Vücut Kremleri Vajina temizleyici

Vücut kremleri, losyonlar

Deneyip yazın

• Ben yazdım

OY: 1 25,0%
  • Çok zevkli hemde

OY: 3 75,0%
  • Evet

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    4
Yoğurdu duydum. İçindeki yararlı bakterilerin mantar ve enfeksiyon iyileştirdiğini.
Ondan yana sorun yokta niye eşinden yardım aldın.
Onu tutup içine sürmüyorsun ki dışına sürüp biraz bekleyip yıkıyorsun.
İçine bişey mi sürülür yaa

Konunun gerçek olduğunu düşünerekten yazıyorum her wc ye girdiğinde bir maşrapaya su koy ve içine bolca sirke sök bu suyla her girdiğinde yıkadığında iyi geliyor eşine de gerek kalmaz böylece umarım ekşiden buraya dalga geçmek için gelenlerden biri değilsindir konunu önemseyip yazdım bak mantar rahatsızlığı çok kötü bilirim aşırı kaşıntı yapıyor sirkeyle çözüm buldum ben kadın doğum uzmanı da önermişti ayrıca bilgin olsun

Yoğurdu duydum. İçindeki yararlı bakterilerin mantar ve enfeksiyon iyileştirdiğini.
Ondan yana sorun yokta niye eşinden yardım aldın.
Onu tutup içine sürmüyorsun ki dışına sürüp biraz bekleyip yıkıyorsun.
İçine bişey mi sürülür yaa
Evet canım sürülüyor. Doktorlar birçok şeye karşıyken mesala bu yoğurdu hepsi destekler.
Ve mantar sorunu olan reel arkadaşlarıma bu yoğurdu tampona bulayıp 2 saat vajinana yerleştirmesini öneririm ve faydasını görmeyen yok.

Cidden pro olunca konu silinebiliyor mu ??
Avantajları ;

• İmza alanını kullanabilirler,
  • Forumda gizli olarak dolaşabilirler,
  • Mesajlar arası bekleme yapmazlar,
  • Kendi açtıkları konuyu açıp kapatabilirler
  • Özel mesajda konferans yapma hakları vardır,
  • Yeni forumun neler yapabildiğini tanıdıkça ek özellikler getirilecektir.
Böyle yazıyor, ben öyle anladım. Ama kapatmadım. Yada pro okuduktan sonraki açtığı konuyumu isterse kapatabilir. Çünkü eski konuyu kapatmak istemiştim. Bilen biri varsa yardımcı olsun bize 😊

Avantajları ;

Böyle yazıyor, ben öyle anladım. Ama kapatmadım. Yada pro okuduktan sonraki açtığı konuyumu isterse kapatabilir. Çünkü eski konuyu kapatmak istemiştim. Bilen biri varsa yardımcı olsun bize 😊
Konu kapatabiliyorsundur. Ama onu muneye diyince de yapıyor zaten. Ama konular ve mesajlar silinemez. Yasal değil.

Avantajları ;

Silinir demiyor canim. Baskasinin yazmasini engeliyorsun. Mervenin dedigi gibi. Onu mune ablada yapio

Anladım cnm ama o zaman"Kendi açtıkları konuyu açıp kapatabilirler" in içeriği nedir tam olarak.
Konu aciyosun dimi. Bizlerde actigin konuya yaziyoruz ornegin. Eger sana yardimci olduysak ve artik. Baska uyelerin yazmasini istemiyorsan. Konunu kapatiyorsun. Ve bizde artik konunu yanitlayamiyoruz.

X