Vajinismus

uzumlukek_96

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Nisan 2021
19
7
27
Vajinismus belası
Evet arkadaşlar merhaba ben buraya yeni üye oldum çünkü bu hastalıktan kurtulamıyorum
9 aylık evliyim ilişkimiz oluyor ama hep canım yanıyor. Ben de doktora gittim doktor baktı sende başlangıç vajinismus var dedi.Hatta test yaparkan bi kaç alet soktu canım onlarda bile yandı bağırdım orada ve biraz enfeksiyon var dedi doktor fitil verdi 3 günlük onları hallettim zar zor bela😑Araştırma yaptım burada okuduklarımda yola çıkarak o parmak setinden aldım. Onları 2 günde rahatça yaptım hatta çoğu 4. Boyu alamıyoruz falan diyorlardı ama ben 4. Boyu aldım rahatlıkla ve çok sevinmiştim lakin iş sevişmeye gelince canım yanıyor niye anlamıyorum Başka bi çözüm var mı ?
Herkese teşekkür ederim şimdiden

Vajinismus belası
Evet arkadaşlar merhaba ben buraya yeni üye oldum çünkü bu hastalıktan kurtulamıyorum
9 aylık evliyim ilişkimiz oluyor ama hep canım yanıyor. Ben de doktora gittim doktor baktı sende başlangıç vajinismus var dedi.Hatta test yaparkan bi kaç alet soktu canım onlarda bile yandı bağırdım orada ve biraz enfeksiyon var dedi doktor fitil verdi 3 günlük onları hallettim zar zor bela😑Araştırma yaptım burada okuduklarımda yola çıkarak o parmak setinden aldım. Onları 2 günde rahatça yaptım hatta çoğu 4. Boyu alamıyoruz falan diyorlardı ama ben 4. Boyu aldım rahatlıkla ve çok sevinmiştim lakin iş sevişmeye gelince canım yanıyor niye anlamıyorum Başka bi çözüm var mı ?
Merhaba, 4. Boyu aliyorsaniz o kadar rahat halledersiniz ki.

Öncelikle her zaman denediginiz odada denemeyin.
Salon olabilir en uygunu.

Normal sekilde ön sevisme yapin esinizle.

Sonra 1 2 3 4 sirayla hepsini alin icinize.

4. Boyu alin bir sure bekletin cikarmayin 10 dk falan.

Siz cikarmadan önce esiniz hazırlansin.

Erekte olduktan sonra dilatörü cikarin.

Esinize kendinize bol kayganlastirici sürün.

Siz üste geçin ve sert zeminde olun mesela yerde.

Derin nefes alın, verirken ıkının, ıkınırken yavaşça içinize alın.

Kademe kademe gidin. Hepsini tak diye denemeyin.

Tamamen girince oturup rahatlamayi bekleyin. Tabi eşiniz ereksiyon kaybi yasamiyorsa.

Ikinmak çok onemli kaslarınızı açacak iyice.

Hafif sizlamalar olabiliyor. Bunu yasayinca vazgeçip birakmayin.

Bebek yagi zeytinyagi gibi seyler de kullanmayin. Su bazli kayganlastirici kullanin.

Evet tamamen giriyor gibi ama yarısından fazlası giriyor diyim git gel oluyor
O git gel esnasından canım çok yanıyor işte anlamıyorum rahat bırakmaya çalışıyorum ıkınıyorum affedersiniz ama nafile
Canım vajinismusta hiç giriş olmaz senin ağrılı ilişki disparoni diye geçiyor

Merhaba, 4. Boyu aliyorsaniz o kadar rahat halledersiniz ki.

Öncelikle her zaman denediginiz odada denemeyin.
Salon olabilir en uygunu.

Normal sekilde ön sevisme yapin esinizle.

Sonra 1 2 3 4 sirayla hepsini alin icinize.

4. Boyu alin bir sure bekletin cikarmayin 10 dk falan.

Siz cikarmadan önce esiniz hazırlansin.

Erekte olduktan sonra dilatörü cikarin.

Esinize kendinize bol kayganlastirici sürün.

Siz üste geçin ve sert zeminde olun mesela yerde.

Derin nefes alın, verirken ıkının, ıkınırken yavaşça içinize alın.

Kademe kademe gidin. Hepsini tak diye denemeyin.

Tamamen girince oturup rahatlamayi bekleyin. Tabi eşiniz ereksiyon kaybi yasamiyorsa.

Ikinmak çok onemli kaslarınızı açacak iyice.

Hafif sizlamalar olabiliyor. Bunu yasayinca vazgeçip birakmayin.

Bebek yagi zeytinyagi gibi seyler de kullanmayin. Su bazli kayganlastirici kullanin.
Zeytinyağı sürüyorum o gerçekten çok iyi
Yani düşünüyorum ne zaman zevk alıcam diye acıdan dolayı zevk alamıyorum 😑
Bi kere de sizin dediğiniz gibi denicem
Sevişmeden önce çalışıp sonra tekrar denemek
Ben 4 boyu aldığımda gerçek ilişkide yaparım diye düşündüm ama nafile
Ikınmayadaaa çalışıyorum hep ama yok

Canım vajinismusta hiç giriş olmaz senin ağrılı ilişki disparoni diye geçiyor
Yaaa peki o nasıl geçer ilk defa duydum
Ben de öyle düşünüyorum penis giriyor girdikten sonra acı hep
Sanki orama sıcak kaynar su dökülüyor da yanıyor gibi ama içimde durunca acı olmuyor
İster istemez kasıyorum sonra

Yaaa peki o nasıl geçer ilk defa duydum
Ben de öyle düşünüyorum penis giriyor girdikten sonra acı hep
Sanki orama sıcak kaynar su dökülüyor da yanıyor gibi ama içimde durunca acı olmuyor
İster istemez kasıyorum sonra
Canım onun farklı nedenleri var başka bi doktora daha görünsen iyi olur bence

Smear testi yaptı doktor ultrason aletini soktu sonra kültür aldı hep canım yandı bunlarda
Biraz enf var dedi ilaç verdi o kadar
Eşimde demişti ama ben çok şey yapmamıştım ya farklı doktor işini

Zeytinyağı sürüyorum o gerçekten çok iyi
Yani düşünüyorum ne zaman zevk alıcam diye acıdan dolayı zevk alamıyorum 😑
Bi kere de sizin dediğiniz gibi denicem
Sevişmeden önce çalışıp sonra tekrar denemek
Ben 4 boyu aldığımda gerçek ilişkide yaparım diye düşündüm ama nafile
Ikınmayadaaa çalışıyorum hep ama yok
Zeytinyagi kullandiginiz için enfeksiyonunuz var. Kullanmayi birakmalısinız.
Vajina icin uretilmis, vajina ph seviyesine uygun kayganlastiricilardan kullanin.

Lutfen yazdigim butun maddeleri okuyun.
Hepsini yapmis olsaydiniz çözmüş olurdunuz.

Baska bir odada denediniz mi?

Zeytinyagi kullandiginiz için enfeksiyonunuz var. Kullanmayi birakmalısinız.
Vajina icin uretilmis, vajina ph seviyesine uygun kayganlastiricilardan kullanin.

Lutfen yazdigim butun maddeleri okuyun.
Hepsini yapmis olsaydiniz çözmüş olurdunuz.

Baska bir odada denediniz mi?
Evet deniyoruz salon da yatak odasında hatta kafamı boşalmak için romantik ortam yaratmaya çalışıyorum
Sizin dediklerinizin çoğunu yaptım hatta
4. Boyu 10 dk içinde rahat kalabiliyor ve onları aşama aşama yapıyorum işte 5 kere tak çıkar 5 kere git gel yap 5 kere dairesel hareketler yap vs gibi şeyler
Tamam zeytinyağı kullanmayacağım
Ultrason jeline iyi diyorlar onu alırım
Ama çözümü bu değil bu kadar yaklaşmışken soğumak istemiyorum

Evet deniyoruz salon da yatak odasında hatta kafamı boşalmak için romantik ortam yaratmaya çalışıyorum
4. Boyu 10 dk içinde rahat kalabiliyor ve onları aşama aşama yapıyorum işte 5 kere tak çıkar 5 kere git gel yap 5 kere dairesel hareketler yap vs gibi şeyler
Psikologa gitme imkaniniz var mi?

Ultrason jeli ile kayganlastirici ayni sey olabilir ama siz yine de vajina için üretilen ürünleri alın. Enfeksiyon sebebiniz bu cunku.

Vajinismus belası
Merhaba canım 8 ay öncesinden yendiim sana yardımcı olablirim özelden yazıyorum

Yani giderim ama 7-8 bin vermek istemiyorum bu zor zamanlar da
Hangi sehirdesiniz bilmiyorum ama 7 8 bin olduğunu sanmiyorum. Burada konu acarak şehrinizdeki cinsel terapisinden memnun kalinan psikologları ogrenebilirsiniz. Butun çalışmalara ragmen olmuyorsa sizin bilinçaltı bir travmanız vardır.

Hangi sehirdesiniz bilmiyorum ama 7 8 bin olduğunu sanmiyorum. Burada konu acarak şehrinizdeki cinsel terapisinden memnun kalinan psikologları ogrenebilirsiniz. Butun çalışmalara ragmen olmuyorsa sizin bilinçaltı bir travmanız vardır.
7-8 bin hatta bazısı 10 bin maalesef.

Sizin sorununuz vajinusmus değil. Hiç girmemesi lazım bu hastalıktan söz etmek için. Bebek yağı sürebilirsiniz ilişki öncesi. Prezervatif de tahriş yapıyor kullanmayın kullanıyorsanız eğer.

X