VAJİNİSMUS İlletiyle Mücadele Edenler Okuyun !

Merhaba. Ben de size bir sey danismak istiyorum. 1 yillik evliyim. Iliski oluyor ama penisin tamami girmiyor iceri. Ve hala acı hissediyorum ilişki sırasında. Bebek de istiyorum. Sizce bu durum vajinusmus mu 😞
Disparoni canım büyük ihtimal

Merhaba. Ben de size bir sey danismak istiyorum. 1 yillik evliyim. Iliski oluyor ama penisin tamami girmiyor iceri. Ve hala acı hissediyorum ilişki sırasında. Bebek de istiyorum. Sizce bu durum vajinusmus mu 😞
Bana da disporani falan olabilirsin dediler ama parmagini falan sokabilyormusun rahatlikla korkmadan

Ben ayni senin gibiydim o kadar aciyordu ki topuklarima kadar agri yayiliyordu sankikendimi serbest biraktigimi saniyordum meger kasiyormusum 2 senelik evliyim ve bebegim var sadece yariya kadar oluyordu 1 haftaa once dilator seti aldim ve kurtuldum cok kolay ama once parmak egzersizi yap zaten anlayinca sasiriyosun yine biraz aciyo ama giriste sonra o cektigim.aci neymis ne kadwr eziye etmisim kendime de kocama da vallahi cok sukur bitti hala dilator calisiyorum her gun iyic3 alissin diye
Sizin bu sekilde iliskiyle bebeginiz oldu değil mi. Benim acım sizin dediginiz kadar olmuyo saniyelik bi acı oluyo ama yine de rahatsiz edici.

Uzman bi doktora muayene oldunuz mu bu süreçte ?
Muayene oldum ama bebek istediğim icin oldum. Daha ilk aylarda vajinal muayene. O zaman doktor kızlık zarin kalın görünüyo dedi. Tekrar gitmedik doktora eşim kafamda büyüttüğümü düşünüyo zaten çoğu oluyo artik diye. Fakat psikolojik olarak etkileniyorm tabi

Ben 2 yi yapamadım kii :KK43:

Ben saç fırçası sapıyla egzersiz yapıyordum ve onu alabilmek için yanlış hatırlamıyorsam 1 ay uğraştım, şimdi bakınca neden bu kadar korkmuşum diyorum, olmadı olmuyor deme lütfen denemeye devam et, olacak:)

Bana da disporani falan olabilirsin dediler ama parmagini falan sokabilyormusun rahatlikla korkmadan
Oyle degildi vajinismustum smdi kurtuldum
Sizin bu sekilde iliskiyle bebeginiz oldu değil mi. Benim acım sizin dediginiz kadar olmuyo saniyelik bi acı oluyo ama yine de rahatsiz edici.
Herkeste degisir vajinismus bittikten sonra cok az yanma gibi bir aci oldu evwt ben oyle hamile kaldim ama dediklerimi yap bundan kurtul ondan sonra bebek daha kolay olcak cnku daha ileri gidicek

Ben saç fırçası sapıyla egzersiz yapıyordum ve onu alabilmek için yanlış hatırlamıyorsam 1 ay uğraştım, şimdi bakınca neden bu kadar korkmuşum diyorum, olmadı olmuyor deme lütfen denemeye devam et, olacak:)
2. Aparat oraya yaklaşınca kapanıyor büzüşüyor orası :KK43:

Biz bayadır denemiyoruz artık bakalim nereye kardar böyle devam edecek, bende istiyorum bebek cok severim hep dua ediyorum kızım olsun diye

2.yi niye yapmadığımı dün anladım ki orası 2nyi görünce kapanıyor. Orayı yönetemiyorum 😭
Yonetebilrsin nefes al ver kegel egzersizi yap cisini yapiyomus gibi tut birak cok kolay gercekten ben 2 gunde 4 u bile yaptim cnkuhepsi in hissi ayni sende fark etceksin 1 nasilsa 2 de 3 de 4 de ayni

Yonetebilrsin nefes al ver kegel egzersizi yap cisini yapiyomus gibi tut birak cok kolay gercekten ben 2 gunde 4 u bile yaptim cnkuhepsi in hissi ayni sende fark etceksin 1 nasilsa 2 de 3 de 4 de ayni
Umarım inşaallah yakın zamandaa hatra hemen bugün yaparım

aslında uygun bırsey kullanarak alısmayı denemek ve egzersız gıbı duzenlık yapmak faydalı olabılır

X