vajina daraltma sonucu KORKUT ASLAN

Leylime

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
22 Kasım 2022
16
3
22
Merhaba 1 hafta önce instanbul Nişantaşında korkut arslan Dr vajina daraltma ameliyatı oldum lokal anestezi ile yapildi sadece işlem olacak bölge uyuşturucu ile uyusturuldu acı hissettim bi çok çok hissettim uyuşturma esnasında ve 1 mi 1 buçuk saat filan mi ne işlem çok şükür bitti acısız dikim esnasında ben zaten uyumamistim kızlar hemen taburcu oldum olur olmaz ve evime döndüm ilk gün ve 2 .gün çok hafif mi ağrı oldu ağrı kesici ile bitti oda çok şükür kanama vardi çok az oda 2 3 güne azaldı bitti şuan 1.hafdayim kama vs yok gayet iyyim ağrı sizi yok dikisler düşmeye başladı görüntü güzel 2 ay perhiz yasağı verdi ama sonucu 4 gözle bekliyorum inş şuan lık herşey yolunda ins umduğuma değer kızlar 😊😊

Benimde perine bölgesinde biraz yırtılma var doğumdan kalan, ameliyat olmaya korkuyorum devlet hastanesi mi özelde mi oldunuz

Benimde perine bölgesinde biraz yırtılma var doğumdan kalan, ameliyat olmaya korkuyorum devlet hastanesi mi özelde mi oldunuz
Eğer yırtılma varsa devlet de yapıyor kontrol sonucu ücretsiz ben özelde oldum 1 hafta önce 18 bin TL 22 binden 18 TL ye düştü ama çok iyyim görünüş olarak baya kapanmis vajina girişi😀 baya bi yırtık açılma vardı ses ve ıslaklık sorunu şuan ses de gelmio oturup kalkarken ins herşey umdugum gibi olur

Ben çok erken ayağa kalktım bi arada 3 4 gün boyunca yattım ondan sonra ayağa kalktım sanki ameliyat olmamış gibi yani başka formlarda çok kötü diyenler var ama hiçte öyle değil dikkat ettikten sonra😊

Eğer yırtılma varsa devlet de yapıyor kontrol sonucu ücretsiz ben özelde oldum 1 hafta önce 18 bin TL 22 binden 18 TL ye düştü ama çok iyyim görünüş olarak baya kapanmis vajina girişi😀 baya bi yırtık açılma vardı ses ve ıslaklık sorunu şuan ses de gelmio oturup kalkarken ins herşey umdugum gibi olur
Doktor önerirmisşniz

X