Vajinal sülük tedavisi yaptıranlar

Ben de sülük ile hamile kaldığıma inanıyorum yıllarca çikolata kıstı dediler son 3 yılım dermoid kist dediler miyom vardı aşılama ve tüp bebek denedik ama olmadı sülük 2 kez yaptırdım 2.de zaten dikkat et kalabilirsin dendi ve kaldım çok şükür yakında doğum da yapacağım inşallah neyin vesile olduğunu olacağını bilemeyiz ama denemekte fayda var

Ben o sanslilardan oldum çok şükür adet biriminin 2. 3. günü yaptrdim ilişki için 3 gün bekledik 2 günde 1 ilişki dendi. 2 gün kanama normal Ben 2 kez yaptırdım 2si de 2 gün kanamalı geçti ayrıca hacamat yapıldı sulukten önce ve çıkan kana göre detoks verdiler bikac da yag verdiler 1 hafta kullandım o ay hamile kalmisim

Ben de vajinal mantar var 5 aydır geçmiyor vajinal sülük tedavisi yaptırmak istiyorum ama güvenilir bir yer bilmiyorum siz yaptırdığınız yerden memnun kaldınız mı ve bana numara ya da adresini yazabilir misiniz çok sıkıntı çektim şu mantardan çok dua ederim size

Merhaba hangi ilde nereye yaptirdiniz acaba bende de hem korkuyor hem yaptırmak istiyorum

Nerede yaptırdınız acaba

Nerede yaptırdınız acaba

Hacamat sülük bunlar şifa rabbim boşuna vermemiş tabiki sülük ilk önce tutunuyor analiz ediyor ve 172kusur enzim salgiliyor ne eksikse vucudunda nerende sorun varsa ona göre analiz edip enzim gönderiyor zaten görevi bittiğinde kendiliğinden düşüyor. Bende çok yaptırdım şifa niyetine

Nerede yaptırmıştiniz fayda gördunuzmu

Nerede yaptırdınız acaba

Merhaba nerede yaptırdınız acaba

Nereye yaptirdiniz acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…