Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

combo sen hangı asamadasın canım

canım neler duyuyorummmm ama olmakzı boyle kac cmde yada kac parmakta kaldın bı onu soyle bakayım boyle salıp gıtmekle olursa sen 2. seneyıde devırırsın bı toparlan bakalım

valla canım sanırım en son 8 cm falandı onunla denedim kanda geldi baya eme eş denemesi yapınca olmuyo :) cecem ve ben yıllandık burda yapamıyoz üstte deniyom bulamıyom girmiyo yerleşmiyo bile

valla canım sanırım en son 8 cm falandı onunla denedim kanda geldi baya eme eş denemesi yapınca olmuyo :) cecem ve ben yıllandık burda yapamıyoz üstte deniyom bulamıyom girmiyo yerleşmiyo bile

e 8 cme gelmıssın 2 santım daha kalınlastıramıomusun canım.bence cecemi felen bırak sen kendın yenmeye calıs cecemdebaya salmıs kendını ama herkes kendını kurtarıcak canım oyuzden 2 cm olayınıda hallett zeytınyağıyla yap es denmesını egzersız yapar gıbı p.. kontrolu sende olsun

saldım gitti aşamasındayım artık hiçbişey yapmıyorum çünkü olmuyo :)

şok yaşadım resmen bu yazıyı görünce
cnm bak aynı gün evlenmişiz senle ve bende sadece ve sadece burdaki arkadaşlar sayesnde onları dinleyerek yendm.
senin benden ne eksiğin var? tabiki hiç bi şey. kendine ve yuvana bu kötülüğü yapma. rabbim korusun bi gün bu konu yüzünden eşin seni bırakmak istese kendini nasıl affedeceksin????
bu kötülüğü eşine yapmamalısın nerde kalmıştın bence bi azim tekrar başlamalısın

kızlar haklısınız biliyorum ama inanın olmuyo deniyorum girmiyo bugğn tekrar egzersize başlıcaz cecemle bakalım olurmu bilmiyorum eş denemesini nasıl yaptınız yazsanıza bna

kızlar haklısınız biliyorum ama inanın olmuyo deniyorum girmiyo bugğn tekrar egzersize başlıcaz cecemle bakalım olurmu bilmiyorum eş denemesini nasıl yaptınız yazsanıza bna

canım sen ozman egzersıze devam et 10 cm bıtır sonra es denmesıne gecerısn detaylı anlatırız naısl yapcaını bızı haberdar et kolay gelsın

arkadaşlar birde ben parmak ve aparataları sokabiliyorum ama eş denemesinde ucu dahi girmiyor .ucunu alabilsem devamını ben getircemde olmuyor işte.ilk gireceğinde biyerlere çarpıyor ve cok canım yanıyor sonrada kasıyorum kendimi.olmuyor .inanın piskolojim çok kötü bu yüzden çevrem ve kayınvalidem çocuk diye sıkıntı yapıyorlar 2 sene oldu ne zaman bebek olcak diyorlar.33 yaşındayım daha ben bu olayı yapamadan menopoza gircem belkide ((( tövbe yarabbim ...

canım egzersızlerını bıtırdıysen es denemesınde o.. popo yonune doru ıtmeyı unutma ve zeytınyağı kullanmanı tavsıye edıorum ama egzersızlerını bıtırmedıysen tamamen zaten basarabılme ıhtımalın dusuk canım

Bugün doktora gittim iki parmak bir boğum verdi bunu nasıl uygulucam çok korkuyorum ya acırsa bu egzersizleri yapmak çok zor artık 32 yaşındayım düzelmek anne olmak istiyorum

Bugün doktora gittim iki parmak bir boğum verdi bunu nasıl uygulucam çok korkuyorum ya acırsa bu egzersizleri yapmak çok zor artık 32 yaşındayım düzelmek anne olmak istiyorum

cnm sakın korkma korkacak hiç bişey yok.
ben 2 parmağıma prezervatf geçirip alabilmiştm hiç zor olmuo sakın korkma . yapamazsan prezervatf kullanmanı öneririm ben çok rahat ettim:13:

cnm sakın korkma korkacak hiç bişey yok.
ben 2 parmağıma prezervatf geçirip alabilmiştm hiç zor olmuo sakın korkma . yapamazsan prezervatf kullanmanı öneririm ben çok rahat ettim:13:

canım ya bişey soracam bu egzersizlerden sonra vajinada bir duyarsızlaşma oluyo mu. özellikle de kalınlaştırdığımda tabi alışana kadar ağrı oluyo sonrasında sanki uyuşuyo gibi oluyo bende siz de yaşadınız mı böyle bişey. 10cm denedim bugün biraz acıdı bırakmadım ama alışana kadar uğraştım tabi daha çok çalışmam gerek. çünkü 4 - 5 cm bişey ilerletebildim. acaba acele mi ettim 7-8cm kalınlığından 10 cm e geçmekle

10 cm de çok hafif bi uyuşukluk oluodu cnm oda kendimi kastığım için. geçiodu sonra. wala bende 7 cmden 10 cm e geçmiştm canıma tak etmişti artık 10 cm e alış gerisi süper gelir korkma alab,lmeyi başarırsan penis 10 cm den daha az rahatsız edici emin ol cnm

Arkadaslar 3 aylık evliyim ve eşimle birlikte olamıyorum korkuyorum kendimi sıkıyorum.Doktora gittim vajinismus dedi tedaviye başladık ama bir ilerleme olmadı.çok üzülüyorum sanki hiç başaramayacakmışım gibi geliyor tedavi olan arkadaslar bana bilgi verebilirmi

canım afedersin p yi tut vajinanın orda derin nefes al ıkın sonra o arada p yi sür ki deliği hafifte olsa çukurluğundan bulursun sonra ıkınarak yavaş yavaş ilerlet, popo yönünde, senin çok az kalmış bu aşamada bırakılır mı ?

canım bak doktora gtme imkanında var fırsatını iyi değerlendr. yapılmayacak bişi değil.inan bizde sizin gibiydik korkacak hiç bişey yok. biz kendimiz yendik ki sen doktorada gidioyorsun kendine inan ve başar :13::13::13::13:

Ya ben bir şey sorcam benimki vajinismus mu tam bilmiyorum iki haftalık evliğim ancak ilk birkaç gün p..hiç alamazken şimdi yarıya kadar alıyorum ama daha gitmiyor yok olmuyor her seferinde moralim bozuluyor yaa aşırı bir yanma ile geri itiyorum napacam ((

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…