Uzaklık ilişkiyi bitirir mi?

Arkadaşım 1 sene sevgilisiyle aynı şehirdeydi.
3.5-4 seneye yakın tayin sebebiyle(başka seçeneği yoktu) doğu da bir şehre gitti
sevgilisi gitti onda kaldı, o geldi tatillerde(öğretmen olduğu için arkadaşım tatilleri uzun)
şimdi 2 senelik evliler

peki sen ister misin?

ben uzak mesafe iliskisi yasadim uzunca sure, ama cok genc yaslardaydik, acikcasi yakinda da olsak gorusme imkanimiz cok fazla olamazdi ailevi sebepler vs diyerek.

Ne bileyim 29 yasinda istemezsin ama sanki, paran var vaktin var, e artik evin kucuk cocugu da degilsin yakalndim korkun olsun, daha bir ozgur olup sevgilinle gezip tozmak istersin. Bence o yuzden sizin durum daha da zor. Tabi sayili gun cabuk gecer de derler, 2 yil kesin bir tarihse o zaman olabilir, ama acik ucluysa olmaz diyorum ben.

Daha geçen ay kardeşimin ki bitti. İlla ki bitmeyenler de vardır ama azdır,zordur bence. Gözden ırak olan gönülden de ırak olur demişler neticede.
3 sene uzak mesafe ilişkisinden sonra evlendik. Eşimde aynı şekilde kendi şehrimde ki işimi kıskanırdı iyice alışır severim ve yanına gitmekten vazgeçerim diye. Uzak mesafe imkansız değil ama ben hep söyledim hala da söylerim eşim(o zaman ki sevgilim) sayesinde yapabildim çünkü çok anlayışlı ve sevgi dolu bir insan. Kendisi bana çok katlandı çok sabretti özlediğimde hırçınlaşıyordum işten izin alamadığı için gelemediği oluyordu ufak tefek tartışıyorduk ve hep anlayışla ve ilgiyle yaklaştı. Her görüşmemizde o ışıltıyla bakan gözleri sayesinde aynı şehirde buluşmak için çok çaba harcadım (harcadık). Hemen umudunuzu kesmeyin bence iki insan istedikten sonra olmayacak şey yok.

Selam arkadaşlar,

2 yılı aşan ilişkim var. 29 yaşındayım. Uzaktan bir ilişki ama yaşadığım şehre yakın. Kendisi bu süre zarfında gelebildiği kadar, geldi yanıma. İşte yaşadığı sorunlardan dolayı 2 yıl için tayinini doğuya aldırdı. Kendisi de doğulu. 1.si İstanbul'a geleceğine söz verdi, zorunlu görev bitince. Yalnız ben oraya alışıp dönmemesinden korkuyorum. 2.si, o kadar bilet parasını verip sık sık buraya gelebileceğini düşünmüyorum. Bu görüşememek ilişkiyi bitirir mi?
canım içini karartmak gibi olmasın ama bitirir. birde karşında ki kişiyi iyi analiz etmek gerekiyor ve çokça kendini. mesela ben kıskancım erkek arkadaşım subay şu an yanımda ama tayin olduktan sonra aynı heyecan kalırmı bilmiyorum ki kalmayacağından da eminim ben allah yardımcın olsun gerçekten çok zor.

Sebep sonuç ilişkisi ...tümden gelim tume varım şimdi görmemek her zaman ulaşamamak sarılmak öpüşmek gibi fiziksel olan aslında duygusal olarak bağlılığı arttıran eylemlerin eksikliği.Yanyana olunca kolayca çözülecek şeylerin mesafe nedeniyle arapsaçına dönmesi.Yuzyuze olunca ayrı telefonda mesajda mimikleri görmediğimiz içinhersey bir anda karışabilir.Zamanla etkileşim azlığı insanları daha yakınındaki insanlara yoneltebilir.Dusunun siz gününüzü o gününü anlatıyor nereye kadar.İsin en tehlikelisi yanyana olmadan bir insanı taniyorum tanıdım demek hata.Simdi olumsuzluklar bunlar tabi yakinda olmadığı için kötü huylarida şimdi özlem olduğu için farkedilmedigi için sürer.Kisilerin tercihi ben tutmuyorum bu tarz ilişkileri istisnaları var çok az olsada

Selam arkadaşlar,

2 yılı aşan ilişkim var. 29 yaşındayım. Uzaktan bir ilişki ama yaşadığım şehre yakın. Kendisi bu süre zarfında gelebildiği kadar, geldi yanıma. İşte yaşadığı sorunlardan dolayı 2 yıl için tayinini doğuya aldırdı. Kendisi de doğulu. 1.si İstanbul'a geleceğine söz verdi, zorunlu görev bitince. Yalnız ben oraya alışıp dönmemesinden korkuyorum. 2.si, o kadar bilet parasını verip sık sık buraya gelebileceğini düşünmüyorum. Bu görüşememek ilişkiyi bitirir mi?
ben 4,5 yıllık uzak ilişkiden sonra evlendim, şu an 5 yıldır evliyiz.
ne kadar emek verdiğinizle ilgili bişey, o gelemiyorsa siz gidersiniz.. ama bilet parasından kaçınan adamla siz yürütmeyin zaten. bu kafayla bu ilişki biter.

X