VAJİNİSMUS İlletiyle Mücadele Edenler Okuyun !

Ben utanarak söylüyorum ki hiç egzersiz yapmadım. Ama burda öğrendiklerim sayesinde aşırı cesaretli biri oldum. Benim sorunum şu ki beni eşim ön hazırlık konusunda hiç yardımcı olmuyor. Ön sevişme güzel olunca ben çok cesaretli oluyorum. Bende yarı yarıya oldu ama tam da olmadı. Bayramdan sonra psikoloğa gideceğim
Islanma problemi var demek ki canım aslında yenmişsin yarısı olduysa olur artık

Islanma problemi var demek ki canım aslında yenmişsin yarısı olduysa olur artık
Ben zaten biliyordum eşim afedersiniz direk yapmaya çalışıyor. Ben en başta korkunca kendime gelemiyorum. Söyledim oda biraz anlar gibi oldu. İnanın aparat daha korkunç geliyor bana.

Merhaba benim şuan hastalığa dair hiç bir sıkıntım kalmadı :) kasılma ağrı yanma yada baskı hissi yaşasam bile artık kafamda korku duygusu kalmadığı için çok kolay atlatabiliyorum. Sanki artık hiç o hastalığım yokmuş gibiyim. Yaptıkça o işi artık daha rahat hatta jelsiz yapabiliyorum.
Çok sevindim canım sıra 🤰🏻 😊😊😊

Canım aparat alsana yazdıklarım %90 yardımcı olacak inan...çalışmaya başla eşin gelinceye kadar alıştırma yap egzersiz.
Valla canım eşim olmayinca psikolojikmen bosluyorum hiç bişey yapasim gelmiyor çok zor uzaklik hiç görmüyoruz birbirimizi sevgililer bizden çok gorusuyordur

Merhaba benim şuan hastalığa dair hiç bir sıkıntım kalmadı :) kasılma ağrı yanma yada baskı hissi yaşasam bile artık kafamda korku duygusu kalmadığı için çok kolay atlatabiliyorum. Sanki artık hiç o hastalığım yokmuş gibiyim. Yaptıkça o işi artık daha rahat hatta jelsiz yapabiliyorum.
Ya harika nasıl yendin aparatla sanırım. Tebrik ederim

Merhabalar ben 4 ay önce vajinismusu yendim ama yenene kadar o kadar çok piskolojik savaş verdim ki anlatamam.Önce İstanbul da bir kliniğe gittim muayene oldum bana 6000 tl ye yakın ücret çıkardılar 4 seansta düzelirsiniz dediler kabul etmedim çünkü çok pahalıydı.O gün aklıma koydum bunu yenicem dedim sürekli araştırma yaptım kitaplar aldım videolar izledim ama ilerleme olmadı. Sonra burayı keşfettim o kadar çok bilgilendirme vardı ki o bölgeyi uyuşturan ilaçlar ,sakinleştiriciler vs..ama onlarda işe yaramadı.Ne zaman işe yaradı derseniz sürekli egzersiz yaptım esneme sporları yaptım ve dilatör aldım sürekli her gün sabah akşam bunlarla çalıştım ve oldu hemde hiç acı duymadan.Ben 9 ay çektim bunu ama beni piskolojik olarak çok etkilemişti sizleri çok iyi anlıyorum ve umarım tez zamanda herkes yener bunu Allah kimseye yaşatmasın🙏Allah bu sıkıntıdan kurtarsın sizi tez zamanda🙏🙏

Merhabalar ben 4 ay önce vajinismusu yendim ama yenene kadar o kadar çok piskolojik savaş verdim ki anlatamam.Önce İstanbul da bir kliniğe gittim muayene oldum bana 6000 tl ye yakın ücret çıkardılar 4 seansta düzelirsiniz dediler kabul etmedim çünkü çok pahalıydı.O gün aklıma koydum bunu yenicem dedim sürekli araştırma yaptım kitaplar aldım videolar izledim ama ilerleme olmadı. Sonra burayı keşfettim o kadar çok bilgilendirme vardı ki o bölgeyi uyuşturan ilaçlar ,sakinleştiriciler vs..ama onlarda işe yaramadı.Ne zaman işe yaradı derseniz sürekli egzersiz yaptım esneme sporları yaptım ve dilatör aldım sürekli her gün sabah akşam bunlarla çalıştım ve oldu hemde hiç acı duymadan.Ben 9 ay çektim bunu ama beni piskolojik olarak çok etkilemişti sizleri çok iyi anlıyorum ve umarım tez zamanda herkes yener bunu Allah kimseye yaşatmasın🙏Allah bu sıkıntıdan kurtarsın sizi tez zamanda🙏🙏
Çok sevindim canımm 😊

Ben hala eşliyi yapamiyorum aparatla calismaya devam ediyorum eslide malesef duvar hissi gecmiyo aşırı baskı hissediyorum
Önemli olan tek şey kalçayı serbest bırakmak nefes asla tutmamak öncesinde derin bir nefes alıp nefesini verirken penis girişi olsun kalçanı sıkma asla istemsiz kasılma old için ilk girişte sıkıntı yaşıyorsun devamı gelmiyor Islaklık için dalin kullan bir de canım ..hafif ıkın penis girerken öyle çocuk doğurur gibi değil.çişini bırakır gibi

Her şey yolunda canımmm 1buçuk ay oldu yeneli:halay: İlk başlarda ilişki öncesi aparatla egzersiz yapıyordum şuan ona da gerek duymadan rahatlıkla yapabiliyoruz.. Tek sorun ben zevk alamıyorum sanırım yeni olduğu için
Maşallahhhhhh Canımmmm çok sevinndimmmm 😍 zamanla o da olur 🎈🎈

jnci jnci Ben de yendim 2 ay olucak her sey yolunda gibi diyebilirim 🤗. Rabbim herkesin yardimcisi olsun.

Yaklaşık 3 ay oldu yeneli elhamdülillah.. Burada yazılanlar, özelden yardımcı olanlar, hepsi cesaret oldu Allah razı olsun herkesten.. Yendigim ikinci ay sogan kürü yaptım ve rabbim vesile kıldı şimdi hamileyim.. rabbim bu illetten herkesi tez vakit kurtarsın kucaklarını doldursun inşaallah 🤲
Canım çok mutlu oldum soğan kürü bende mi deneyim ki bu ay adetim bugün bitti

X