Vajen daraltma hakkında bilgi lütfen..

teşekkür ederim bitanem alıp bi deniyim o bezleride 15gün sonra kontrole çağırdı sen atlattın selma nasıl muayne ediyo bi acı oluyomu muaynede
hayır ağrı olmuyor korkmana gerek yok zaten 15 gün de normale dönüyorsun şuanda bende hiçbir rahatsızlığım yok sadece cinsel prhize devam 6 hafta tekrar geçmiş olsun cnm

bana lazer olmuyor ben onu araştırmıştım da benim idrar kaçırma şikayetimde lazer bir kaç yıllığına düzeltiyor o yüzden ben onu düşünmedim kalıcı olsun istedim şikayetim bayağı ileri seviyede benim alt kısımda doğumdan kalan travmalarım da çok ciddi boyutta olduğundan cerrahi uygulandı ama çok sıkıntılı değil zaten biraz acıyor o kadar

cnm birkaç gün sora rahatsızlığın geciçektir ama oturma kalkma hareketlerine dikkat et bnde prinal yırtılma vardı 2 derecede aynı seansta prenal onarım ve lazer yapıldı doku çıkarımında vajinanın önkısmından 3 cm daraltılıyor ve 7 santimlik bölgede herhangibir sıkılaşma sözkonusu olmadığı için hem cerrahi hem lazer uygulaması yaptırdım tekrar geçmiş olsun cnmm

hemen ameliyetı düşünmektense kegeli denemekte fayda var, bu şekilde olumlu sonuç alan pek çok tanıdığım oldu. hem artık yurt dışında da ameliyattansa kegeli tavsiye ediyorlar. özellikle bu vajinal ağırlıklarla çalışarak iki ayda eskisinden bile iyi olduğunu söyleyenler var.

hemen ameliyetı düşünmektense kegeli denemekte fayda var, bu şekilde olumlu sonuç alan pek çok tanıdığım oldu. hem artık yurt dışında da ameliyattansa kegeli tavsiye ediyorlar. özellikle bu vajinal ağırlıklarla çalışarak iki ayda eskisinden bile iyi olduğunu söyleyenler var.

cnm bende doğumsal yırtılma vardı cerrahide gerekliidi lazerde hiç bir ağrı hissetmiyosun cerrahi acılı

doğumsal yırtılma vajinada yoksa ben yaptırdım lazer vajinanoplasti cerrahiye gerek yok anesteziyede gerek duyulmuyor hiçbir işlem sırasında acı hissetmiyorsunuz ve işlem sorası hiç bir işlem yapılmamışcasına istirahata falan gerek yok cnm günlük yaşantınızda asla kısıtlama olmuyor yalnız 2 hafta cinsel perhiz ve küvet havuza girmek yasak geçmişolsun cnm

Canım lazerle vajina daraltma mı yapıyorlar hiç duymamıştım, kaça tl. ye yapıyorlar ve kime yaptırdın paylaşabilirsen memnun olurum

Canım lazerle vajina daraltma mı yapıyorlar hiç duymamıştım, kaça tl. ye yapıyorlar ve kime yaptırdın paylaşabilirsen memnun olurum

cnm lazer vajina daraltma yapılıyor ve sonuç mükemmel cnm anestezi gerekmiyor acı kan yok işlem 25/30 sürüyor ve hiçbir işlem yapılmamış gibi günlük yahayatınızda hiç bir kısıtlamada sözkonusu diyil yalnızca işlem sonrası 2 hafta cinsel perhiz uygulanıyor cnm ben lazer ve cerrahi aynı seansta yaptırdım cnm 3000tl imiş hocama rica etmiştim 2500tl ye yaptırdım başka kılınikler 6000tl 8000tl fiyat veren çok ama kılınıikte son tekneloji lazer kullanılmakta ve işlem anında ise asla hiçbir acı duymuyosunuz hafif karıncalanma duyarsın deildi ben onuda hissetmedim hocamın ismini verim doç dr sevtap hamdemir kılç ankarada netten ismini girdiğinizde ve lazer vajinoplasti yazdığınızdada hocamın bukonudaki videolarınıda dinliyebilirsiniz veb sitesin sorularınızıda cevaplıyor kafanıza takılan sorularınızı yönelte bilirsiniz ben önce netden görüştüm anlaştım ve işlemi yaptırdım idrar kaçırma gibi sorunuzda varsa aynı seansta onunda tedavisinide yapıyor çok sıcakkanlı anlayışlı enazından paragöz bir insandiyil inasana değer veriyor personel dahil cnm düşünürseniz tavsiye ederim cnm

cnm lazer vajina daraltma yapılıyor ve sonuç mükemmel cnm anestezi gerekmiyor acı kan yok işlem 25/30 sürüyor ve hiçbir işlem yapılmamış gibi günlük yahayatınızda hiç bir kısıtlamada sözkonusu diyil yalnızca işlem sonrası 2 hafta cinsel perhiz uygulanıyor cnm ben lazer ve cerrahi aynı seansta yaptırdım cnm 3000tl imiş hocama rica etmiştim 2500tl ye yaptırdım başka kılınikler 6000tl 8000tl fiyat veren çok ama kılınıikte son tekneloji lazer kullanılmakta ve işlem anında ise asla hiçbir acı duymuyosunuz hafif karıncalanma duyarsın deildi ben onuda hissetmedim hocamın ismini verim doç dr sevtap hamdemir kılç ankarada netten ismini girdiğinizde ve lazer vajinoplasti yazdığınızdada hocamın bukonudaki videolarınıda dinliyebilirsiniz veb sitesin sorularınızıda cevaplıyor kafanıza takılan sorularınızı yönelte bilirsiniz ben önce netden görüştüm anlaştım ve işlemi yaptırdım idrar kaçırma gibi sorunuzda varsa aynı seansta onunda tedavisinide yapıyor çok sıcakkanlı anlayışlı enazından paragöz bir insandiyil inasana değer veriyor personel dahil cnm düşünürseniz tavsiye ederim cnm

ayrıca belirteyim lazer işlemide aynen buşekilde uygulanıyor vajinaya önce bir lazer aparatı yerleştiriliyor bu apratın içine ise lazer aleti yerleştiriliyor ve uygulama vajina içkısmından dışa doğru uygulanıyor ve işlem enfazla 30dk sürüyor cerrahi vajinada ön kısımda 3 cm bir daralma sözkonusu oluyor lazerde ise vajinanın tamamında daralma sözkonusu olmuş oluyor cnm istirahatede hiçbir şekilde gerekyok acı hissi asla yok cnm

cnm birkaç gün sora rahatsızlığın geciçektir ama oturma kalkma hareketlerine dikkat et bnde prinal yırtılma vardı 2 derecede aynı seansta prenal onarım ve lazer yapıldı doku çıkarımında vajinanın önkısmından 3 cm daraltılıyor ve 7 santimlik bölgede herhangibir sıkılaşma sözkonusu olmadığı için hem cerrahi hem lazer uygulaması yaptırdım tekrar geçmiş olsun cnmm

Bende yırtılma filan yok ama genişleme olduğunu düşünüyorum. Fakat tam çözüm olması için ameliyat olmak istiyorum. Selmacım acaba lazer ile ameliyat aynı oranda etki ediyormu yani lazer yüzde kaçlık bir daralma oluşturabilir. Ameliyat sanki daha fazla etkili gibi geliyor bana.

ben bu akşam ilişkiye girmeye çalıştım ama olmadııııııı çok acıyo

bence erken henüz sonra sıkıntı yaşama benim doktor 40 gün yasak dedi senin daha 20 gün olmuş dikişlerde sorun olmasın sonra benim yasağımın bitmesine 10 gün var şu an hiç acım yok sanırım tamamen iyileşti ama on gün daha beklerim sonra sorun istemiyorum

Bende yırtılma filan yok ama genişleme olduğunu düşünüyorum. Fakat tam çözüm olması için ameliyat olmak istiyorum. Selmacım acaba lazer ile ameliyat aynı oranda etki ediyormu yani lazer yüzde kaçlık bir daralma oluşturabilir. Ameliyat sanki daha fazla etkili gibi geliyor bana.

doğumsal yırtılman yoksa lazer çok konforlu anestezi yok acıyok kan yok 30dk sürer ve hiç bir işlem yapılmamışcasına günlük hayatında kısıtlama söz konusu diyil sadece 2 hafta cinsel perhizin olur cnm cerrahide zaten vajina girişinde 3cm lik bir daralma yapılıyor lazerde acısıda yok vajinanın tamamında daralma yapıyor ama şunuda söylım çoğu merkezler fiyatlarda çok acımasız 6000tl 8000tl istiyende var ben ankarada yaptırdım cerrahi ve lazer dahil 2500tl doç dr sevtap hamdemir kılıç işinin ehli ve tanıyınca zaten görüceksin çekınmede gerek yok cnm aklını kurcalıyor insanın yaptır kurtul geçmiş olsun şimdiden

Ablam almanyada lazerle vajina daraltma denedi ve hicbisey degismedi....lazerden hic memnun kalmadi arkadaslar...

Selmacim daha ilikiskiye bile girmemissin daha sonuc almadan insanlara lazeri bence bu kadar ovme...hele bi iliskin olsun bolluk darlik sonra biseyler anlat ...sanki doktorun ve lazerin reklamin yapmissin gibi geldi bana ....insanlar paralarini veriyor...hele bi iliskin olsun sonra oversin bana yorumlarin guven vermedi hic....

Kegel egzersini nasil yapildigini bilen varsa sonuclari nasilmis? İliski sirasinda deneyebilir miyiz ki?

doğumsal yırtılman yoksa lazer çok konforlu anestezi yok acıyok kan yok 30dk sürer ve hiç bir işlem yapılmamışcasına günlük hayatında kısıtlama söz konusu diyil sadece 2 hafta cinsel perhizin olur cnm cerrahide zaten vajina girişinde 3cm lik bir daralma yapılıyor lazerde acısıda yok vajinanın tamamında daralma yapıyor ama şunuda söylım çoğu merkezler fiyatlarda çok acımasız 6000tl 8000tl istiyende var ben ankarada yaptırdım cerrahi ve lazer dahil 2500tl doç dr sevtap hamdemir kılıç işinin ehli ve tanıyınca zaten görüceksin çekınmede gerek yok cnm aklını kurcalıyor insanın yaptır kurtul geçmiş olsun şimdiden

Selma sen sonucu aldınmı. İyileştin ve eşinle birlikteliğin oldumu nasıl durumun bize biraz açıkla bi farklılık oluyormu. Onca para veriliyor. Sonucunuda bildirirsen sevinirim.

Selma sen sonucu aldınmı. İyileştin ve eşinle birlikteliğin oldumu nasıl durumun bize biraz açıkla bi farklılık oluyormu. Onca para veriliyor. Sonucunuda bildirirsen sevinirim.

sonuç çok güzel doğum yapmamış 17 lik oluyorsun desem yetrlimi cnm cerrahi yalnızca 3cm daralma yapıyor lazer vajinanın tamamında etkili oluyor acıda yok korkuyada gerek yok cnm

17 lik oluyorsun cnm cerrahide önkısımda 3cm darakma söz konusu oluyor acılı biraz 15 günde acı kalmıyor oturma kalkmalar hariç ama lazerde işlemde acı hisset miyorsun vajinanın tamında daralma oluyor yal nızca lazer yetrli oluyor vajinada doğumsal yırtılman falan yoksa cerrahiye gerek yok umarım yardımcı olabilmiişimdir cnm

İliski sirasinda aci dalan oldu mu..anlamadim lazer de lazer diyosun ama memnunuiyetin lazer mi ameliyat mi onu nadil anliycaz simdi? İkisini de olmussun ama illaki lazeri ovuyon?

Bence bize lazeri anlatma da birliktelikdeki performansini aktar arkadasim...heryere kes yapistir yapmissin...

X