Vajinismus muyum?

Neden kayganlastirici disinda bir sey kullanmak istiyorsunuz? Hepsinin mantar yapma riski var. Bebe yagi bebekler icin bile uygun degil. Icinde petrol türevi maddeler var. Vajinaya sürülür mü hiç?
Okey durex bilinen markalardan kayganlastirici alin. Onu kullanin. Hasta olur sonra toparlayamazsiniz.
Tamam tşk ederim derux alırım . Ama işte bizee şey düşünüyoruz hep yağ olsunda hangisi olursa olsun diye :)) vaselin kullanıyodum bide

Güzel söylüyorsunuzda ben doktorum bana ne tavsiye ettiyse onu kullanıyorum . Cidden şimdi kafam karıştı . Yarin bi doktoru arayıp bilgi alacagım
Doktorunuz vazelin tavsiye ettiyse bir daha doktorunuz olmamali zaten. Tek bir insana danışıp onun sozlerini kanun gibi uygularsaniz olmaz ki. Bi arastirin bakin ne var vazelinin icinde? Cevirin arkasini okuyun. Petrolium maddesini goreceksiniz. Sürün madem petrolü vajinanıza. Siz bilirsiniz.

Evet hiç bi sıkıntı yok muayene esnasında kasmıyosun da deneyin dedi sadece ama iki hafta oldu
Aynısını bana da dedı doktor. Doktora guveniyoruz sanırım, kasmıyoruz kendımızı ondan kaynaklıdır. Aparat calısması öneririm

Evet doktora gittim her hangi bir sorun yok. Parmak egzersizleri yapıyorum. Eşli denemelerde yarıya kadar alabiliyorum ama belli yerden sonra takılıyoruz malesef
Sonrası da aynı aslında. Hatta yarım almak daha zor bıle bence . Bırakın kendinizi sonrasında hıc bısey yok. Aparat onerırım parmak bı yere kadar oluyor

X