Vajinismus

Denizaksu92

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Aralık 2019
1
0
32
Merhabalar ,
Pek çok kişinin benimle aynı sorunu yaşadığını biliyorum kabullenmesi zor olsada bu gerçekle yüzleştim hemde çok çabuk yirmi günlük evliyken eşimle bu durumu kabullendik ertelememeye karar verdik eşimin uzun araştırmaları sonucunda hera kliniği bulduk iyi ki de bulduk ! O kadar profesyonel bir ekip var ki tedavinin başlangıcından sonuna kadar eşimle bir birimize çok profesyoneller ya diyip durduk :) Öncelikle Şenay hocanın bizi karşılaması mükemmeldi bir sürü şey anlattı çok sıradan bir hasta olduğumu bilmek beni çok rahatlattı açıkcası. Jinekolojik muayenesi son derece rahat ve hızlıydı hiç birşey anlamadan bitiverdi kesinlikle hiç kasmanıza gerek yok. Tedavi sürecimde bana Nuray hanım eşlik etti o kadar tatlı ve içten ki sanki yıllardır en yakın arkadaşınızmış gibi hissettirdi bana. İşin de çok profesyonel bir terapist onun sayesinde bu sorununu yendim ona ne kadar teşekkür etsem az. Dört günde bu işi bitirdik şükürler olsun hiç düşünmeden ve ertelemeden kendinizi yıpratmadan hera kliniğe gidin ve bu işi bitirin :)

X