Bebek Çocuk Odası Dekorasyonu uzmanlar fikrinizi rica etsem..

zeh

Aşkımın bahar tomurcuğu..
Kayıtlı Üye
18 Ağustos 2009
1.568
0
38
benim evim dar bebeğimin odası olamıcak şimdilik ve pratik bişey alıcam park yatak yani chicco da beğendim resmini eklicem şimdi ama kıyafetleri içinde illa bi dolaba ihtiyacım var arkadaşların birinin eklediği resimdeki dolap hoşuma gitti acaba park yatakla abes dururmu..? ben kızıma şimdilik odanın köşesini döşicem onun odası havasında olucak inş sağlıkla gelsinde bebişim...

Eklentiler

• $pr_01_4210_max.jpg
    $pr_01_4210_max.jpg
    21,2 KB · Görüntüleme: 81
  • $img31m.jpg
    $img31m.jpg
    19,4 KB · Görüntüleme: 97
benim evim dar bebeğimin odası olamıcak şimdilik ve pratik bişey alıcam park yatak yani chicco da beğendim resmini eklicem şimdi ama kıyafetleri içinde illa bi dolaba ihtiyacım var arkadaşların birinin eklediği resimdeki dolap hoşuma gitti acaba park yatakla abes dururmu..? ben kızıma şimdilik odanın köşesini döşicem onun odası havasında olucak inş sağlıkla gelsinde bebişim...

selam canim,insallah bebegini sagsaglim kucaguína alirsin
canim bebisinin yatagi cok güzel ama dolaba kücük bebislerin o kadar ihtiyaclari oluyorki yani hepsini ona sigdiramassin yani bebisin atletleri kiyafeti bezi derken dolup tasar güzel olmasina güzel
sevgiler :emir_bebek:

evet haklısın bide oturma koltuğunun altında baza var çekmecel, orayıda ona ayırırım artık neyapayım yerim yok çünkü büyük bişey alamıcam

duzenlı bır sekılde yerlestırısen yeter canım al bence cok guzel

abartıya kacmadıgın surece yeter o dolap sana benım yaptıgım hatayı yapma bu guzel bu guzel al sonra hem koycak yer sorun hemde hepsını gıydırme sansın olmuyor bebiş hemen buyuyor kıyafetteler kucuk kalıyor

X