VAJİNİSMUS İlletiyle Mücadele Edenler Okuyun !

Malesef olmadı hala canim :KK43: Moralim cok bozuk :KK43: Aparatla sadece jelle cok rahat calisabiliyorum .Ama esli de olmuyor , esim denerken vucudumla ittirdigimi soyluyor .Ust pozisyonda da oturamiyorum bir turlu :KK43:
Canım üst pozisyonda yapamıyorsan sen alt tarafta ol
Kalçanı kasma
Kasıldığın anda derin nefes al
Verirken çiş yapar gibi ıkın açtır yani vajinayı
Bu esnada eşin girsin
Sen asla kalçanı kasma

Canım üst pozisyonda yapamıyorsan sen alt tarafta ol
Kalçanı kasma
Kasıldığın anda derin nefes al
Verirken çiş yapar gibi ıkın açtır yani vajinayı
Bu esnada eşin girsin
Sen asla kalçanı kasma
Alt tarafta daha iyi olucak gibi evet ,ordaki basıncı hissediyorum hissettigimde tepkimi kontrol etmem gerekiyor cunku ben tepki verince esim ilerleyemiyor

Alt tarafta daha iyi olucak gibi evet ,ordaki basıncı hissediyorum hissettigimde tepkimi kontrol etmem gerekiyor cunku ben tepki verince esim ilerleyemiyor
Sen tepki verdiğinde eşin seni sakinleştirsin çekilmesin öylece kalsın . Sen deriiiin nefes all
Nefes verirken sanki çişini yapıyormuşsun gibi yap o esnada da eşin ilerlesin
Bak nefesini asla tutma kalçanı asla kasma
Üstte olman şart değil alt pozisyonda dene . Her pozisyonda yapacağın şeyler aynı
Bolca penisi yağlasın sende vajinayı kayıp gider

Sen tepki verdiğinde eşin seni sakinleştirsin çekilmesin öylece kalsın . Sen deriiiin nefes all
Nefes verirken sanki çişini yapıyormuşsun gibi yap o esnada da eşin ilerlesin
Bak nefesini asla tutma kalçanı asla kasma
Üstte olman şart değil alt pozisyonda dene . Her pozisyonda yapacağın şeyler aynı
Bolca penisi yağlasın sende vajinayı kayıp gider
Tamam canim bu sekilde deneyecegim destegin icin tesekkur ederim 💐 Insallah ben de veririm mujdeli haberi 🤲

Kızlar bende dilatör aldım ama nasıl yapıcam bilmiyorum 😔

jnci jnci selam inci bende hala 3. aparattayım bugun biraz 4 ü zorladım ama sadece başını aldım önceden 3.cü aparatı rahat yapamıyordum ama şuan kolay yapıyorum inşallah 4.cüyüde alıştırısam eşlide başarlı olacağım . 1 kere eşli denedim ama alamadım .

kızlar bebeyağı bu arada bende enfeksiyon yaptı , kullanan varsa bence bırakmalı 1 ayda enfeksiyonu geçirmek için uğraştım o yuzden ara verdim . çünkü doktor fitil verdi .

kızlar bebeyağı bu arada bende enfeksiyon yaptı , kullanan varsa bence bırakmalı 1 ayda enfeksiyonu geçirmek için uğraştım o yuzden ara verdim . çünkü doktor fitil verdi .
Aayyy gerçek mi bende hiç olmadı öyle bşy ☹️Ama içinde kimyasal varmış en güzel Hindistan cevizi yağı...yenilebilir bşy vajinamızada zarar vermez

Aayyy gerçek mi bende hiç olmadı öyle bşy ☹Ama içinde kimyasal varmış en güzel Hindistan cevizi yağı...yenilebilir bşy vajinamızada zarar vermez
belki kişiden kişiye değişiyordur valla bende öle yaptı ama çoğu kişide kullanıyor bu sayfada çünkü onla yapması daha kolay .

Kizlaaar o kadar kötüyüm ki😭😭😭biz daha yeni yendik vajinumusu....6aydir evliyiz...4ay kendimiz istemedik sonrada vajinumus vardi daha yeni yendim 2hafta oldu....insanlar o kadar uzerime geliyorki😭bana doktoea gitmemi bebek olmasin tedavi olmami dediler😭😭benim vajimus oldugumu bilmiyorlar zaten bilselerde anlamazlar😭😭😭o kadar kotuyumki su andaa artik bebek istiyoruz 6aydir bi sey olmuyor doktora git tedavi ol falan cook agrima geliyor🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️belki dogru diyorlar amaa biz zaten normal iliskude olmadikki nasil olsun ben yendigimdede regle az kalmıştı 😭insanlarin dediklerjni takmamaya calisiyorum ama aklimdan cikmiyor😭😭😭cokkk kotu oluyorum her manada😭😭
Herşeye karışıyorlar o insan müsveddeleri 😡😡😡

Eşli deneemeden önce yatakta 5 -10 dakika oarmak egzersizleri yap. Beynin ve vajinan bu duyguya alışSın. Sonra hazır hissettiğinde. Efes egzersizleriyle birlikte yavaşça yerleştir. Önce sık sonra nefesini bırakırken kaslarını da gevşet çişini yapar gibi. Kendi elinle bırakma anında yavaşça it. Azıcık yanma olsa da güçlü ol, bismillah de dua et ve devam et. Bi de penisi yukarı doğru değil aşağı doğru iteceksin. Bence bu hastaların en büyük yanlışı dikine ya da yukarı doğru sokmaya çalışmaları. Parmak egzersizinde anlıcaksınız ki vajina içi delikten aşağı doğru.... umarım yenersin. Ben 3 yıl sonunda bu dediğim egzersizle çözdüm kendim. Ve şok oldum. Başardığıma inanamadım. Mucize gibiydi. Sadece kefel egzersizleri ve parmak egzersizleri.... inanın kendinize ve çabalayın.

Çooook normal ama cesaretini topla canım bende hiç hoş bakmıyordum yaparsın güven kendine
Bugün en küçüğü denedim ama anlamadım girip girmediğini ileri doğru kaydı ama içeri girmedi sanırım giriş kısmında kaldı sonra bıraktım. Anestol sürmüştüm uyuşuktu ondan hissedemedim de

X