Vajinismus yardım kızlar

aleyhep

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
13 Kasım 2020
2
0
Merhaba bu vajinismus denen şeyi eşimle ilk gece öğrendim doktorlukmuş oymuş buymuş her şeyi denedim ama olmuyor yapamıyorum p.... başı giriyor gerisi canımı o kadar yakıyor ki büyük bi baskı uyguluyor vajinama ne yapmam gerek doğru egzersizleri benimle paylaşırsanız çok sevinirim çok çaresizim...

Merhaba bu vajinismus denen şeyi eşimle ilk gece öğrendim doktorlukmuş oymuş buymuş her şeyi denedim ama olmuyor yapamıyorum p.... başı giriyor gerisi canımı o kadar yakıyor ki büyük bi baskı uyguluyor vajinama ne yapmam gerek doğru egzersizleri benimle paylaşırsanız çok sevinirim çok çaresizim...
Canım doktorluk neyi denedin o kısmı anlamadım doktora gidip mi çözemedin

Canım doktorluk neyi denedin o kısmı anlamadım doktora gidip mi çözemedin
jinekoloğa gittim bana jel verdi gönderdi daha sonra bunun psikolojik olduğunu söyledi psikoloğa gittim bana sakinleştirici verdi ama olmuyor bi kaç yerde araştırdım egzersiz yapın diyor ne tür egzersizler yapmam gerek

jinekoloğa gittim bana jel verdi gönderdi daha sonra bunun psikolojik olduğunu söyledi psikoloğa gittim bana sakinleştirici verdi ama olmuyor bi kaç yerde araştırdım egzersiz yapın diyor ne tür egzersizler yapmam gerek
Dilatör ya da parmak egzersizi yapılıyor. Burada konu başlıkları var orada herkes nasıl yendiklerini anlatıyor. Onları biraz okuyabilirsin. Jinekolog sana ne jeli verdi.

Parmak egzersizi yapabilirsin. İlk önce kendi vücudunu tanımakla başla ayna karşısına geç vajinanı incele. Bebek yağı öneririm

Özeline bakar mısın canım☺️

X