Uzak iliski ve güven sorunu

Yanlis bir sey oldugunu soyleyeceksiniz eminim ama bulustugumuzda telefonunu kurcaladim oradan biliyorum. Konumda da belirttim. Kizdan huylaniyordum birazcik malesef bilirsiniz kadinlar hisseder
Siz kıskanç birisiniz. Bunun kadınlar hisseder diye bir açıklaması olamaz. Ayrıca kimse güvendiği insanın telefonunu kurcalamaz. Çok çirkin bir davranış. Nişanlınız farkına varırsa uzaklaşır sizden. Kendi elinizle itmiş olursunuz onu. Lütfen biraz daha sakin olun. Müdahaleci tavrı bırakın. Bir yerden sonra tolere etmez çünkü nişanlınız bu durumu. Daha çok yipranirsiniz

Şöyle düşünün küçük dağları ben yarattim tavrinda olan kizlar yok mudur. Erkeklerle bebegimli konusur tipkisinin aynisi canli da gordum. Ama yinede cok tanimiyorum gunahini almak da istemiyorum evlenince gorucez. Onemli olan benimkinin tavri kabul ediyorum bunu

Yanlis bir sey oldugunu soyleyeceksiniz eminim ama bulustugumuzda telefonunu kurcaladim oradan biliyorum. Konumda da belirttim. Kizdan huylaniyordum birazcik malesef bilirsiniz kadinlar hisseder
Bu konuyu seni destekleyelim o kıza saydıralım diye açmadın her halde.
Sana bir abla tavsiyesi sürekli kontrol edemezsin herşeyi. Nişanlının içinde varsa o ve ya başka kız olsun sen görmüyorsun etmiyorsun 50 yerde 50 kere konuşur gezer tozar ruhun bile duymaz. Ha içinde yoksa da böyle yapa yapa aklına düşüreceksin. Kendine güven, bir başkası için seni aldatacaksa nişanlıyken yapsın da geri dönüş kolay olsun. Bu kadar düşme üzerine.

sorun şu ki ben etrafa hiçmi hiç güvenmiyorum gercekten nisanlim iyi niyetli biri kimseyi kiramaz küsemez işine sadiktir
yok valla bence siz nişanlınıza güvenmiyorsunuz. etrafa güvenmek zorunda da değilsiniz,önemli olan partnerinize güvenmeniz. çünkü etraf,çevre hep değişecek,olayın öznesi nişanlınız. o sağlam durursa hiçbir şeycik olmaz. etrafı dert ede ede hayatınızı tüketirsiniz benden demesi.
Yani boyle basit bir kiz
fakat bazi kizlar varki onun bu iyi niyetinden faydalaniyor
esprileri yanlış olabilir,size hitap etmeyebilir ama sırf nişanlınız gereken mesafeyi ayarlayamıyor diye başkalarına basit demek nedir?? sizin muhatabınız nişanlınız,o eğer müsade etmezse sulu şakalara,kimse de yapamaz.

hemen nişanlım yapmaz,etraf onu suistimal ediyor moduna girmişsiniz.

belki linçleneceğim ama üzgünüm, mesele sizin kendinize ve nişanlınıza gerektiği kadar güvenmemeniz. nitekim en sonlarda belirtmişsiniz kendime olan özgüvenim azalıyor diye. bence en sonda söylemişsiniz ama asıl sorun bu. en başta bunun üzerinde durmalısınız.

nişanlın o kızın o söylediğine cevapsız kaldıysa muhtemelen kız artık mesafelidir,ha değilse bir gün ciddi uyarsın iş nişanlında bitiyor

Ah demeyin oyle demeyin :KK43: Valla bilemiyorum ki biraz dengesiz tavirlari vardi duyuyordum sesini filan boyle bagira bagira konusup kendini belli etmeye calisiyordu oradan hissettim sanirim. Herkese boyleymiş canim bebegim filan diyormuş

Kadın herkese öyleyse sorun ne

Yani derseniz ki benim nişanlıma özel o zaman hadi bir kıllanın

Kadın herkese böyle ise siz neden rahatsızsınız ki

Yani karşıdakinin olağan davranışı sizinki de sizi tercih edip nişanlanmış

Ben takılacak bir durum görmedim ama evlenip o şehre gidecekseniz işiniz zor

Zira yeni bir şehirde bunaldıkça bu tarz konulara takarsınız

İşiniz varsa tayin vs ayarlamaya çalışın yoksa aramaya başlayın yeni bir şehirde evde kalırsanız çok takar bunalırsınız

Şòyle sevgili kiz kardeslerim ben yine o telefonu kurcalerken (keske yapmasaydim ama kendime de yakistirmiyorum zaten) ayni kizdan gelen "evrakları getirirsin tamam mi bebegim" tarzinda bir mesaj daha gormustum. Benimki yine ses etmemiş. Ama kizi canli da gordugum icin herkese boyle biliyorum. Tabii naptim yine kavga ettim nisanlimla birdaha gormicem uyarcaksin ben mihattap olmicam sen soyliceksin dedim şimdi bakiyorum yine ismiyle hitap ediyor artik. Sizce mesafe kurulmuş mu?

Kadın herkese öyleyse sorun ne

Yani derseniz ki benim nişanlıma özel o zaman hadi bir kıllanın

Kadın herkese böyle ise siz neden rahatsızsınız ki

Yani karşıdakinin olağan davranışı sizinki de sizi tercih edip nişanlanmış

Ben takılacak bir durum görmedim ama evlenip o şehre gidecekseniz işiniz zor

Zira yeni bir şehirde bunaldıkça bu tarz konulara takarsınız

İşiniz varsa tayin vs ayarlamaya çalışın yoksa aramaya başlayın yeni bir şehirde evde kalırsanız çok takar bunalırsınız
Maalesef evet is ariyorum o sehirde suanda meslegim var. Dua edin bana😊

Kadin herkese boyle ama benimkine boyle olmasin istiyorum bu duygudan kurtulamiyorum. Oneriler icin tesekkur ederim

öncelikle eğer nişanlınızın gönlü kaymasın diye uğraşıyorsanız çok yanlış. benim ilişkideki felsefem şudur. eğer evlilik yoluna girdiysem ve ya evlendiysem nişanlımın ya da eşimin ben sıktığım, bunalttığım, ilişkilerine engel olduğum için bana yanlış YAPAMAMASI değil beni sevdiği için, içinde olmadığı için yanlış YAPMAMASINI, yanımda öyle olmasını isterim. çevre değişkendir, önemli olan nişanlınızın nasıl düşündüğü. kavga etmektense kendi haline bırakın, zaten sizi sevmese sizinle niye evlensin. he yok kızların böyle konuşmalarından etkilenecekse de zaten bunu bilin ki, evlenmeyin. zincire bağlamayacaksınız sonuçta.

Telefona cevap vermeyen birine 'noldu acmadın ya' yazan kısı karsısındakı ile samimidir zaten.
Cocuk ıyı de cevresı kotu gıbı olmus ama mevzu senın nısanlına guvenmemen.
Hayırlısı olsun.

Telefona cevap vermeyen birine 'noldu acmadın ya' yazan kısı karsısındakı ile samimidir zaten.
Cocuk ıyı de cevresı kotu gıbı olmus ama mevzu senın nısanlına guvenmemen.
Hayırlısı olsun.
Isle ilgili bir mevzuydu yazismalardan anladim o yuzden sormuş ama evet ayni ortamdalat masalar bile yan yana. Sizce fazla degil mi

Isle ilgili bir mevzuydu yazismalardan anladim o yuzden sormuş ama evet ayni ortamdalat masalar bile yan yana. Sizce fazla degil mi
Evet fazla ama. Nısanlın telefona cevap vermeyen kısıye noldu neden acmadın ya yazmasa sorun yok. O baslatmıs farkındaysan?
O an acmaz sonra geri doner.

Evet fazla ama. Nısanlın telefona cevap vermeyen kısıye noldu neden acmadın ya yazmasa sorun yok. O baslatmıs farkındaysan?
O an acmaz sonra geri doner.
Evet işte bende bu samimiyeti istemiyorum. Is grubuydu gerci yazdigi yer ama ofis ortami oldugu icin samimiler sanirim hepsi bilemiyorum. Ondan oncesinde de kiz bebegim diye seslenmiş. Ama artik yazamiyor hep ismiyle hitao ediyor ben benimkini uyardiktan sonra

Evet işte bende bu samimiyeti istemiyorum. Is grubuydu gerci yazdigi yer ama ofis ortami oldugu icin samimiler sanirim hepsi bilemiyorum. Ondan oncesinde de kiz bebegim diye seslenmiş. Ama artik yazamiyor hep ismiyle hitao ediyor ben benimkini uyardiktan sonra
Iste mevzu nısanlın. Samimi davranmasa ona kim bebegım der ki cesaret edip. Sen calısma arkadasına mesafeli davransa sana bebegım diyebilir mısın?

Iste mevzu nısanlın. Samimi davranmasa ona kim bebegım der ki cesaret edip. Sen calısma arkadasına mesafeli davransa sana bebegım diyebilir mısın?
Evet bende onun farkina vardim zaten hatta konumda da belirttim herkese samimi iyi davraniyor. Ne yapabilirim uyardiktan sonra biraz olsun duzeldi ama hala istedigim kivamda degil :))

Evet bende onun farkina vardim zaten hatta konumda da belirttim herkese samimi iyi davraniyor. Ne yapabilirim uyardiktan sonra biraz olsun duzeldi ama hala istedigim kivamda degil :))
Hayır sen sakacı komik ama cevreye guvenmıyorum yazınca ben bastan cıkarırlar dıye korkuyorsun sandım.
Valla degısır mı bilmiyorum ki, koskoca adam olmus. Belli bı karakteri var artık.
Bence oyle gelmıs oyle gider.
Okuma mesajlarını hıc, keyfini de kacırmamıs olursun

Nişanlınız flörtöz mü? dışadönük mü? bilmiyorum ama bu bir karakter meselesi, yani kıvama getirmek biraz hayalperestlik. bi evlenelim ben onu düzeltirim bakışı hüsranla sonuçlanır genelde.
diğer yandan siz de daha soğuk/ketum olduğunuzu yazmışsınız. nişanlınızda sizin bu soğukluğunuzu kıvama getirmek istese nasıl hissedersiniz?

X