Vajinismus

Sosyalciyim1711

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
13 Temmuz 2020
5
0
32
Allahın izni ile bu işin üstesinden gelince ilk isim buraya yazmak olacak demiştim. Haziran 2019 da çok severek evlendik. Düğünden sonra Asla birlikte olamıyorduk. Neler neler denedik. Uyku hapi aldım olmadi. Iceyim dedim kendimde olmam daha rahat olur dedim olmadı. Yani aklınıza gelebilecek her şeyi. Sonra araştırdım ve vajinismus olduğunu öğrendim. bunu kabullenmem 6 ayımı aldı. O kadar kötü bir psikoloji ki yatak odamdan nefret ediyordum. Eşim ile sanki ev arkadaşı gibiydik. Ama biliyorduk her şey bu değil. Ama inaninki çok şey de bu. Sonra KABULLENDIM. bence en zor ve önemli aşama bu kabul etmek. Araştırmalara başladım yalnız olmadığımi gördüm. Meğer ne kadar çok kadın aynı durumdan sikayetciymis. 10 senedir ilişkiye girmemiş 3 senedir birlikte olmamış karı kocalar görüyorum. Yahu siz nasıl dayanıyorsunuz. Bu nasıl bir psikolojidir ancak yasayan bilir ben sizi anlıyorum ve gerçekten faydam olsun diye de yazıyorum. Bir duanın içinde yer alayim istiyorum. Ben burdaki bir yazı sayesinde Dr.Murat Ulusoy ile tanıştım. Hemen netten bulup mail attım. O kadar ümitlerimi kaybetmiştim ki yarim saat bile sürmedi mailden numaramı bulup mesaj attı. Tüm sikintilarimi anlattım tedavi ile ilgili bilgi verdi. Içime umut oldu. Allah bin kere razı olsun. Zaten doktor bey her hastaları ile kendisi ilgileniyo. Çok çok ilgili. Sürecin basından sonuna kadar 3 ayak gibi düşünün. Eşim ben ve doktor bey. Genel bilgileri aldıktan sonra özel odada diğer sıkıntıları birlikte ikiniz konusuyorsunuz. Gittiğimde o kadar heyecanlıydım ki hipnoz nedir diyor mal gibi bakıyorum. Acaba başaracak miyim yapacak miyim o an tek düşündüğü insanın o oluyor. Ister istemez gergin oluyorsunuz. Kendimi rahatlattim . Içimden Dedim ki ben bu adama güveniyorum. Başardım da zaten. Ben başardıysam her şey başarır. Bir yerde okudum aparat vs ile ilgili olumsuz şeyler yazan. Arkadaşlar zaten doktor beyin belli bir plânı var. Olmadı başka bir plan. Bu tedavi bir süreci kapsıyor. Sizi hiç yalnız bırakmıyor. Sürekli irtibat mesaj halindesiniz. Benim vajinismus ile olan munasebetim 1 günde bitti. 1 gün ya 1 küçük gün. Dedim ki bu muydu ya. Gelmeseydim asla yapamayacaktım. Ama aşırı tezcanlı heyecanlı panik bir insanım ilişkiye eşimle 3. Gün girebildik bizden kaynaklı sıkıntılardan dolayı Kendinize güvenin ve asla vakit kaybetmeyin. Bu bir hastalık. Doktor bey kendi özel geliştirdiği tedavi yöntemi ile size vaadettiğini gerçekleştirmeden peşinizi bırakmıyor zaten ki öyle bir şeye gerek kalmıyor:) 30 dk boyunca biz hep yaptıık. Mucize gibiydi. En son teşekkür için doktor beye gittiğimizde dedim doktor bey okudunuz mu bize iman gücü mu nedir bu :KK66: çok tatlı çok kibar bir beyefendi. Tedavisinin sonuna kadar arkasında. Siz gidin önce Allaha sonra doktor beye bırakın kendinizi. Kaybedecek hiç bir şeyiniz yok. Evliliğin en temel yapı taşı bu. Üremek çocuk sahibi olmak. Esin ile bir bütün olmak. Meğer ne kadar güzel duygularmis. Bir senedir ben ve eşimin üzerinde ne kadar büyük bir yük varmış. Oh be dedik . Çok şükür kurtulduk Bal-ayı tadında doktor beyin anlaşmalı olduğu otellerin birinde kaldık. 5 gün doya doya tatil yaptık evimize döndük. Kesinlike tanıdık da vs kalmayın çok önemli çünkü doktor beyin verdiği ödevler falan oluyor. Rahat bir yerde olmanız gerekiyor. Dr.Murat Ulusoy alanında tek arkadaşlar. Izmirde ankara da vs doktor da araştırdım ama ilişki yaşamadan pat bırakıyorlar paranızı boşuna akıtmayın şu devirde kolay bir şey de değil umut edip yola çıkmak bu uğurda. Anamın ak sütü gibi helal olsun. Biz Dr. MURAT ULUSOY sayesinde yeniden doğmuş gibiyiz. Ben de yaşadım sizin tüm yaşadıklarınızı. Yalniz değilsiniz bilin istedim. Sorusu olan kesinlikle yazabilir özelden de.

Vajinismus problemi olanlar topiğime gelin 🙏🏼
İnanın bana fizyolojik bir probleminiz yoksa tek sorun korkuysa kendi tedavinizi kendiniz yapabilirsiniz yenebilirsiniz başarabilirsiniz bunun için gerekli olan şeyler ve tedaviyi adım adım anlattım

Reklam mı yapıyorsun doktor beyin anlaşmalı olduğu oteller felan..
Hayır reklam değil. Oraya gidince bir yerlerde kalmak gerekecek. Otel ayarlamak gerekecek. Oteller çok pahalıydı. Doktor beyin hastalarına özel indirim vardı hastalarını yönlendirdiği oteller var. Her bütçeye uygun mesela biz en düşük olan bir otelle anlaştık . Onu demek istedim. Reklamsa sadece doktor beyin reklamını yaparım. Giden zaten kendi görür karar verir. Gerçekten çok memnun kalmasam asla buraya yazıp bu ve bale girmem. Iyi günler dilerim

Burada yazılanların hepsi doğru bazıları reklam olduğunu düşünmüş ancak kimse burada bunları yazmaz. Ben hepsini inanarak okudum araştırdım ve Dr Murat Ulusoy dan hemen randevu aldım. Kendisi inanılmaz mütevazi ona maddi manevi olarak ne ödesek hakkını ödeyemeyiz. Şuan onun sayesinde rahat bir nefes aldım. Eşim ve ben çok mutluyuz. Dünyayı kurtarmadı ancak benim hayatımı ve evliliğimi kurtardı. Eşimle bende severek evlendim ama gündüz mutluyken geceleri o kadar mutsuzdum ki anlatamam. Her gün ağlıyordum. Ve bir sabah uyandığımda eşime de durumu söyleyip tedavi olmak istediğimi söyledim. Başta çok korkuyordum nasıl olur bir buçuk günde diyordum. Her şey imkansız geliyordu gözüme. Tabi doktor beyin yanına gidince bütün korku ve endişelerim geçti. Kararlı olmak çok önemli geriye hiç adım atmadım ve sadece aynı gün içinde birlikte olduk. Bugün ikinci günüm ve hiç sorun yok. Yarın gönül rahatlığıyla eve dönüyoruz. Hiçbir şekilde ertelemeyin, bu hastalığı sadece yaşayanlar bilir. Ben hayatımdaki en kötü günleri geride bıraktım. Burada bana kim yardımcı olduysa onlara da binlerce kez teşekkür ederim, doğru yönlendirme çok önemli. Benim en büyük şansım ilk doktor da başarılı olmak. Çünkü herkes defalarca kez doktora gitmiş. Aklınıza ne takılırsa doktora beye sorabilirsiniz, çünkü her zaman yardımcı oluyor. Dr Murat Ulusoy iyi ki var bende birilerine yardımcı olursam ne mutlu bana.

Ne yapıyor peki bu dokt
Burada yazılanların hepsi doğru bazıları reklam olduğunu düşünmüş ancak kimse burada bunları yazmaz. Ben hepsini inanarak okudum araştırdım ve Dr Murat Ulusoy dan hemen randevu aldım. Kendisi inanılmaz mütevazi ona maddi manevi olarak ne ödesek hakkını ödeyemeyiz. Şuan onun sayesinde rahat bir nefes aldım. Eşim ve ben çok mutluyuz. Dünyayı kurtarmadı ancak benim hayatımı ve evliliğimi kurtardı. Eşimle bende severek evlendim ama gündüz mutluyken geceleri o kadar mutsuzdum ki anlatamam. Her gün ağlıyordum. Ve bir sabah uyandığımda eşime de durumu söyleyip tedavi olmak istediğimi söyledim. Başta çok korkuyordum nasıl olur bir buçuk günde diyordum. Her şey imkansız geliyordu gözüme. Tabi doktor beyin yanına gidince bütün korku ve endişelerim geçti. Kararlı olmak çok önemli geriye hiç adım atmadım ve sadece aynı gün içinde birlikte olduk. Bugün ikinci günüm ve hiç sorun yok. Yarın gönül rahatlığıyla eve dönüyoruz. Hiçbir şekilde ertelemeyin, bu hastalığı sadece yaşayanlar bilir. Ben hayatımdaki en kötü günleri geride bıraktım. Burada bana kim yardımcı olduysa onlara da binlerce kez teşekkür ederim, doğru yönlendirme çok önemli. Benim en büyük şansım ilk doktor da başarılı olmak. Çünkü herkes defalarca kez doktora gitmiş. Aklınıza ne takılırsa doktora beye sorabilirsiniz, çünkü her zaman yardımcı oluyor. Dr Murat Ulusoy iyi ki var bende birilerine yardımcı olursam ne mutlu bana.
Ne yapıyor bu doktor acaba

Aynı şeyi bende düşündüm. Kesinlikle en büyük şansım başka bir doktora gitmeden Doktor Murat Ulusoy a görünmek oldu ❤ sadece ve sadece yaşayanlar bilir. Çok sevindim geçmiş olsun size de. Allah ağzınizin tadını bozmasın. 🧿

X