Vajina yanma kaşınma? Kızlar bir bakın lütfen?

Emin olun gecer ,antibiyotkli vermistir dr muhtemelen 3.gun iyilesmeyi farkedeceksin.Gunluk ped kullanma bir sure ,ben hatta adet doneminde tampon kullandim cunku tekrar kasinti ve yanma oldu.Simdi adet kupasini almayi dusunuyorum.Insan vucudu donem donem degisken oluyor 20 yildir sorun olmayan pedi simdi kullanamaz oldum.

Bana travazol 15 gr krem yazdı. Bakalım kullanıyorum 2 gündür. Azalma oldu diyebilirim. Tamamen kurtulursam çok mutlu olcam zira zaten bir tane kronik hastalığım var o yeterince rahatsız ediyor.

Göz ölçüsünde uygulayabilirsiniz ben öyle yapıyordum, mesela yarım litre ılık suya 1 kahve fincanı elma sirkesi koyun her tuvalet sonrası uygulayın, hiçbir sıkıntınız kalmayacak emin olabilirsiniz
Bendede fena kaşıntı var. Günltk pedler mantara sebebiyet vediyorda intim yıkama jelleri de yapar mı ki

Doktorum bu sikayetle gidince bana hap vermisti sadece 3 4 gün kullNmistim minicikti hao hemen gecmisti
Bende sadece kokulu akinti vardi
Merhaba bende de bazen kokulu bazen de kokusuz akıntı oluyor. Ama akıntı hep oluyor. Sarı balgam tarzinda neredeyse.. normal doğumdan sonra olmaya başladı. Henüz doktora gitmedim

Merhaba bende de bazen kokulu bazen de kokusuz akıntı oluyor. Ama akıntı hep oluyor. Sarı balgam tarzinda neredeyse.. normal doğumdan sonra olmaya başladı. Henüz doktora gitmedim

Acikcası cok bi fikrim yok.. ya ben cok dikkat etmiyorum akintimin rengine sadece gercekten gozume carpacak kadar büyýk degisiklik oldugunda dikkatimi cekiyor.. evli olmasak bile
Düzenli olarak kadin doguma gtmek sart arkadaslar
Her ay deik belki ama yilda 2 kes gitmektebfayda var

Acikcası cok bi fikrim yok.. ya ben cok dikkat etmiyorum akintimin rengine sadece gercekten gozume carpacak kadar büyýk degisiklik oldugunda dikkatimi cekiyor.. evli olmasak bile
Düzenli olarak kadin doguma gtmek sart arkadaslar
Her ay deik belki ama yilda 2 kes gitmektebfayda var
Haklısınız düzenli kontrol şart.. korkuyorum desem :KK43: doğumdan sonra doktora gitme fikri biraz ürkütmeye başladı beni açıkçası. Neden bilmiuorum ama çekiniyorum böyle konularda muayene olmaktan. :/

Merhaba kızlar benimde akıntı yanma hafif kaşıntı vardı idrar yolu enfeksiyon diye dusunuyodum vajinit dedi doktor mixovul fitili ve ekze-mant krem verdi kullanan varmi aranızda birde bebek istiyoruz engel olur mu kullanan varmi doktora sormayı unutmuşum

X