VAJİNİSMUS İlletiyle Mücadele Edenler Okuyun !

Z Zerya34 canım bu işin PüfNoktası ⭐ Vajinanı ve penisi bolca yağlamanız gerekli..Dalin bebek yağı kullanın Penisi vajinanın girişine yerleştir sonra Derin bir nefes al bu esnada çiş tutuyomuş gibi vajinanı kas... sonra nefesini ver nefesi verirkende tuttuğun çişini bırakıyormuş gibi yap hafif ıkın ve penisi al..bolca yağladığın için hem kayıp gidecek hem de hiç yanma vs olmayacak

Kizlaaar sonunda bende yaptimmm coook mutluyum😍😍😍😍bu topigler sayesinde basardim😍😍😍evde hep dedikleriniz egzersizleri yaptim...esli pek olmuyodu dun cok denedik bebe yagi falanda kullandim eşimde biraz daha direndi biraz zor gibi geldi ama oldu😍😍😍bittikden sonra dedim bittimi gercekten inanamıyorum o mehsur sozleri dedim bumuymuşmu😍6aydi bunu yenememisdim bura girmesem kendime inanmasam vallahi belkide yıllaca oyle kalirdim🤷🏻‍♀️Allah razi olsun🙏🏻🙏🏻🙏🏻 İnsAllah bi dahakine yine olur artik bitmiş olur😍😍😍
Ben en küçüğü bile alamıyorum

KızLar Aparatların her hangi bir boyunu Yapamadığınız zaman neler yaptığınızı da yazın ki nerde hata yaptığınızı yenen arkadaşlar ya da ben söyleyelim tekrar tekrar deneyin Asla pes etmek yok Siz Vajinismusu yeneceksiniz o sizi değil..buna inanın lütfen yapan yenen başaran kadınlardan hiç bir eksiğiniz yok sadece uygulama hatası vardır ya da biraz cesaret eksikliği ..

KızLar Aparatların her hangi bir boyunu Yapamadığınız zaman neler yaptığınızı da yazın ki nerde hata yaptığınızı yenen arkadaşlar ya da ben söyleyelim tekrar tekrar deneyin Asla pes etmek yok Siz Vajinismusu yeneceksiniz o sizi değil..buna inanın lütfen yapan yenen başaran kadınlardan hiç bir eksiğiniz yok sadece uygulama hatası vardır ya da biraz cesaret eksikliği ..
Bencede öncelik kendine guvenmeek..sonra hepsi olucak

Cinsel ilişkiyle ilgili olumsuz düşünceler de etkileyebiliyor arkadaşlar o yüzden bi kendinizi kontrol edin olumsuz düşünceleriniz var mi korkunuzun kaynağı ne korkunuzu besleyen seyler ne? İstekli misiniz cinsellik hayatınızın neresinde bunlar da önemli faktörler. Unutmayın bunu önce kendimiz için kendi özgürlüğümüz ve zevkimiz için yapıyoruz ve bu özgürlüğü yaşamaya hakkımız var 🌸

Valla duş almadım. Aspeno mu neydi o kremi sürdüm. Olmayınca vemcain sürdüm ucu biraz girdi
Canım duşunu al mutlaka sıcak su gevşetir
Vajina ve aparata bolca bebek yağı sür .
Aparatın ucuna Ufacık vemcainde sür sonra heryerini yağla.
Yat bacağın birini dik diğeri düz kalsın aç bacaklarını aparatı yerleştir vajen girişine derin bi nefes al o esnada vajinayı kas çişini tutar gibi yani sonra nefes ver ve vajinayı bırak yani çişini yapar gibi hafif ıkın bunu yaparken aparatı ittir.

X