VAJİNİSMUS İlletiyle Mücadele Edenler Okuyun !

Şöyle ki onlar herkesin durumuna göre yapıyorlar galiba benim ilk gün 1ve 2. Boy, ikinci gün 2. Ve 3. Boy, üçüncü gün 3. Ve 4. Aparatı yaptırıp akşam eşli denemeye geçebilirsin dediler ama 😊hiiç tedirgin olmayın çok az kaldı inşallah yenmenize 🙏🏻Derecenizi vs bırakın artık sadece ne olursa olsun çözülecek bu diyin sadece inat edin yeter 🙏🏻
Klinikte hangi pozisyonda aparatları uyguluyorlar acaba

Kızlar ben bugün aparatı Bi daha denedim ama zorlandım yaa 😔

Canım ben 3ü de alamadım 2 de bile zorlandım bugün 😭
Bazen oluyor nedense ayni sey bende oluyor modda mi değiliz isteksizlik mi ben .. durup durup dene 5 6 dk gez sonra bidaha dene şimdi denedim 4 minnacık mini mini girdi ilk aparat denediğim zaman gibi bi duvara çarptı kaldı azda olsa sanirim. Bi korku var bende

Bende çok zorlanmıştım.Takıldığın yerde bekle sakın çıkarma Derin nefes aldın yavaş yavaş ittir emin ol gidecek pes etme bende çok uğraşmıştım😊
Nefes bile alamıyorum 😢 veremiyorum azci bi acı duyuyor um penis yumuşak olur mu ki

Bazen oluyor nedense ayni sey bende oluyor modda mi değiliz isteksizlik mi ben .. durup durup dene 5 6 dk gez sonra bidaha dene şimdi denedim 4 minnacık mini mini girdi ilk aparat denediğim zaman gibi bi duvara çarptı kaldı azda olsa sanirim. Bi korku var bende
Hah işte orda hafif yanma acı gibi birşey olur saniyelik emin ol geçer

Merhaba arkadaslar, öylesine aklima geldiniz bi yazayim dedim. bende 2.5 sene vajinismusla ugrasmistim ve 2 sene önce yendim. ben aparat almamistim. Sadece parmak egsersiziyle yendim. Ilk deneme en zoruydu. onu yapabildikden sonra,gerisi sonradan geliyor zaten.
ben basarabildiysem hepiniz basarcaksiniz buna inaniyorum. evliligimizin 5. senesindeyiz ve ben hamileyim ve cok mutluyuz. Hic ama hic inanmiyordum kendime,birgün bu forumda benimde „basardim“ kelimesini yazabilcegim,aklimin ucundan gecmiyordu. Kendinize güvenmeniz lazim yoksa olmuyor bu isler.. Esinizi evden yollayin. odaya gecin. bahane falan yaratmayin,yok misafir,yok yorgunluk,yok dizi,yok uyku saati falan... Bunlarla anca kendinizi kandirirsiniz.
Sevdiginiz güzel bir sarki acin. Ben deniz dalgalari veya piano aciyordum. sonra en ufak parmaginiza hafif krem sürün veya bebek yagsi. denemeye gecin ve mutlaka ses teknigini uygulayin. kasilip kalirsiniz yoksa her seferinde. nefesinizi icine cekerken kasilma,nefesi disa verirken kasilmasiz oluyor alt bölgeniz. sorulariniz varsa ben burdayim. Hepiniz basarcaksiniz. Inaniyorum size.

Tebrik ederim sizi maşallah Allah kimseyi sinamasin 😔 ben de egzersizleri yapabiliyorum ama esli de olmuyor tavsiyeniz var mi bahsettiginiz dilator egzersizlerini ya da parmakla egzersiz yapabiliyorum eslide sıkıntı yasiyorum 😔
merhaba cem keçe nin on adımda vajinusmus kitabını okuyun lütfen ve esli denemede de anestol pomad uysuturucu krem kullanın herhangi bir sorun yaratmıyor es açısından. ben bu sekilde yendim

X