V160 kullanan oldu mu?

gunisigi

Nirvana
Kayıtlı Üye
22 Haziran 2007
220
117
Selam herkese, başlıkta da söylediğim gibi V160 kullanan oldu mu aranızda? Zeytin yaprağının bi çok şeye faydası olduğunu duydum daha önce çayını duymuştum zaten ama V160 hali daha etkiliymiş kullanan olduysa yorumlarınızı bekliyorum.

kayınvalidem şekeri için kullanıyodu V160ı iyi geliyodu düşürdü şekerini

benim kafa direkt olarak V60'ye gitti. kahve severler yeşillendirsin.

1709631546148.png

Herkes sormuş antibakteriyel antivirüs özelliği var invictu_s invictu_s dediği gibi şekere iyi geliyo bağışıklığı güçlendiriyor vs aklıma gelenler bunlar daha bi sürü faydası vardı

Benim evimde hep bulunur boğaz bademcik enfeksiyonu olduğunda çocuklarda eşimde bende kullanıyoruz enfeksiyonu kurutmaya yardım ediyo bende ara ara idrar yolu enfeksiyonu geçiriyorum o zamanlarda da çok işime yarıyo. Ülsere de iyi geldiğiniz duymuştum.

Benim evimde hep bulunur boğaz bademcik enfeksiyonu olduğunda çocuklarda eşimde bende kullanıyoruz enfeksiyonu kurutmaya yardım ediyo bende ara ara idrar yolu enfeksiyonu geçiriyorum o zamanlarda da çok işime yarıyo. Ülsere de iyi geldiğiniz duymuştum.
İnternetten baktım da cidden iyi gelmediği şey yok V160 ın bi sürü de vitamin mineral varmış içinde çok iyi

İlhan Sarı V160 aldım en son çok memnunum. İçerik takıntım var benim ona dikkat ederek alıyorum her şeyi bu da gayet güzel zaten organik.
Kayınvalimde de v160 kullandı dediğim gibi memnunundu güvenilir bi takviye

X