VAJİNİSMUS İlletiyle Mücadele Edenler Okuyun !

Ben o duvar hissini ikincide yaşadım hiç aşamicam sandim çok ağladım günlerce uğraştım ama bugün başardım meğer ne duvarı o acıyı aşamicakmişsin gibi oluyor ama ittirince o derin nefesi alip verdiğin an ittirmek meğer dayanilmicak bir acı değilmiş çok şaşırdım
Süpersin canım başardınmı harikasın👍😍

Süpersin canım başardınmı harikasın👍😍
Evet canım okadar mutlu oldum ki anlatamam sana her türlü kötü düşünce gelmişti aklıma umudum bitmiş gibiydi ama başardığımda o hissetiğin acıdan fazlası değilmiş meğer. O yüzden artık diğer aparatlarda ne acı hissedersem hissedeyim artık ittircem çünkü o cesareti ben bugün aldım çok şükür 🙏🏻

Hic korkma. Iceri itekle ve 3 tane sık. 15 saniye icinde ne yanma varsa gececek emin ol. Vemcainle yenmiş biri olarak soyluyorum sen ilaca güven
Bende vemcainle aparat çalışıyorum ama son zamanlarda beni çok tahris etmeye basladı 1 haftada anca geciyo ama önceleri bisey yapmıyodu
Benim sorum sprey eşide uyusturdugu için nasıl birliktelik sağladınız bende yenmek istiyorum artık yardımcı olurmusunuz lütfen

Tabikide yardımcı olurum ben yendim herkes yensin okadar çok istiyorum ki hep dua ediyorum şuan hangi aşamadasın
İlk. 2 apratı kolaylıkla yapıyorum kremsiz uyuşturmadan ama 3. Denedim başı oldu devamı olmadı acı hissi duvar hissi oldu yönünü bulamadım bi türlü ıkındım nefes aldım verdö yok olmadı

Ben o duvar hissini ikincide yaşadım hiç aşamicam sandim çok ağladım günlerce uğraştım ama bugün başardım meğer ne duvarı o acıyı aşamicakmişsin gibi oluyor ama ittirince o derin nefesi alip verdiğin an ittirmek meğer dayanilmicak bir acı değilmiş çok şaşırdım
İttiyorum. Gitmiyor acıyor p deli gibi aparat sanıım acelede ediyorum 2 dkda bırkaıyorum pes ediyorum canım yanınca yöninü ayarlayamıyorum

İttiyorum. Gitmiyor acıyor p deli gibi aparat sanıım acelede ediyorum 2 dkda bırkaıyorum pes ediyorum canım yanınca yöninü ayarlayamıyorum
Aynen canım biliyorum aynı şekilde bende ama emin ol hergün pes etmeden egzersiz yap başaramazsan bile o günün yinede sana bi tecrübe oluyor egzersiz yapmiş oluyosun ve vajinan alişmiş genişlemiş olacak her başarısızlığım caresizlikti hep ağladım. Ben o acı duvar hissini aşamiyordum ama deerinnnn nefes verince yavaş yavaş üfle ve ittir acısada ittir fazlası yok acının emin ol bugün ben buna inandım

İnşallah bende yaparım 3.sünü bi türlü ittiremedim olmadı acısın dedim acıması bi kenara ittiremedim tamamsn girip acısa daysnırım ama olmuyor😞

Aynen canım biliyorum aynı şekilde bende ama emin ol hergün pes etmeden egzersiz yap başaramazsan bile o günün yinede sana bi tecrübe oluyor egzersiz yapmiş oluyosun ve vajinan alişmiş genişlemiş olacak her başarısızlığım caresizlikti hep ağladım. Ben o acı duvar hissini aşamiyordum ama deerinnnn nefes verince yavaş yavaş üfle ve ittir acısada ittir fazlası yok acının emin ol bugün ben buna inandım
Bir de ben yeni başladım 3 gin olıyor bugün 2.ye geçtim peşine 3 ü denemeye kalktım hiç akıştırma yapmadan heyecanlandım 2. Yapıyosam 3 te olur diye😕

Bir de ben yeni başladım 3 gin olıyor bugün 2.ye geçtim peşine 3 ü denemeye kalktım hiç akıştırma yapmadan heyecanlandım 2. Yapıyosam 3 te olur diye😕
İnşallah bende yaparım 3.sünü bi türlü ittiremedim olmadı acısın dedim acıması bi kenara ittiremedim tamamsn girip acısa daysnırım ama olmuyor😞
Ben 2hafta olacak daha yeni alabildim ikiyi.. sabret acelen yok hergün egzersiz yap sen.. vajinan alişacak aparat boyuna

X