Vajina yanma kaşınma? Kızlar bir bakın lütfen?

Dominiksylwwia

Üye
Kayıtlı Üye
20 Mart 2018
70
14
23
Benim 5 gündür genital(vajina) bölgede iç dudak kısımları kaşınma ve yanma vardı. Birden başlamışti illet. Bugün doktora gittim fakat hiç ilgilenmedi ya. Bir tane krem yazdı. Akut vajinit diye bir şey. Ne bileyim muaniye ile kontrol edilmesi gerekmiyormuydu? Ya mantar falan oluyorsam? Bekarım (ilişkiye girmedim) diye bakmadılar büyük ihtimal ama garipsedim şimdi. Sadece anlatımima gore krem yazdı. Korkuyorum mantar falan oluyorsa diye. Mantar vajina derisinde beyaz beyaz küçük taneler oluyor değil mi? Bende ondan yok ama korkuyorum yine de.

07marla34

Her hata bakiredir tekrarı zevke girer
Kayıtlı Üye
23 Mart 2014
1.141
1.200
Mantar başlangıcı bence
Elma sirkesi karıştırdığınız suyla yıkarsanız 2 güne atlatırsınız tecrübeyle sabittir :KK66:

07marla34

Kayıtlı Üye
23 Mart 2014
1.141
1.200
Elma sirkesini tam olarak nasıl uygulamaliyım nasıl hazırlamaliyım detaylıca anlatir misin
Göz ölçüsünde uygulayabilirsiniz ben öyle yapıyordum, mesela yarım litre ılık suya 1 kahve fincanı elma sirkesi koyun her tuvalet sonrası uygulayın, hiçbir sıkıntınız kalmayacak emin olabilirsiniz

Dominiksylwwia

Üye
Kayıtlı Üye
20 Mart 2018
70
14
23
Göz ölçüsünde uygulayabilirsiniz ben öyle yapıyordum, mesela yarım litre ılık suya 1 kahve fincanı elma sirkesi koyun her tuvalet sonrası uygulayın, hiçbir sıkıntınız kalmayacak emin olabilirsiniz

Sız yaşadınızmı bunu? Mantarınız falan mı vardı acaba. Şöyle teharetlenir şekilde suyla karışık sirkeyi kullanacağim herhalde

07marla34

Kayıtlı Üye
23 Mart 2014
1.141
1.200
Evet hemde Benim sıkıntım çok yoğun bir şekilde ile doktora gittiğimde doktor elma sirkesini tavsiye ederim Eğer kullanmazsan ilaç vereyim demişti Ben de elma sirkesi kullandım ve elma sirkesi sayesinde tamamen atlattım senelerdir rahatım

Dominiksylwwia

Üye
Kayıtlı Üye
20 Mart 2018
70
14
23
Evet hemde Benim sıkıntım çok yoğun bir şekilde ile doktora gittiğimde doktor elma sirkesini tavsiye ederim Eğer kullanmazsan ilaç vereyim demişti Ben de elma sirkesi kullandım ve elma sirkesi sayesinde tamamen atlattım senelerdir rahatım

O zaman şöyle yapsam bir bardak suya 2 kaşık elma sirkesi döküp pamukla vajinaya dokundursam sürsem günde iki kez? Diger halli çok pis olcak ya eline suyla karışık elma sirkesini döküp oraya dökmek :KK70: pis

feylesof123

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
18 Mart 2013
746
94
Mantar olmuşsunuz zaten burada onlarca konu var başka bir doktora gidin bence.Saglik ocağı bile olur kremi kullanın bekarsanız ağızda yazılan haplar var tek günlük eczacı bile verir.Geçmis olsun

Dominiksylwwia

Üye
Kayıtlı Üye
20 Mart 2018
70
14
23
Mantar olmuşsunuz zaten burada onlarca konu var başka bir doktora gidin bence.Saglik ocağı bile olur kremi kullanın bekarsanız ağızda yazılan haplar var tek günlük eczacı bile verir.Geçmis olsun

Her kaşınma yanma mantar olmuyor ama. Mantar deride beyaz siğil gibi tane tane bir seyler oluyor. Bende ondan yok. Deride bir sey yok. Sadece yanma ve kaşınma var. Hafif