Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

bide bişey sorucam :26::26::26: ıkı gun oldu hatırlıyorsanız tam o anda tuvalete zor yetısıyorum neden acaba bıde hız olayı da olmadı hala bı gergınlık varr üstümde:26::26::26::26:

tebrikler..oh çok şükür bir kişi daha kurtuldu..halaylar yeni gelinimize

çok sağol canım hep bu halayları bekledim sağolun var olun... nasıl bir rahatlama geldi anlatamam. Egzersizcilere önerim şu olayı çok kafanızda büyütmeyin mumu nası sokuyorsanız nasıl bir teknikle içeri alıyorsanız p..si de öyle alın. zaten onu da alınca şunu anlıcaksınız mum çok daha zor sert ve aslında daha çok geriyor insanı ama p..s daha uyumlu vajiye onu zaten bi kere alınca tüm korkular geçiyor egzersizi asla asla asla bırakmayın. Allah yardımcınız olsun canlarım...

yeni gelinler, basari hikayelerinizi yazmayi unutmayin. arsivlik link su: http://www.kadinlarkulubu.com/jinek...-oykulerimizle-birbirimize-destek-olalim.html

egzersiz yapanlar ortak avatar temasi secseniz de, biz de forumu okurken sasi olmasak. örtülü duvak temasi vardi, ya ordan devam edin ya miki fare falan secin iste birseyler, size kalmis. sorusu olan da mesela mesaj simgelerinden "soru isaretini" falan secerse sorular gözden kacmaz belki.

süpersiniz..egzersiz yaparken jel kullandınız mı..kullandıysa ismi nedir acaba?

süpersiniz..egzersiz yaparken jel kullandınız mı..kullandıysa ismi nedir acaba?

evet jelsiz olmuyor jel en iyi arkadaşım:) durexin 2in 1 var hem kayganlaştırıcı hem masaj jeli diye geçiyor. bana kalırsa jel seçimi önemli ben okeyinkini de almıştım o hiç iyi değildi vajinamda parça parça dökülme yapışkanlık yaptı hemen bıraktım.

Mikrolif cnm cok sevindim anemdeyim net yok telden bakiorum cnm benimde yarin seansim var iste yani seanslik bse kalmadi die hissediorum kendimi ama bi sinayamadimki ( neyse olana kadar gtmem sart tabiki seni tekrar gonulden kutluorum mulu huzurlu gunler seninle olsun cnm

Ben ustteyken problem yok yapioyrm ama esim altta olmami istiyo bide hizlanmk egz yap dio o zmn iyiydi hizlanmistk reglden sonra egz yapmadin o yuzden altta yapamadin dedi bende simdi egz yapiom iyce esnesin su velette rahatliyim :))
ben yendikten sonra bir daha dokunmamastim aparatara, ilk basta sadece uste alabiliyodum farkli pozisyonda yapamam gibi geliyodu meger alt pozisyon cok daha rahatmis, aslinda biz en basindan beeri kendi kendimize yapiyoruz bi kere olduya hanimlar inanin gerisi fasafiso alistikca her pozisyonda rahat ediliyo inanin sadece keyfini cikarmaya calisin zevk almaya bakin :26 zaman hersey cok daha rahat
çok teşekkür ediyorum..son bir soru..adet bitiminden sonraki 2 gün hamile kalma olasılığı en düşük olan zaman dimi..
evet en dusuk oldugu zamanlar ama hicbiseyin garantisi yok tabi
çalıştığımız aparatın çevre uzunluğu 10 cm olana kadar eş denemesi yasak!çünkü o denemedekı herhangi bir olumsuzluk seni tekrar en başa götürebilir.bunun için kendini hazır hissetmen gerek.
canim yasak demesek
evet basarisiz oldugunda gerileme ve motivasonun dusmesi konusunda kesinlik haklisin ama
biz ufacik bi aparti alabildigimizde bile oraya biseylerin girebilcegini gorduk cm lerin cok bi anlami yok aslinda hersey beyinde bitiyo ben aparatla calisirken belli cm den onra buyutememistim mumla olmuyodu bitirlu itici geliyodu aparat bende mikiyle :)denemeye basladim once basi sonra biraz daha sonra biraz daha derken tamami oldu
cm lere cok takilmadan kendimizi hazir hissetigimiz her an deneyebiliriz bence
Umarim herkezin sorunu hallolur biran once

bugünkü ödevimi yaptım açtım inceledim..anam ne kadan aşağıdaymış o...hele 2 üniversite okumuş bana bakın..meğer hiç bi halttan haberim yokmuş..kulak çubuuna gelince..dokundurdum sadece desem..ama hakkaten mikicik ordan nasıl gircek ya orda o kadar yer var mı..bebek çıkıo tabi ama ne bilim..:)

Haklisin canm bende diorm ustte oluo birak alisiyim sonra deiselim yok sen sonra onada sartlanirsin hep ustte yaparis dio gozu korktu kovisin :)

bişey olmaz canım zamanla ilişkiye alışınca pozisyon çok önemli olmayacak. beni nerediyse bir baş aşağı çevirmediği kaldı eşimin okadar yani

teşekkür ederim canım senin de gelin olacağın gün çok yakın ben hissediyorum... sana da bim bam bomu söylicez inşallah çilekli senin için ayarlamış hep birlikte haykırırız artık... sen çok ilerledin ben hep takip ediyorum her yazılanı satır satır okuyorum zaten o yüzden yendim. burası çok motive ediyor insanı. sela1 de çok disipline etti beni kaçmak yok diye:)
eylül gelinleri çoğaldı ve daha da çok olcak sen althea sıradakiler bence:)

Yapı itibariyle ne girse onun şeklini alıyor..Hatta bir arkadaşın örneği çok yatmıştı kafama ''tül çorap'' gibi demişti..Kulak çubuğunu denesen ne kadar mucizevi bişey oldugunu anlardın gittkçe gidiyor acımıyor bi de tabi daha fazla ilerlemek istiyorsun :)) denemeden hemen korkma sakın korkulacak bir şey olmadığını göreceksin..

peki cnm kulak çubuğuyla zar bozuluyor mu..keşke bozulsa.

kurtulayım diye canım..o gidince belki daha rahat girerim ilişkiye.amaan..ne bilim ya..

he canım bi de ya nasıl desem..kulak çubuğuyla denerken önceden tahrik olmam mı lazım? ıslanmak mı lazım yani.

yok gerek yok öyle bir şeye..normalde egzersizleri jel ve prez. ile yapıyoruz ama kulak çubuğunda ben jel filan yapmamıştım yoktu evde bi an evvel denemek için sadece streçleyip denemiştim.sen de varsa kulak çubuğuna streç geçir jelle dene.ama bence gerek yok ilk tanışma için çünkü çok küçük ve ince.sadece oranın kapalı bir duvar olmadğını anlaman için gerekli o çubuk..bi de bi an önce jel ve prez. temin etmen lazım egzersizde kayganlığı sağlamak için prez. de hijyen açısından önemli..eczanelerde ya da medikalcilerde bulabilirsin ultrason jelini su bazlı olanlardan al mutlaka vajinin ph dengesine zarar vermiyormuş su bazlı olanlar.

Zardan değil bilinçaltından kurtulman lazım önce :) bu arada ilk yazdığımda çok acele ettim bazı şeyleri sormayı unuttum..Önceki denemelerinizde başı filan girdi mi hiç ?

yok ya..ne başı ne sonu..ben bacaklarımı kasıyorum..onu oraya yaklaştıramıyorum bile..çok da fazla deneyemedık zaten fırsat olmadı bazı sebeplerden dolayı..ağır vakayım anlıyacağın..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…