Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

kızlaar egsersizlere dün başlayacağımı söylemiştim aynayla inceleme kısmı tamam ama serçe parmağımı ne kadar uğraşsamda alamadım çünkü korkuyorum elim gitmiyor moralim çok bozuk hatta prezervatifle denedim ona rağmen yapamadım ben oraya serçe parmağımın bile gireceğini düşünemiyorum offf

Merhaba arkadaslar ben yeni katildim araniza bes yillik evliyim ve vajinusmusum malesef ne yaptiysam olmadi son raddedeyim artik bnim ailem biliyodu ve cok baski yapiyodu bnde esimde cok bunalmistik oldu dedk simdide cocuk soruyolar zaten esimn tarafida cocugmuz olmuyo zannediyo cok bunaldim bu hastalk denen seyden kurtulmk cock yapmk normal kadnlar gbi yasamk istiyorum ben esasen parmak egzersizi yapabiliyorum uc parmak alabiliyorm ama git gel yapamiyorm bnde penis korkusu var acimiycani onun oraya gore oldugnu biliyorm ama beynimi kandiramiyorm nolur bnada yardim edin cocigum olsun istiyorm artik esimin yasida geciyo baba olmasini istiyorum

canım benımmmm gunaydınnnn aferın sana deneme yapmıssın en azından bak hıcbısırmız ısteyrek yapmadık bızede cok ığrenc gelıordu parmak sokmak ama baska yapcak bısye yok kuzum bugun tamaen ona odaklan parmak gırmedı madem soyle yap kulak copune peceteyı sar bıkac kat strecle jelleyıp onu sokmaya dene unutma delığe yerlestırınce ıkın ıttır dırek kayıp gıdıcek cnm hadı bıraz gayret herke syaptı sen nıye yapamıcaksınkıı

canım merahaba hosgeldın masallah egzersız olayını bıtırmıssın sana tavsıyem uc parmak egzersızı yapıp sonra hemen es denemesıne gecermısın ve zeytınyağı sur vajınana bıraz oyle dene uste ol esıne doğru denık p.. kendın yjnlendır tamamen sende olsun kontrol bak soyle dusun kımse bundan olmedı kac yasında kızlar yapıor bunu bebeğın ıcın esın ıcınnn bunu yenmen lazım kuzummm

canım ben de kendim yapamıyorum ama eşimin yardımıyla oluyo yani sen yapamıyosan eşinin yapmasına izin verebilirsin..parmağını iterken sen öksür ya da ıkın o şekilde rahat giriyor sonra yavaş yavaş ilerlersiniz

Son düzenleme:

Tesekkr ederm avesra esim suan yok sehir disinda onbesgun snra gelck ins biturlu cesart edemiyorum esimde denedigimz zamn hemn sinirleniyo devam edemiyorz esim cok sikildi artik o boyle yasamayida kabllendi ama bn sikildim surkli bes senedr ayni sorunla yatip kalkmk ypratti bni kndimi hic biseye veremiyorm maddi acidanda ii degilz esimde buyuzdn bna kndini veremiyo bide artk norml olark esimde erken bosalma basladi offffff dert cok anlican ben bi vajinusmuslu olup yenen bi arkadstan aparatlarini aldm onlarla bi denemk istiyorm boy boy tabi o prezarvatifle kullnmis ama bn yinede yenidn yapicm apartlari onda iyice alistktan snra esimle denemk istiyorm snce neyapmaliym

canımmm ozaman o aldığınn aparatlarla 10 cnm e kadar gelı yenıden egzersıze basla on bes ıcınde kendını ıyıc ehazırla senın ıcın bu cok ıyı bır fırsat kafandkaı korkularıda at esın geldınde es denemsını zeytınyağıyla yap ozamn olucak emın ol kafanda bıtırmen lazım cnm bak 5 sene dıosun az buz değıl ınan bunu yendınmı allah yardımcın olucka ve cocukta verıcek yeterkı sen azımlı ol gel 15 gunde bu ısı haledleım bız senın yanındayız her yaptını yaz buraya motıve olursun

Canım ben orta parmağımı da yerleştirebildim. birazcık sızı gibi oldu ama yerleştirebildim. bende 2 parmağa geçtim acaba acele mi ediyorum ((

Daha doğru soru şu sanırım parmaklar arası geçişleri neye göre yapıyoruz?

Ben yeni geldigim icn tam bilmiyorm bu alintilari nasl yapiyosunz birde cevrim ici falan gbi seyler varmi k.bkmayin yeni uye oldugum icn bilmiyorm

canım mesela ısaret parmağını 5 dakka calısın orta parmağını denedın ve hemen orta pamağını alabıldınnn ozaman orta parmakta calısmaya deam et ısaret parmağının ustune dusmene gerek yok.sen ıkı parmağa devam et baktın olmuyo orta parmağa yenıden don ıyıce calıs yenıden 2 parmağa gec acele etmıosun gayet guzel bu sekılde bı anonce sorundan kurtuluruz tatlım

Ayyyyy cok guzel neguzl insallh bnde kurtulrum bian onnce bebegmde olur ins neguzel ya

canım sen sakın uzulme allah hersyeın dermanını verıyor bende dıodum bu ısı nezamn yapabılcede ne zamn cocuğum olucakta yapsam bıle bıkac senede cocuk ıcın beklerım dıodum ama rabbım cok sukur hıc aratmadı hemen hamıle kaldım allah ısteyen herkese versın sen ıcını ferah tutu su 15 gun ıcınde egzersız olayını bıtır ve azımle yapcağına ınan esın geldımı es denmesıyle halledıceksın ıns unutma hersey sende bıtıyor canım

arkadaşlar herkese merhaba:)
çok çok çooook mutluyum:))) atlattım kurtuldum bu illetten:))
Rabbim hepinize bu mutluluğu yaşamayı nasip etsin inşallah.
9 aylık evli olucam bikaç gün sonra ve 9 ayda yaşadıklarımı hepiniz biliosunuz o günleri anlatmıcam inşallah geride kaldı artık.
burda bana destek olan arkadaşlarıma özellikle de kkaderim e çok tşkr etmek istiorum. bana da bu derdi yaşayan herkese de gerçekten yardım etmeye çalışıyolar,Allah hepsinden razı olsun.ama ben hayata herşeye küstüm uzun süredir foruma girip burayı bile okuyamadım ağlamaktan. haftasonu eşimle yine büyük bi tartışma yaşadık,evi terk ettim çıktım boşanıcam artık ben yapamıorum bu işi diye.dışarda bikaç saat gezdim sonra birden karar verdim ben bu işi halledicem boşanııcaksam da ondan sonra boşanıcam diye.
eve gittim kararlıyım ya güya yapıcam acısa bile nekadar acıyabilir ki son bi kaç aydır düşüncem hep bu.ama tabi sonu hep hüsran.
sonra bi anda tamam dedim haydar dümen e gidelim,birden aradık, bi saat içinde apar topar gittik. ve sonuca gercekten inanamadım.

sakın yanlış anlamayın burda dr fln övmek değil amacım, tek sölemek istediğim bu iş sandığımız kadar zor değilmiş. ben beceriksizliğim güçlü olamayışım yüzünden dr da aradım çareyi ama inanın kendinize güvenin sonrası çok büyük huzur,çok büyük mutluluk .

son bi not: gerçekten acımıo:))) belki ufacık bi tavsiyem olabilir benim de. sıcak su buharına oturmak bana iyi geldi,belki sizlere de iyi gelir.
Allah hepinize bu mutluluğu,bu huzuru yaşatsın inş:)

tebrık ederım canımmmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…