VAJİNİSMUS İlletiyle Mücadele Edenler Okuyun !

Evde misafirlerim vardı deneyemedim yarın misafirler gider gitmez denicem. Kafamda çok kurdum şöyle böyle yapıcam diye bu sefer olucak Eminim. Kendi kendimi heyecanlandırıyorum. Bir bakıma başarma hırsı da oluyor. Yapıcam umarım 😍😍
Böyle herkesi takip etmeniz çok güzel 🥰🥰🥰
😍❤️

Kızlar 1.sayfada yazımda Eşli deneme kısmına ekledim pozisyonu

Burayı o kadar cok okudum ki. Senın yazılarını kac kez okudum. Baska hesabım vardı benim uzun suredir burdayım aslında ben. Tesekkur ederım ilgin için ❤
Canım benim ama dediğim gibi eşini terapist görmesi şart inan belki vaji bile değilsin .

Insallah degılımdir gercekten yoruldum tek basıma ugrasmaktan. Bı terapist sart oldu yazılanları da gorunce.
Canım benim ama dediğim gibi eşini terapist görmesi şart inan belki vaji bile değilsin .

Merhabalar ben de vajinismus hastası olarak bir umut buraya üye oldum evleneli 1.5 ay oldu hala izin veremiyorum eşimi itiyorum aramız bozuk en ufak şeylerden tartışma çıkıyor eşimin dilatör veya doktora izni Yok biz hallederiz diyor ama ben KK denk gelip burda yenenleri okudum ve Evde makyaj fırçalarıyla başladım girdi en küçüğü en son en büyüğü de girdi şimdi deodorant şişesini streçledim ölçtüm p boyunda önce vemcain sıkıyorum şişeye sonra diğer küçük makyaj fırçasının sapıyla Merhabalar ben de vajinismus hastası olarak bir umut buraya üye oldum evleneli 1.5 ay oldu hala izin veremiyorum eşimi itiyorum aramız bozuk en ufak şeylerden tartışma çıkıyor eşimin dilatör veya doktora izni Yok biz hallederiz diyor ama ben KK denk gelip burda yenenleri okudum ve Evde makyaj fırçalarıyla başladım girdi en küçüğü en son en büyüğü de girdi şimdi deodorant şişesini streçledim ölçtüm p boyunda önce vemcain sıkıyorum ve kayganlaştırıcı zeytinyağı sürüyorum sonra diğer küçük makyaj fırçasının sapıyla tam sokuyorum içeri uyuşuyor özelikle ıkınma ve nefes kısmına dikkat ediyorum iki haftada bu noktaya gelmek benim için mucize ben oranın kapalı olduğunu düşünüyordum, ancak bu deodorant şişesini bir türlü alamadım nolur biri bana yardım etsin eşimle mutlu huzurlu bir evlilik yaşamak istiyorum nolur;(

Kızlar bugün dilatör denedim ama hala daha 1.yi bile yapamıyorum. Acaba yanlış bir şey mi yapıyorum aynada orayı görerek mi yapmalıyım yoksa daha küçük birşeyle mi denemeliyim ?

Kızlar bugün dilatör denedim ama hala daha 1.yi bile yapamıyorum. Acaba yanlış bir şey mi yapıyorum aynada orayı görerek mi yapmalıyım yoksa daha küçük birşeyle mi denemeliyim ?
AYna le bak bakman gerek canım ben ben ilk Akyaka’da fırçalarından en küçükle aldım onunla da deneyebilirsin kolay oluyor sprey kullandın mı

canım ilk aparat o kadar minikki girdiğini farketmeyeceksin bile sadece biraz cesarete ihtiyacın var aynayada bakmana gerek yok zaten orada hafif bastırarak gezdirdiğin zaman yolunu bulur aparat eğer sakin kalamıyorsan panik yapıyorsan atarax almanı önererim recetesiz satiliyor 10 tl gibi bir fiyati var herhangibir zararı yok bana 2. seansta ve ilk eşli denemede doktor verdi gayet sakinleştiriyor insani

canım ilk aparat o kadar minikki girdiğini farketmeyeceksin bile sadece biraz cesarete ihtiyacın var aynayada bakmana gerek yok zaten orada hafif bastırarak gezdirdiğin zaman yolunu bulur aparat eğer sakin kalamıyorsan panik yapıyorsan atarax almanı önererim recetesiz satiliyor 10 tl gibi bir fiyati var herhangibir zararı yok bana 2. seansta ve ilk eşli denemede doktor verdi gayet sakinleştiriyor insani
bi de aparatın ucunu hafif aşağı doğru eğimli tutmalısın o zaman daha kolay girer tutmasanda girer yani sadece panik yapma her halükarda yanlışta yapsan girer çünkü ucu girdikten sonra o yolunu buluyor

Merhabalar ben de vajinismus hastası olarak bir umut buraya üye oldum evleneli 1.5 ay oldu hala izin veremiyorum eşimi itiyorum aramız bozuk en ufak şeylerden tartışma çıkıyor eşimin dilatör veya doktora izni Yok biz hallederiz diyor ama ben KK denk gelip burda yenenleri okudum ve Evde makyaj fırçalarıyla başladım girdi en küçüğü en son en büyüğü de girdi şimdi deodorant şişesini streçledim ölçtüm p boyunda önce vemcain sıkıyorum şişeye sonra diğer küçük makyaj fırçasının sapıyla Merhabalar ben de vajinismus hastası olarak bir umut buraya üye oldum evleneli 1.5 ay oldu hala izin veremiyorum eşimi itiyorum aramız bozuk en ufak şeylerden tartışma çıkıyor eşimin dilatör veya doktora izni Yok biz hallederiz diyor ama ben KK denk gelip burda yenenleri okudum ve Evde makyaj fırçalarıyla başladım girdi en küçüğü en son en büyüğü de girdi şimdi deodorant şişesini streçledim ölçtüm p boyunda önce vemcain sıkıyorum ve kayganlaştırıcı zeytinyağı sürüyorum sonra diğer küçük makyaj fırçasının sapıyla tam sokuyorum içeri uyuşuyor özelikle ıkınma ve nefes kısmına dikkat ediyorum iki haftada bu noktaya gelmek benim için mucize ben oranın kapalı olduğunu düşünüyordum, ancak bu deodorant şişesini bir türlü alamadım nolur biri bana yardım etsin eşimle mutlu huzurlu bir evlilik yaşamak istiyorum nolur;(
canım deodorant şişesi filan bunlar tehlikeli şeyler bence yapma zaten fırça sapını yapmışsın oraya bişey girdiğine ikna olmuşsun yani aparatta da öyle ha 1. yi yapmışsın ha 4. üyü farketmiyor bana doktor tedavi bittikten ilk birlesme olduktan sonra 20 gün boyunca önce aparat yapıp sonra eşinle birlikte ol dedi ben eşimle ilk birliktelikten sonra bi daha aparat filan yapmadım çünkü oraya bişey girdiğini kabullendim sende kabullenmişsin şöyle yap sen sakinleştirici al eşin eğer kalp rahatsızlığı yoksa ereksiyon hapı alsın çünkü giriş yavaş olacağı için penisin uzun süre ereksiyon halinde durması gerek bu da ilaç olmadan mümkün değil ilaçları aldıktan sonra 1.5 -2 saat bekleyin sen bu sürenin dolmasına yarim saat kala vajina dışına etrafına filan vemcaine sprey sık merak etme ereksiyon kaybı olmaz eşin hap içtiği için sonra denemeyi yerde yapın eşin yere uzansın sende üstte ol ucunu eşinin yardımıyla yerleştirin zaten vemcaineden dolayı hiç bişey hissetmezsin sonrada yavaş yavaş otur kasıldığın zaman bekle nefes egzersizi yap gevşe ve devam et bu kadar basit bi sonrakine zaten ne sakinleştirici alırsın ne de sprey sıkarsın olduğunu görünce cesaret gelecek

Arkadaşlar iyi akşamlar ben 20 aylık evliyim. Evlendiğim günden beri eşimle ilişkiye giremedim. Her denememizde kendimi kasıp aglıyordum ve sonra deneriz diyorduk. Günler aylar gecti böyle. Doktor araştırdım burda yazan bildiginiz dr ları düşündüm fakat maliyetli olduğundan vazgectim. Bu başlığı gördüm her sayfayı hevesle okudum. Aparat sipariş verdim. jnci jnci nin dediği şekilde gün gün çalıştım ve bugün 4.den sonra eşli denedim. Sonunda başardımmm. Yine ağladım ama bu sefer mutluluktan :) Öncelikle bu başlığı açmayı düşünüp bizlere yardım eden jnci jnci Allah senden bin kere razı olsun🙏🏻🙏🏻🙏🏻 Ve bu baslık altında yazan fikirlerini paylasan bize cesaret veren herkesten Allah razı olsun cok cok teşekkür ederim 😊❤️❤️❤️

Kızlar merhaba lütfen bana yardım edin.
Vajinismusu yaklaşık 1 hafta aparatla çalışarak yendim ve penisi alabildim. Her pozisyonda alamıyorum bazen kasıyorum. İlişki sırasında girişte ağrı yaşamıyorum fakat penis tamamen girdiğinde 2-3 cm kadar dışarda kalıyor ve içerde en derindeki değdiği yerde çok şiddetli ağrı hissediyorum git gel sırasında bazen de tuvaletim geliyormuş hissi oluyor. Bunun çözümü nedir? İnternette okuduğuma göre rahim ağzıyla alakalı veya enfeksiyonla alakalı sorunlar oluyormuş. Acaba hala kastığımdan mı ağrıyor, orası kasınca ağrır mı ki? Acaba aparatları kullanırken temizlemeye çok dikkat etmedim de enfeksiyon mu oldu diyorum. Bu sorunu yaşayıp çözüm bulabilen varsa lütfen yardımcı olsun şimdiden çok teşekkürler.
Ay canım bende 2 bucuk hafta oldu yeneli ama aynı şeyleri senin gibi yaşıyorummm 2-3 cm dışta kalıyor sanki penisin ittiremiyorum basınç sancı yanma hissi çişim gelir gibiii. Gel git yapmaya çalışınca hatta penis kayıp çıkıyor hemen vajinadan. Son durum ne senin?

Tebrik ederim, ayni donemlerde evlenmişiz, bizde yapamadik , tam cesaretleniyorum bu sefer içimi karamsarlik kapliyor , daha aparat bile siparis edemedim insaAllah bende boyle güzel haberlerle gelirim 😣
Arkadaşlar iyi akşamlar ben 20 aylık evliyim. Evlendiğim günden beri eşimle ilişkiye giremedim. Her denememizde kendimi kasıp aglıyordum ve sonra deneriz diyorduk. Günler aylar gecti böyle. Doktor araştırdım burda yazan bildiginiz dr ları düşündüm fakat maliyetli olduğundan vazgectim. Bu başlığı gördüm her sayfayı hevesle okudum. Aparat sipariş verdim. jnci jnci nin dediği şekilde gün gün çalıştım ve bugün 4.den sonra eşli denedim. Sonunda başardımmm. Yine ağladım ama bu sefer mutluluktan :) Öncelikle bu başlığı açmayı düşünüp bizlere yardım eden jnci jnci Allah senden bin kere razı olsun🙏🏻🙏🏻🙏🏻 Ve bu baslık altında yazan fikirlerini paylasan bize cesaret veren herkesten Allah razı olsun cok cok teşekkür ederim 😊❤❤❤

X