Vajina kaşıntısı lütfen yardım

ezgiialbs

Üye
Kayıtlı Üye
15 Ağustos 2022
58
7
23
Selam kızlar, evlendiğimden beri sürekli tekrarlayan bi rahatsızlık çekiyorum ara ara kötü kokulu akıntı, kaşınma yaşıyorum bu sefer kokulu akıntım yok fakat aşırı derecede feci bi kaşıntım var. Daha önce doktorun verdiği Zalain krem vardı yine onu sürdüm ama işe yaramıyor gibi. Her saniye kaşınıyo birde vajinamda iki dudak arası ayrımının başladığı üst kısımda yara oluyor nedense bunun kesik gibi. Yara hadi neyse ama kaşıntıma ne iyi gelir lütfen yardım edin

e mantar var iste düzgün bir tedavi olun. genital bölgenizi ver zaman temiz ve kuru tutun. pamuklu iç çamaşırı giyin hatta mantar gecene kadar ütüleyerek giyin. sık sık iç çamaşırınızı değiştirin.

Selam kızlar, evlendiğimden beri sürekli tekrarlayan bi rahatsızlık çekiyorum ara ara kötü kokulu akıntı, kaşınma yaşıyorum bu sefer kokulu akıntım yok fakat aşırı derecede feci bi kaşıntım var. Daha önce doktorun verdiği Zalain krem vardı yine onu sürdüm ama işe yaramıyor gibi. Her saniye kaşınıyo birde vajinamda iki dudak arası ayrımının başladığı üst kısımda yara oluyor nedense bunun kesik gibi. Yara hadi neyse ama kaşıntıma ne iyi gelir lütfen yardım edin
Mantar. Fitil kullanmanız ve ilaç içmeniz gerekiyor bi kadın doğuma görünmelisiniz sadece krem ile geçmez kronikleşir benimki sadece krem kullandığımdan dolayı kronikleşti

doğum kontrol hapı içiyor musunuz ? ben bıraktım ve geçti.. yapabiliyormuş.

nioli yağı çok iyi geliyor bilginiz olsun. iç çamaşırına damlatılıyor.. 2-3 damla

X