi markayı tavsiye edersiniz geceleri içirmek istiyorum oğluma bitki olduğu için zararsızda hangisini önerirsiniz?

Son düzenleme:
bizim dr '' kesinlikle HAYIR '' demişti...... neden uyumuyor sorusunun yanıtını arayın bence... gün içinde yorun onu... öğle uykusu çok mu? ilişkiniz nasıl onunla? vs.. vs.. vs... hernekadar doğal-bitkisel denilsede kimyasalmış o çaylar.... bol şans.

hem şöyle düşün 1 gece verdin, diğer gecelerde mi vereceksin????? saçma... sorunun nedenini bul ve 15 aylık çocuğa bu tarz çaylara yönelme derim... bol şans.

bizim dr '' kesinlikle HAYIR '' demişti...... neden uyumuyor sorusunun yanıtını arayın bence... gün içinde yorun onu... öğle uykusu çok mu? ilişkiniz nasıl onunla? vs.. vs.. vs... hernekadar doğal-bitkisel denilsede kimyasalmış o çaylar.... bol şans.

yaa kimyasalmışmı bence hepsi öyle değildir...bütün güzn yoruluyo zaten saniye bile durmuyo çok hiperaktif...öğle uykusuda yarım saat uyuyo okadar ilişkimizde iyi gibi ama her yediğinide kusuyo daha tabağı görür görmez öğürüyo yemekten nefret ediyo oyüzden bazen bağırıyorum...sürekli ilgi oyun istiyo...gecelri bikaç zaman yatırdığım zaman kendi uyuyodu şimdi yine ayaklarımda sallayarak uyutuyorum yada yanında yatınca beraber uyuyunca uyuyo

en doğaLı rezene çayı arkadaşım.. poşetLerde paketLerde oLanLardan aLma,aktarLardan aL..

çocuğun kusma problemi için bir doktora gidin bence.demekki mide problemi var.belki de reflü veya besin alerjisi vardır.rahatsız oluyordur ve ondan uyumuyordur.

yaa kimyasalmışmı bence hepsi öyle değildir...bütün güzn yoruluyo zaten saniye bile durmuyo çok hiperaktif...öğle uykusuda yarım saat uyuyo okadar ilişkimizde iyi gibi ama her yediğinide kusuyo daha tabağı görür görmez öğürüyo yemekten nefret ediyo oyüzden bazen bağırıyorum...sürekli ilgi oyun istiyo...gecelri bikaç zaman yatırdığım zaman kendi uyuyodu şimdi yine ayaklarımda sallayarak uyutuyorum yada yanında yatınca beraber uyuyunca uyuyo

yanında uyu o zaman madem öyle uyuyor çocukları ilaçla çayla seme yaparsınız birazcık katlanın zahmet olmassa

yanında uyu o zaman madem öyle uyuyor çocukları ilaçla çayla seme yaparsınız birazcık katlanın zahmet olmassa
arkadaşım eminim bebeğiyle uyumak ve onunla ilgilenmek kimse için zahmet değildir. ben 1.5 yaşında oğlu olan bir anneyim ve doğduğu günden itibaren uyku problemi oldu.hep çok az uyudu.
uykuya dalamadı. gün içinde enerjisini atması için parka gitti koştuk yürüdük, oyun oynadık,uyumadan önce uyku düzeni oluşturduk(pijama giymek,el yıkamak,süt içmek gibi..) uyku düzeninin biraz faydası oldu. doktora götürüp kontrol ettirdik.bi rahatsızlığıda yok. doktor bazı bebeklerin (%10luk kısmının)doğuştan fazla hareketli olduğunu ve hareket etmekten uykuya dalamadığını söyledi ve genetik olduğunu söyledi.
month ; biz uyku düzeniyle birlikte organik mamalar üreten hipp markasının çayını kullandık biraz rahat ettik.dra danışarak kullanabilirsin. umarım sizede faydası olur.

çocuğunuzla ilgileniverin ne demek ya bizde çocuklarımızla ilgilenmekten hoşlanıyoruz ama bizimde enerji depolamız lazım bunun içinde uyumamız lazım yarım saatte bir kalkarsanız değil çocuğunuza kendinize faydanız olmaz. bütün sorunları çözüldüğü halde çocuk hala uyumuyorsa farklı yollar bulmak bizimde hakkımız. sizin bebeğiniz çok uyanmıyor heralde gece. sizi esheple kınıyorum bir anneye hakaret etmiş sayıyorum sizi.

vallaha benim bebegimde 8 aylik gece surekli uyanip emmek istiyo uykusu cok az.haliyle bende uyuyamiyorum sinirlerim acayip bozuk.keske bi cozum olsa :)

Hiç bir anne için çocuğuyla ilgilenmek zahmet değildir bu şekilde konuşarak çok şey bildiğinizi sanıyorsunuz insanlar burada fikir alışverişi yapıyor kalkmış ne diyorsun her bebek bir değil kardeşim benim bebeğimde gün içinde çok hareketli ama geceleri uyumuyor

Şöyle anlatayım tatlım gece 12 de yattı 2 de kalktı 3.35 te yattı 5.30 da kalkı saat 9 olmuş yeni yattı her bebek aynı değil bu şekilde konuşarak insanları kırıyosunuz

X