Vajina iç ve dış daraltma (bugün 7. Günüm.)

Merhaba , İlki normal doğum ikinci sezeryan 2 çocuk annesiyim. 10 yıl önce yaptığım doğumun ceremesini yıllarca çektim. Sonunda artık psikilojimi toparlayıp kadın doğum doktoruna muayene oldum. Cinsel hayatınızı etkilemeye başladığında kendinizi ameliyata şartlandırıyorsunuz bende o durumdaydım.

Doktoruma olan guvenimle bu ameliyatı oldum. Şuan çok ama çok memnunum. Kontrol için yarın gidicem ancak görüntü tam beklediğim gibi. Sanki hiç doğum yapmamışım. Ve hatta ilk birliktelik korkusundan uyuyamadigim oldu birkaç gece.
Şuanda iyileşme dönemindeyim nekadar birlikte olunamiyacak bilmiyorum sorucam. Ancak şikayetleri olanlara tavsiyem ameliyatı olmak için güven duydukları bir doktor tercih etsinler.
Sorularınız olursa cevaplarım elimden geldiğince. Birde iyileştikten sonra beyazlatma ve pubis sarkması için bir işlem istiyorum. Benim rahatsızlığım vardı 20 kilo birden alıp verdim şuan pubis bölgesinde sarkma olustu . Tabiki buradan arastiricam ve öyle ameliyatı Olucam..:KK54::KK52:
Öncelikle geçmiş olsun benimde 3 çocuğum var ve ameliyat olup sonrasında genital beyazlatma istiyorum.Kime ameliyat oldunuz.Esra Çabuk Cömert ve Süleyman Eserdağ arasında ikilemdeyim.Sizin önerileriniz nelerdir? Süreç çok ağrılı mı oluyor?

Öncelikle geçmiş olsun benimde 3 çocuğum var ve ameliyat olup sonrasında genital beyazlatma istiyorum.Kime ameliyat oldunuz.Esra Çabuk Cömert ve Süleyman Eserdağ arasında ikilemdeyim.Sizin önerileriniz nelerdir? Süreç çok ağrılı mı oluyor?
Konuyla alakali degil ama benm kalin kizlik zari operasyonumu suleyman eserdag yapti. Gercekten cok ilgili ve bu konularda alaninda en iyilerden biri. Tavsiye ederim.

Ben Ankaradayım Derya Ayşe korkmaz muayene oldum yapalım çok iyi olur dedi insanlar maksat kadar dar istiyorlar dedi ama ben korkuyorum sonrasında yaşayacaklarımdan. 4000 TL istiyor vajina daraltma işlemine.. His kaybı olur mu ya da ya çok daralirsa cinsel perhiz Dr 1 ay anca dedi ama okuduklarım göre 2 3 aydan aşağı değil en az. Hiç sıkıntı yaşamazsın sonrasında hayatına devam edersin ağrı sisi olmaz dedi ama yaşayanlar hiç öyle demiyor

X