Vajinal kuruluk yaşıyorum

Morbiddangel

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Aralık 2020
4
0
24
Merhaba kızlar. Sözlümle ilk denememizde hiçbir şekilde cinsel birleşme olmamıştı ama bir şekilde bunu hallettik fakat ilişki esnasında ciddi bir vajinal kuruluk bir de orgazm olamama sorunuyla karşı karşıyayım sözlüm sorunu kendinde arıyor, emin olamıyoruz sorunun ne olduğuna sizin de böyle bir durumunuz varsa bana fikir verebilir misiniz ne yapmam gerekiyor

Çok mu kasıldınız ya korktunuz çünkü stres altında olmakda kuruluk yapablir.Kayganlaştırıcı jeller ya bebek yağı bir süre kullanablirsiniz

Ilk ilişkinizden itibaren 1 yıl sonra orgazmi bekleyin. Alışmanız ve bedeninizi tanımanız lazım düzenli ilişki ile

Merhaba kızlar. Sözlümle ilk denememizde hiçbir şekilde cinsel birleşme olmamıştı ama bir şekilde bunu hallettik fakat ilişki esnasında ciddi bir vajinal kuruluk bir de orgazm olamama sorunuyla karşı karşıyayım sözlüm sorunu kendinde arıyor, emin olamıyoruz sorunun ne olduğuna sizin de böyle bir durumunuz varsa bana fikir verebilir misiniz ne yapmam gerekiyor
Yeterince uyarılmıyorsunuz demekki . Yani söylemek te biraz tedirgin ediyor insanı ama bolca öpüşün öncesinde 🤭🤭

Belki yeterince hazırlık yapmadan ilişkiye giriyosunuzdur ondan kuruluk olabilir bende de kuruluk problemi var okey nirvana prezervatif kullanarak çözdük kayganlaştırıcı içeriyo ve üzerindeki kabartmalar zevkide çok artırıyo

bende yasiyorum vajinal kuruluk.cinsel isteksilik de kaybi olusdu bende bence o östrojen hormonuyla bagli okuduklarima gore hem bir kere bende o hormon dusuk cikmisdi tedavi oldum yine de iyi olmadi.sizde cinsel istek varmi?

X