Vajina iç dudakta pütürler .

asenaniz

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Kasım 2022
4
1
23
Merhabalar . Vajina iç dudaklarımda derimin renginde(penbe) yuvarlak minik oluşumlar var. Uçları sağa sola hareket edebiliyor ama çok büyük değiller minikler. Bu bir hastalık belirtisi mi yoksa sizde de varmı . Şimdiden teşekkürler.

bir bayan daha paylasmisti hpv virusu cikti kendinde bir doktora gidin derim

Merhabalar . Vajina iç dudaklarımda derimin renginde(penbe) yuvarlak minik oluşumlar var. Uçları sağa sola hareket edebiliyor ama çok büyük değiller minikler. Bu bir hastalık belirtisi mi yoksa sizde de varmı . Şimdiden teşekkürler.

Söylediğiniz şeyler siğil olabilir hpv yani kadın doğuma gidip muayene olun
Merhaba. Siğil fotoğraflarına baktım . Onlar genelde karnıbahar gibi duruyor ama benimkiler tek tek ayrık ayrık genelde . Ve et beni gibi de değil . Acaba Vestibuler papillomatozis olabilir mi . Sizlerde hiç puturlukler yokmu acaba

Merhaba. Siğil fotoğraflarına baktım . Onlar genelde karnıbahar gibi duruyor ama benimkiler tek tek ayrık ayrık genelde . Ve et beni gibi de değil . Acaba Vestibuler papillomatozis olabilir mi . Sizlerde hiç puturlukler yokmu acaba
Bende var. İlk gördüğümde ben de çok korkmuş doktora sormuştum. Ama değil dedi. Test yapmadı yalnız. Hamile kaldım doğurdum hiçbir doktorun dikkatini çekmedi. Hala aklimin bir köşesinde ama bence normal yapıda oluyor bazı kadınlarda. Yine de bir sorun doktora

Bende var. İlk gördüğümde ben de çok korkmuş doktora sormuştum. Ama değil dedi. Test yapmadı yalnız. Hamile kaldım doğurdum hiçbir doktorun dikkatini çekmedi. Hala aklimin bir köşesinde ama bence normal yapıda oluyor bazı kadınlarda. Yine de bir sorun doktora
Ben kadın hastalıklarına gittiğim zaman temmuz ayında bana normal görünüyor demişlerdi . Tekrardan gideceğim muayene ye fakat bu puturler gerçekten genital yapı olabilir mi. Çok tuhaflar çünkü . Küçük yuvarlaklar var kimisi uzun kimisi kısa. Kimisi hareket ediyor kimisi etmiyor . Tek bende var sanıyordum .

Ben kadın hastalıklarına gittiğim zaman temmuz ayında bana normal görünüyor demişlerdi . Tekrardan gideceğim muayene ye fakat bu puturler gerçekten genital yapı olabilir mi. Çok tuhaflar çünkü . Küçük yuvarlaklar var kimisi uzun kimisi kısa. Kimisi hareket ediyor kimisi etmiyor . Tek bende var sanıyordum .
Benzer bir şeyden bahsediyoruz sanırım. Ben de halen emin değilim

Bende bunun için kadin doğuma gitmiştim o bölgenin yapısı denilmişti ama bu konular çok açıldıkça kafam karışıyor bunlara hpv diyen doktor olursa lütfen yazin

Merhaba, bende de aynı oluşum mevcut. Herpes kaptıktan sonra uçuk kremi kullandım ve bu kremin tahriş ettiğini düşünüyorum. O kremden sonra çıktı çünkü. Çok korkup doktora gittim sordum ancak bana siğil olmadığını söyledi. Böyle kimisi yuvarlak kimisi sallanan ince ince et parçaları şeklinde ince şekilde çizgi halinde sağ iç dudaklarda var sadece. İzleyelim dedi sadece, siğil değilmiş. Yine de insan korkuyor tabi. Bu rahatsızlığı olan var mı? Geçiyor mu, ne yapmak gerekir acaba?

sonradan mı oluştu hep öyle miydi sizin ?

Merhaba, bende de aynı oluşum mevcut. Herpes kaptıktan sonra uçuk kremi kullandım ve bu kremin tahriş ettiğini düşünüyorum. O kremden sonra çıktı çünkü. Çok korkup doktora gittim sordum ancak bana siğil olmadığını söyledi. Böyle kimisi yuvarlak kimisi sallanan ince ince et parçaları şeklinde ince şekilde çizgi halinde sağ iç dudaklarda var sadece. İzleyelim dedi sadece, siğil değilmiş. Yine de insan korkuyor tabi. Bu rahatsızlığı olan var mı? Geçiyor mu, ne yapmak gerekir

Aynısı bende de var. Fark edeli çok olmadı ve takip ediyorum sanki yayılıyor. Siz test yaptınız mı ?

X