Vajinismus Tedavisinde Botoks Uygulaması

Canım bak ne güzel sorunsuz şekilde parmak egzersizlerini yapabiliyormuşsun. Ben parmak egzersizine başladığımda daha vajinama dokunamıyordum bile.

Bence çok ertelemeden en yakın zamanda çalışmalara başla. Parmak egzersizi yaparken kreme bile gerek yok senin bu çok güzel bence. Kremi Penisle denemeye karar verdiğinde beş dakika önceden vajina deliğinde yuvarlak çizecek şekilde sür, etkini hissetmeye başladığında rahat edeceğin pozisyonda dene, zaten göreceksin hemen girecek. Eğer takılıyor hissi yaşarsan nefes al ver önce rahatla ve sonra ıkın.

Ben inanıyorum sen doktora gitmeden bunu çözeceksin. Bende hiç doktor yardımı almadım. Bir tanıdığım ne yapmam gerektiğini söyledi ve çalışmaya başladığım 3. günde başardım.

Güzel haberlerini en kısa sürede bekliyorum. İnan bunu atlattıktan sonra kendine kızacaksın . Bu kadar zaman beklediğin için. Başaracaksın ben sana inanıyorum 🥰🥰
Tamam canım benim, dediğin gibi yapayım inşallah. Sence parmak egzersizlerini denemeden direk ilişkiye girsem mi, kremi sürüp? Yoksa öncesinde parmakla deneme mi yapayım?
Çookk teşekkür ederim tekrardan🙏🏼 Niyeyse bu sefer benimde içimde böyle olacakmış gibi bi his var. Allah’ın izniyle en kısa zamanda başarırım da o güzel haberi veririm sana🥰

Ben ve Kk da tanidigim bir cok kadinin dilator calismasinda lekelenmesi olmadi olanlarda iliski esnasinda da oldu bir cogunda da iliski esnasinda bile olmadi zar diye bir sey yok zorlamadan hazirliksiz girilen iliskiden ufak minik lekelenmeler oluyor yani esinizle iliskiye girince kanayacaginizin garantisi yok bilin istedim bunu bahane ederek cozum yolunuzu ertelemeyin bence...
Tamam canım onu da denerim belki..🥰 Teşekkürler tekrardan💖🙏🏼🌿

Tamam canım benim, dediğin gibi yapayım inşallah. Sence parmak egzersizlerini denemeden direk ilişkiye girsem mi, kremi sürüp? Yoksa öncesinde parmakla deneme mi yapayım?
Çookk teşekkür ederim tekrardan🙏🏼 Niyeyse bu sefer benimde içimde böyle olacakmış gibi bi his var. Allah’ın izniyle en kısa zamanda başarırım da o güzel haberi veririm sana🥰
Bana kalırsa kremi sür ve parmak ile başla hatta istersen eşinin parmağıyla başla. Takıldığın yerde durmasını söyle nefes al ver ve eşinden devam etmesini işte. Böylelikle eşine olan güveninde artacaktır. Çünkü eşinde senin canını yakmak için değil seninle bir çift olmak için birliktelik istiyor.
Baktın ki parmak egzersizinde istediğin noktaya geldin hemen penisle denemeye geç. Ben öyle yapmıştım. Eşimle parmak egzersizi yaparken hadi deneyelim dedik ve hemen sonuç aldık. Emin ol penis parmaktan daha kolay. Bunu eşinle denedikçe ilerleyen günlerde daha net anlayacaksın. Şimdiden senin adına heyecanlandım. Biliyorum sen en kısa zamanda bize bu güzel hikayeni paylaşacaksın ☺️☺️

5 yıldır evlisiniz ve hala bir çözüm bulamadınız mı? botoksu "geçenlerde" mi duydunuz? eşinizle ev arkadaşı kanka modunda devam edin bence siz daha
Ne kadar anlayışsız insansınız, bu derdi çekmeyen bilmez, kimseye anlatamazsın, kimseyle paylaşamazsın, doktora bile gitmek istemezsin korku ve utançtan, yardımcı olmak yerine köstek olmayın, insanların psikolojilerini düşünün biraz

Uzmanların çoğu botoxu önermiyor çünkü anlık olarak düzelir sorununuz.. botoxun etkisi geçince yine aynı sorunlar başlayabilir kalıcı çözüm bulmanızı öneririm.. Kendinize inanın hırs yapın bol bol egzersiz çalışın bu sorunu yaşayan tek kadın siz değilsiniz. İnternetten dilatör setleri alın

Merhaba hanımlar.. Ben 5 yıldır evliyim ve vajinismus problemi yaşıyorum. Geçenlerde de botoks tedavisi duydum, %96 oranında fayda gösteriyormuş. Bende yaptırmak istiyorum ama öncesinde bu tedaviyi yaptıranlar var mı aranızda öğrenmek istiyorum. Birde devlette yapılır mı acaba? Özelde fiyat sordum 10.000 lira dendi. Mümkün değil şu anda ben bunu karşılayamam. :KK43:
Nerede sordunuz benim sorduğum 15 bin istiyor

Lütfen sakin olalım ve üsluplara dikkat edelim.
Avrupa ülkelerindeki kadınların dahi yaşadığı ve çok eski tarihçesi olmasına rağmen bilimsel olarak 150-200 yıl önce tanımlanmış bir hastalığı vardır yoktur diye tartışmayalım rica ediyorum.

Sen kimsin ya böyle bir mesaj yazıyorsun ne işin var o zaman bu sayfalarda eminim kocan yüzüne bile bakmıyor burada insanların hastalığı ile alay ediyorsun!
elin herifinin b.klu donlarını yıkamayı meziyet sananlar hemen kocan varmı yokmu bilmeden sallıyor böyle işte. gayet de alımlı ve hoş biriyim öyle uydurma hastalıklarla sevdiğimle arama mesafe koymam :KK66:

Lütfen sakin olalım ve üsluplara dikkat edelim.
Avrupa ülkelerindeki kadınların dahi yaşadığı ve çok eski tarihçesi olmasına rağmen bilimsel olarak 150-200 yıl önce tanımlanmış bir hastalığı vardır yoktur diye tartışmayalım rica ediyorum.
ben inanmıyorum böyle bir hastalığa.. bunca zaman olmayan şey şimdi hortluyor nedense. tamamen kocasını arzulamayan kadınların bahanesi bence.

ben inanmıyorum böyle bir hastalığa.. bunca zaman olmayan şey şimdi hortluyor nedense. tamamen kocasını arzulamayan kadınların bahanesi bence.
Ben de inanmıyorum , tamam her gün hadi sevişelim modunda gezilmez. Ben kadınları da suçlamıyorum bu konuda, öyle bir dayatma var ki kadınlar üzerinde, aman evde kalma , aman kocan boşamasın seni, aman çocuk yap ki gerçek bir kadın olduğunu kanitla, senin değerin evliliği deki başarınla ölçülür. Bir çok kadının bu döngünün dışında bir hayat hayal edebilmesi bile mümkün değil, inanın bu durum eğitime falan da bakmıyor. Ama gerçekten bir bilinçaltı var, kocasiyla bu cinsel ilişkiyi yaşamak istemeyen kadın kendini kitliyor sanki. Bunu aslında bilinçsiz bir şekilde ama çok anlaşılır bir gerekçeyle yapıyorlar. Siz sevmeyen kadın demissiniz onlar için ama bence sevmenin ne demek olduğunu bilmeyen, bağımlılık ile sevgiyi ayırt edemeyen , bir erkeği cinsel olarak çekici bulmanın bir erkeği arzulamanin bilmeyen kadınlar olarak değerlendirmek lazım. Dediğim gibi bu sorunu yaşayan kadinlari suçlamıyorum , kim bilir nasıl bir baskı ve aşağılanma duygusu ile yaşamak zorunda kalıyorlar. Ama gerçeği de görmek lazım, ataerkil sistem kadının isteğini hiç dikkate almadığı için özellikle kadınları daha çok aşağılayıp, ezmek için bu hastalığı uyduruyor. Çünkü bir kadının , evlendiği erkekle cinsel ilişkiye girmeyi istememe hakkı yok , böyle bir kararı olamaz , eğer evlendi ise o bacakları açıp , adamın hizmetini görecek. Bunu yapamayanları kesinlikle rahat bırakmayalım , buna afilli bir isim uyduralim ki, kadınlar kendilerini iyice kötü hissedip ataerkil sisteme uyum sağlasinlar.

X