Uzak olan iliskilerde erkekler unuturmu aldatirmi gozden irak gonuldendemi irak olur

umutlu_ol

sadece son yazını gördüm konuyu okumadım bile. ama bazı noktalar bana göre farklı.... herkes aşkı farklı yaşar. bazısı herşeyi göze alır. bazısı çok korkaktır hiçbir şey yapamaz. yada zamanında çok şey yaşamıştır atık pek birşey yapmaz. kısaca bayan olarak üzülen yine sen olursun...

Erkekler-yada kadınlar ne kadar çok ilişki yaşamış tecrübe etmişse, yaptıkları hataları bir sonraki ilişkilerinde yaşamıyorlar.

Senin için bir çömezlik onun için ustalıksa... yapabileceğin pek birşey yok sanırım...

ama sonuçta yaptığın yorumda sonuna kadar haklısın.... bir erkek seviyorsa yada sevecekse doğru düzgün sevmeli...

Kalemine sağlık :KK70:

az arayayım, hatta aramayayım, sert davranayım, bencil davranayım, benim isteklerim olsun
ben görmek istersem görüşelim, ilgi sevgi göstermeyeyim tlfndan,
vs

böyle mi davranırlar o ustalar....

en son görüştüğüm böyleydi de :)
seven ve istekli adamda heyecan olur, ona da söylemiştim
ben görüşelim diyince mırın kırın etmemeli

tuhaf yaratıklarız :KK19:

Son düzenleme:
az arayayım, hatta aramayayım, sert davranayım, bencil davranayım, benim isteklerim olsun
ben görmek istersem görüşelim, ilgi sevgi göstermeyeyim tlfndan,
vs

böyle mi davranırlar o ustalar....

en son görüştüğüm böyleydi de :)
seven ve istekli adamda heyecan olur, ona da söylemiştim
ben görüşelim diyince mırın kırın etmemeli

tuhaf yaratıklarız :KK19:

:KK70: evet .. bende öyle olduğuna kanaat getirdim. Ustasının da çömezininde bütün erkeklerin köküne kibritsuyu ::::::))))
ben şahsen geç kalmışım ilişkiler hususunda çok çömez kaldım... o yüzden saflığımdan faydalanan erkekler dalga geçtiler belki :S ...bazı ark. hemen anlardı sen kimseyle çıkmamışın :s bende şaşırırdım nerden anladım. çok kızla çıkınca anlıyorlarmış :S.
ama ben iyikide yaşamamışım diyorum. çok şükür :KK70:

Ben bekar kalmak niyetindeyim... Yanlız yaşlanacağım. :KK52: sıkıldım bu tür erkek oyunlarından...

Çok seven gelsin yoksa otursun ana kucağında başka kucakta oturabilir :KK70:
besleyip büyütemem ben. :KK70:..

Benim için aşk=-, evlilik =- çocuk =- kafam rahat :KK70:

Son düzenleme:
:KK70: evet .. bende öyle olduğuna kanaat getirdim. Ustasının da çözmezininde bütün erkeklerin köküne kibritsuyu ::::::))))

Ben bekar kalmak niyetindeyim... Yanlız yaşlanacağım. :KK52: sıkıldım bu tür erkek oyunlarından...

Çok seven gelsin yoksa otursun ana kucağında başka kucakta oturabilir :KK70:
besleyip büyütemem ben. :KK70:..

Benim için aşk=-, evlilik =- çocuk =- kafam rahat :KK70:

hesap kitap işleri bana göre değil
yok ağırdan satayım aman zor olaayım şöyle oyun yapayım böyle taktik yapayım diyemiyorum
neysem oyum içimden geldiği gibi davranıyorum

zora koşarsada uğraşamam kimse ile
bir defa uğraştım yeterr :nazar:

hesap kitap işleri bana göre değil
yok ağırdan satayım aman zor olaayım şöyle oyun yapayım böyle taktik yapayım diyemiyorum
neysem oyum içimden geldiği gibi davranıyorum

zora koşarsada uğraşamam kimse ile
bir defa uğraştım yeterr :nazar:

:KK76::KK76::KK76::KK66::KK66: aynen bende öyleyim...

Aldatmak bir erkegin icinde olmali bence, yani erkek ark. yakinindada olsa icinde var ise o pislik, bi sekilde yapar. bunun uzak olmayla bi alakasi oldugunu dusunmuyorum. Ancak uzakligin cok zorluklari var evet, aldatma olmasada onun yerine yinede cok sey seyler yasayabiliyoruz malesef. Gozden uzak olan gonulden irak olmaz, yeterki Allahina kadar seven olsun! Ee aldatiyorlarsada, karsindakini degil kendilerini aldatmis olurlar, Allaha havale!

X