Uzak olan iliskilerde erkekler unuturmu aldatirmi gozden irak gonuldendemi irak olur

6 yıllık bir ilişkim var ve biz hep ayrı şehirlerde olduk.ama hiç bir zaman böle bişey olmadı her ay yada bunaldıkça atlayıp gelirdi yanıma.şu an askerde.bu işin kadını erkeği olmaz içinde varsa ikisi de yapar bence...içinde yoksa da yıllar geçsede ilk günden daha bağlı daha tutkulu devam eder ilişki....

kadınlar sizleri tebrik ediyorum, burada yazdıklarımı bir erkeğin suratını söylediğimde onlar sizin onları savunduğunuz kadar kendilerini savunmuyorlar.

açık açık kendileri de kabul ediyorlar, ee yanii erkek dediğin öyle olur biraz da derler ama bu site benim gözlerimi iyice açtı, bizim kadınlarımız erkeklerini melaike görüyorlar, çok iyi niyetli bizim kadınlarımız, kocalarına sonsuz güveniyorlar, harika bir şey bir yandan da daha önce de bahsetmiştim, gerçekten harika bir durum, insan bu güvenle çok mutlu olmalı
:KK34:

yapacak olan yakında da yapıyor, benim erkek arkadaşım şu anda yurtdışında, ama ne zaman arasam mutlaka ulaşıyorum, hergün arıyor ben onu arıyorum,,o karşındaki insanın kişiliğine bağlı, aynı evde yaşayan evli adamlar bile aldattıklarını düşünürsek...

aynı şehirdeyiz ama uzak şşehirdee gibiyiz az görüşüyoruz
tlfnda bile görüşmüyoruz :26:

aynı şehirdeyiz ama uzak şşehirdee gibiyiz az görüşüyoruz
tlfnda bile görüşmüyoruz :26:

peki sen böyle olmasını istiyor musun
yoksa senin istemediğin bir durum mu
ya da spontane gelişen bir olay mı
senin için bir sorun ise sorun nerde
bunları kendi kendine kesin sormuşsundur da yine de iyice bir sorgula bakalım qDERYA cım:KK34:

8 yıllık bi ilişkim war.5 yıl üniwersitede yanyanaydık.tatilller haricinde.3 senedir ayrıyız.hiç bi şekilde hisedilen sewgide bi değişiklik olmadı.fakat zorluğu şu,aynı şeyleri hissetmeden farklı ortamlarda farklı şeyler yaşandığı için iletişim kopukluğu oldu.çok tartıştık.çok üzüldük.ama sabır çok önemli..bide güwen...bu yaz inşallah mutlu sona geliorz.haziranda düğünümüz war.kesinlikle olumlu düşün.onun seninle aynı düşünmesini bekleme.çünkü farklı şehierlerde farklı ortamlarda farklı uğraşlar içinde olduğunda aynı şeyleri düşünemiyosun hissedemiysn...
aldatma konusu ise o kısım çok hassas...yapıcak adam onu yanında olsada yapar.onu hiç aklına bile getirme derim.çünkü sana zarar.kendini üzersin.

peki sen böyle olmasını istiyor musun
yoksa senin istemediğin bir durum mu
ya da spontane gelişen bir olay mı
senin için bir sorun ise sorun nerde
bunları kendi kendine kesin sormuşsundur da yine de iyice bir sorgula bakalım qDERYA cım:KK34:

herşeyi en başta konuşmuştuk
liseliler gibi tlfn ve net ilişkisi istemiyorum dedi
seni aramamam sevmiyor anlamına gelmiyor dedii
niye msj atmadın niye aramadın gibi çocukca şeyleri de istemiyorum dedi

bende özleyince aramak istiyorsam arar 1dk bile sesini duymak yeter demiştim
hesap kitap işlerini sevmiyorum ilişkide
yok o arasın ben alttan alim vs vs şeyler çok saçma

1.5 aylık ilişki zaten ve tam 1ay her msjıma anında cvp verdi
1ay dayanabildi..sürekli ne konuşacağız ki
hergün nerdesin napıyorsun desem sıkılırsın dedi
haklı çocuk

oda aramıyor bende aramıyorum msjda atmıyorum
özleyince sesini duyuyorum yeter
haftada bir görüşüyoruz müsait olursak

aslına bakarsan memnunum

herşeyi en başta konuşmuştuk
liseliler gibi tlfn ve net ilişkisi istemiyorum dedi
seni aramamam sevmiyor anlamına gelmiyor dedii
niye msj atmadın niye aramadın gibi çocukca şeyleri de istemiyorum dedi

bende özleyince aramak istiyorsam arar 1dk bile sesini duymak yeter demiştim
hesap kitap işlerini sevmiyorum ilişkide
yok o arasın ben alttan alim vs vs şeyler çok saçma

1.5 aylık ilişki zaten ve tam 1ay her msjıma anında cvp verdi
1ay dayanabildi..sürekli ne konuşacağız ki
hergün nerdesin napıyorsun desem sıkılırsın dedi
haklı çocuk

oda aramıyor bende aramıyorum msjda atmıyorum
özleyince sesini duyuyorum yeter
haftada bir görüşüyoruz müsait olursak

aslına bakarsan memnunum

ee tamam işte,evet haklısın devamlı zır zır telefon telefon sıkar insanı, iyi yapmışsınız ama daha fazla vakit geçirmeye bakın, aranız soğumasın, ben de telefonla aranın sıcak kalabileceğine inanmayanlardanım, devamlı telefon, nerdesin ne yapıyorsun gerçekten çok saçma, sıkılır insan :KK34:

tv de sunucu sokağa çıkmış gelene geçene soruyor günde kaç saat telle konuşuyorsunuz gençlere ?
işte bedava tarifeler var günlük belli bir miktar bedava veriliyormuş ve onu doldurana kadar konuşuyorlarmış, konuşacak bir şey kalmayınca da yatağın yanına koyuyorum teli süre dolana kadar açık kalıyor dedi biri, :KK52: şok olmuştum, bu teknoloji bize geç geldiği için mi acaba nedir, nasıl bir sevdadır :KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:

erkekler kadınlar kadar gelişmiş bir zekaya sahip değiller.bu yüzden yalan söylerler ama mutlaka sonra unutacakları için yakalanırlar bu ne nedenle aldatsalar bile kadınların hisleri hormanları buna müsade etmez :KK30: :KK53::KK53: ayrıca gerçekten bağlı erkekler var bunun güvenmekle ilgisi yok. eğer sadıksa kadın bunu illa ki anlar kendimizi kandırmayalım :KK34: zaten eğer adam bu bana zaten yapsamda aynı fikre sahip yapmasamda diye düşünüyorsa sen yanlışsın arkadaşım...fakat şöyle de bişey var bana güveniyo nasılsa sevgilim yapsam ruhu bile duymaz da dememeli kozlar sizde olsun ve kendinizi ele vermeyin.
eğer bana güvenmiyomusun derse, hayır ben kızlara güvenmiyorum aşkım,malum ortam bozuk . dersiniz :KK53::KK53::KK53:

mesafe aşkı öldürür bence de.daha doğrusu mücadele etmezseniz,şartları yerine getirmek için uğraşmazsanız.uzun süreli mesafe yıpratır ilişkiyi.

aldatma meselesine gelince,o tamamen bi kılıf.cinsellikte de duygusallıkta da erkek sevdiğini hayal ederek de mutlu olabilir.öyle olmasa askerde kafayı yerlerdi?

ee tamam işte,evet haklısın devamlı zır zır telefon telefon sıkar insanı, iyi yapmışsınız ama daha fazla vakit geçirmeye bakın, aranız soğumasın, ben de telefonla aranın sıcak kalabileceğine inanmayanlardanım, devamlı telefon, nerdesin ne yapıyorsun gerçekten çok saçma, sıkılır insan :KK34:

tv de sunucu sokağa çıkmış gelene geçene soruyor günde kaç saat telle konuşuyorsunuz gençlere ?
işte bedava tarifeler var günlük belli bir miktar bedava veriliyormuş ve onu doldurana kadar konuşuyorlarmış, konuşacak bir şey kalmayınca da yatağın yanına koyuyorum teli süre dolana kadar açık kalıyor dedi biri, :KK52: şok olmuştum, bu teknoloji bize geç geldiği için mi acaba nedir, nasıl bir sevdadır :KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:

düşüünüyorum da ne konuşacağız tlfnda hep aynı şeyler
birlikte vakit geçirmekten yanayım
ben derim dışarıdaysam gel görüşelim diye
"hiç keyfim yok" diyebiliyor sinir ama yine de geliyooor

malum iş yoruyor üstüne dgsye hazırlanıyorr
evi seviyor havalarda soğuk

böyle sevmeye çalıştım başardım da :)

düşüünüyorum da ne konuşacağız tlfnda hep aynı şeyler
birlikte vakit geçirmekten yanayım
ben derim dışarıdaysam gel görüşelim diye
"hiç keyfim yok" diyebiliyor sinir ama yine de geliyooor

malum iş yoruyor üstüne dgsye hazırlanıyorr
evi seviyor havalarda soğuk

böyle sevmeye çalıştım başardım da :)

sevmeye çalıştım da ne oldu
bittiiii :KK60:

sevilmeyi değer verilmeyi istemiyormuş demek :KK4:
keyifleri biliiirr :KK51:

deryacım ben zaten senın en son mesajını okumadan bıtıcegını dıcektım kı,o anda mesajını okudum...yaa bı erkek ne tel de,ne msjla sevdıgıyle görüsmek ıstemez mı yaa..bence tuhaf...ama hayırlısı olsun..bana zaten soguk gelmıstı ılıskıınz anlatımına göree

Bende seven aldatmaz diyenlerdenim
Zaten seven insanın aklına başkası nasıl düşer de nasıl aldatırki?

bu devirde babana bile güvenmiceksin oda bi erkek sonuçta:KK1::KK1:
erkeklere güven olmaz aşkından ölse bile az bi boşluk yerini başkasıyla doldurur
ki gözden ırak olan gönüldende ırak oluyo
ve araya sadece mesafeler değil sorunlar ve peşinde soğukluklarda giriyo
bu yüzden fırsat bulmasınlar hemen aldatırlar fırsat vermemek lazım

deryacım ben zaten senın en son mesajını okumadan bıtıcegını dıcektım kı,o anda mesajını okudum...yaa bı erkek ne tel de,ne msjla sevdıgıyle görüsmek ıstemez mı yaa..bence tuhaf...ama hayırlısı olsun..bana zaten soguk gelmıstı ılıskıınz anlatımına göree

kendi soğuklaştırdı
başlattığı gibi de bitirdi

ah ah aşık olsam böyle sakin olur muydum ayrılığa olmazdım :KK64:

kendi soğuklaştırdı
başlattığı gibi de bitirdi

ah ah aşık olsam böyle sakin olur muydum ayrılığa olmazdım :KK64:

O aşık olsaydı terk etmezdi...

Siz aşık olsaydınız dayanamazdınız...

İkiniz de aşık değildiniz madem yaşadığınız "şey"in adı neydi, buna gerek var mıydı?

Hayatınızda biri olmuş, olmamış farkı anlayabildiniz mi?

Madem aşık değildiniz onun kaidelerine neden itaat ettiniz, neden "ilişki"niz onun kurallarıyla yürüdü, buna izin vermeye değdi mi?

Bir adama neden sokulur kadın? Sevmek sevilmek için... Kalabalık içinde yalnızlık değil midir aşık olmadan bir arada kalma çabası?

İlişkide hangi taraf "Ben" diye başlayan uzun uzun cümleler kurarsa o beraberlik iki kişiyi değil sadece onu mutlu etmeye yarayan bir "ortaklığa " dönüşüyor...

Onun istediği kadar arama/aranma, görüşme derken varlığınız yavaş yavaş siliniyor...

O da zaten kendi mutluluğu ve egosu için yürüdüğü yolda bir noktada tamamen gereksiz buluyor yanındakini...

Ez cümle ilişkide karşınızdakinin her dediğini kabul etmek onun kararıyla yürüyen beraberliğe o ne zaman "yeter" derse son vermeyi kabul etmektir... Siz onun kurallarına uydukça onun sizi daha çok seveceğine inanırken o kendi kurallarınızdan taviz vermenizden sıkılır, zamanla da bizzat sizden elbette...

Bir adam gerçekten severse gece yarılarına kadar konuşmak, 24 saat yanınızda olmak ister... Şartlar mümkün olmasa da imkan yaratır size yakın olmak için... Diğer türlüsü vakit geçirmektir, "erkek" olduğunu ispatlamaktır "pembe nüfus kağıtlı" herhangi biriyle... "Benimkinin yapısı soğuk" der ya kimileri... "Ne taş yürekli adamları ağlarken gördük"! derim ben de...

"Ben zaten bunları biliyordum" derseniz de yukarıdaki cümlemi tekrarlarım...

İkiniz de aşık değildiniz madem yaşadığınız "şey"in adı neydi, buna gerek var mıydı?

İyi dileklerimi de sunarım hani... Bir daha sevilmeden sevmeyin, sevin sevilin diye... Mutluluklar... :KK68:

yine umutlu_ol farkıııı :KK42:

yalnızlığımızı dağıtmaydı sanırım bunun adı

ben aşkı 2 yıl önce tattım insanın başına bir defa geliyor galiba
aynı duyguları yaşayamadım hiç kimsede

yoğun duygular içinde olmadığımdan ve ona hep inanmayarak yaklaştığımdan sürekli "istediğin gibi olsun" dedim. zamanla da geri çekti kendini 1.5 aylık birşeydi

deneme-yanılma...

Son düzenleme:
bence erkeğin karakteriyle alakalı tamamen. tamam gözden ırak olan gönülden de ırak olabilir dediğiniz gibi, soğuyabilir,unutabilir belki ama bana göre karakteri sağlam dengeli bi insan bunu karşısındakine açıklar ayrılır ve ondan sonra ne halt edicekse yapabilir özgürce. bu bayanlar için de geçerli. sanki bayanlar aldatmıyo mu onlar da aldatıyo. bence kişinin aile terbiyesi iradesi ve sevgisinin gücüyle alakalı

Son düzenleme:
umutlu_ol

sadece son yazını gördüm konuyu okumadım bile. ama bazı noktalar bana göre farklı.... herkes aşkı farklı yaşar. bazısı herşeyi göze alır. bazısı çok korkaktır hiçbir şey yapamaz. yada zamanında çok şey yaşamıştır atık pek birşey yapmaz. kısaca bayan olarak üzülen yine sen olursun...

Erkekler-yada kadınlar ne kadar çok ilişki yaşamış tecrübe etmişse, yaptıkları hataları bir sonraki ilişkilerinde yaşamıyorlar.

Senin için bir çömezlik onun için ustalıksa... yapabileceğin pek birşey yok sanırım...

ama sonuçta yaptığın yorumda sonuna kadar haklısın.... bir erkek seviyorsa yada sevecekse doğru düzgün sevmeli...

Kalemine sağlık :KK70:

Son düzenleme:
X