Vajina daraltma ameliyatı olanlardan yardım istiyorum

Ameliyat olalı 7-8 ay oldu size yardımcı olması açısından söylemek gerekirse
İlk günkü halinden bile iyi desem abartmış olmam herhalde
Ameliyat öncesinde zevk bile almıyormuşum diyorum
Şimdi anladım ne kadar zevk verici bişey olduğunu
Tamamen hissediyorsunuz
Eşim o kadar mutlu ki
Sürekli bunu dile getiriyor aklı başından gitti sanki
Bu kadar etkili olacağını hiç düşünmemiştim
Evliliğimizin ilk yıllarındaki heyecanımız geri döndü
Hiç pişman değilim
Sadece şunu söyleyebilirim
Peş peşe bi kaç kez ilişkiye girmek isterseniz bu biraz can yakıyor tahriş olduğu için ama verdiği yani aldığınız zevk o ağrıyı bile bastırıyor

Burdan da anlaşıldığı üzere
Evliliğimiz baya canlandı
Bir gün de 2-3 kez
Tabiki şuan ki hevesten böyle bu ileriye doğru normale dönecektir
Yanii bizzz çoook mutluyuzzzz

Darısı başıma Sizin adınıza çok sevindim Ben hala ameliyat olabileceğim bir doktor arayışındayım Dr Ünzile Girişgin i tavsiye ettiler Bu doktor hakkın da Bilgisi olan var mı acaba

Siz ameliyat oldunuz mu iyilesme sureniz ne ladar surdu?

Suan durumunuz nedir tam anlamiyla nekadar zamanda iliskiye basladiniz? Ben esimden musade aldim ama kime ameliyat olacagim hala belirsiz.

Merhaba verdiğiniz bilgiler için çok teşekkür ediyorum ☺Ameliyattan kaç gün sonra tamamen iyileşme oldu cinsel birliktelik kaç gün sonra yaşayabildiniz
Açıkçası 3 ay ilişki için kendinizi hazır hissedeceğinizi sanmıyorum. Biz 4 ay sonra tam olarak ilişkiye girebildik.
ama söylediğim gibi değdi

Merhaba verdiğiniz bilgiler için çok teşekkür ediyorum Ameliyattan kaç gün sonra tamamen iyileşme oldu cinsel birliktelik kaç gün sonra yaşayabildiniz
Açıkçası doktorum bana 2 ay kesinlikle ilişki yasak sonrası senin hazır olmana bağlı demişti
Burdaki yorumlarda da genelde 4-6 aya anca iyileştiği yazdığı için ben 4 ay kadar bekledim sonrasında denemeye başladım
İlk deneme ilk ilişkiye girdiğinizde nasıldıysa ağrısı sızısı inanın aynı alışana kadar yeni evlenmişim gibi başa döndük ama alıştıktan sonrası inanın mükemmel

Bende bu durumdan muzdaribim sen ilki sezeryanken ikinciyi normalmi yaptın

Doktorunuz kimdi

Mrblar ben 3 yil onve yaptirdim hic memnun kalmadim ve 20 gun dikislerim alinana kadar oturamadim.simdi tekrar yaptirmak istiyorum doktorumla görüştüm hemen işe dönebilecegimi soyledi ama güvenemiyorum bu söyledigine daha onceki deneyimimden dolayi.siz nasil gecirdiniz iyilesme evresini sizce 2 gun sonra ise dönebilirmiyim doktorun dedigi gibi

Yaptırdınmı merak ettim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…