VAJİNİSMUS İlletiyle Mücadele Edenler Okuyun !

Naynayy Naynayy ben 3 günde 1inci aparatı sokabildim anca gerisi gelmiyor 😞
Yapabilirsin acıyı yok say. Ki bekledikçe o şekilde o açıda gidiyor. Zaten jelle beraber aparat ile git gel yaparken vaji. Şovu salgıladığı ve genişlediği için ne yanma ne acıma oluyor. Yılma parmak egzersizlerini yapıyormuydun? Birde ben adet dönemime yakın yaptım o zaman vajina biraz daha geniş ve rahat bir hal alıyor sonrası zaten geliyor :) yapabilirsin korkunu yen ve kendine bir zaman belirle ama o zamana kadar kesinlikle çalış kesinle aksatma sonra göreceksin herseyin boşuna olduğunu.

Başı girince ıkın ve bacaklarını açabildiğin kadar aç kendini kasma çünkü kasınca başı girse bile devamı gelmez ben ilk iki ilişkimi vemcaine spreyle yendim tavsiye ederim gerçekten de çok iyi bi sprey valla ama şimdi kullanmıyorum
Peki zevk alıyor mu kişi? Bunu cevaplamak zorunda değilsiniz

İlk. 2 apratı kolaylıkla yapıyorum kremsiz uyuşturmadan ama 3. Denedim başı oldu devamı olmadı acı hissi duvar hissi oldu yönünü bulamadım bi türlü ıkındım nefes aldım verdö yok olmadı
Bu iş sabır işi canım sabırlı ol acele etme tıklandığın yerde sık bırak ağzından yavaş yavaş üfleyerek nefes ver o an ittir eminim olucaktır pes etme bende o yollardan gectim çok zorlandım çok ağladım seni çok iyi anlıyorum Rabbim yardımcın olsun olucaktır sakın pes etme

Bende vemcainle aparat çalışıyorum ama son zamanlarda beni çok tahris etmeye basladı 1 haftada anca geciyo ama önceleri bisey yapmıyodu
Benim sorum sprey eşide uyusturdugu için nasıl birliktelik sağladınız bende yenmek istiyorum artık yardımcı olurmusunuz lütfen
Prezervatif taksın eşiniz yoksa uyusur

Bu iş sabır işi canım sabırlı ol acele etme tıklandığın yerde sık bırak ağzından yavaş yavaş üfleyerek nefes ver o an ittir eminim olucaktır pes etme bende o yollardan gectim çok zorlandım çok ağladım seni çok iyi anlıyorum Rabbim yardımcın olsun olucaktır sakın pes etme
İnşAllah canım deniycem😞 ne kadar sürdürmem lazım 3 gün oluyor başlayalı 1 ay yeterli mi

İnşAllah canım deniycem😞 ne kadar sürdürmem lazım 3 gün oluyor başlayalı 1 ay yeterli mi
Bsn morelini hiç bozma herkes aynı süreçte yenicek diye bişey yok öyle dusunme benim 1 ayımı aldı mesela sabırlı ol ne kadar egzersiz yaparsan okadar iliskide rahat olucaksın inan bana

Bsn morelini hiç bozma herkes aynı süreçte yenicek diye bişey yok öyle dusunme benim 1 ayımı aldı mesela sabırlı ol ne kadar egzersiz yaparsan okadar iliskide rahat olucaksın inan bana
Artık 1. Olanı daha kolay yapıyorum ileri geri de yapabiliyorum daha fazla tutuyorum 20 dk falan sanırım oluyor acele etmememk gerek ben hemen 3 e geçmeye çalıştım

Artık 1. Olanı daha kolay yapıyorum ileri geri de yapabiliyorum daha fazla tutuyorum 20 dk falan sanırım oluyor acele etmememk gerek ben hemen 3 e geçmeye çalıştım
Evet canım bak ne güzel zamanla 2 3 4 hepsi kolay olucak çünkü bende öyleydim sabırla devam et çalışmaya ne kadar egzersiz yaparsan okadar faydasını görürsün inan bana

Psikiyatriye gideceğim ben. Tanıdığım sağlıkçı bana antidepresan vereceklerini söyledi. Bilmiyorum be yapacağım. Acaba hergün ucuna yerleştirip azar azar denesem sürekli denesem birgün girer mi?
Canım ben psikolojik yardımdan önce burdaki arkadaşlar gibi aparatla yenmeye çalışacağım. Şu an reglyim bitince başlıcam inş 2 numarada kalmıştım. 1 ay içinde yenerim diye umut ediyorum 🤲🏻🤲🏻🤲🏻 Bence sen de hiç acele etmeden denemeye çalış kendini rahat bırak panik yapmadan dene :KK66:

X