vajinismussuz günlere merhaba demek için....

yaaaa nasıl birşeysin sen =) bugün beni her yazdığınla ağlattın, seni tanıdığım için öyle mutluyum ki canım arkadaşım.gönül isterdi ki başka yerde başka şartlarda tanışalım ama buda bir sınav dediğin gibi madem ki yaşanacakmış,şükür ki birbirimize destek olmamızda ayrı bir mutluluk.aminn Allahım senden de razı olsun, vesile olabildiysem biraz da olsa desteğim olduysa şükürler olsun.o kadar güzel şeyler yazmışsın ki yazdığım herşey basit kalır yüreğinin güzelliği için Allah razı olsun senden.

Bende dun aksamdan beri mutluluktan agliyorum bugun aglama gunumuz oldu ama guzel aglamalarimiz :)sen bana bu yolda kol kanat oldun isik oldun sana nedesem az gelir rabbim insallah dualarini kabul eder benimde ve ablaminda:) artik hep dualarindasin.buarada boyle bir derdim olmasaydi boyle guzel bi insani taniyamiycaktim iste yine her serde bi hayir vardir sozunun tamda anlami oldu bi kez daha derdimi sevdim :)

ah kuzum benim inşallah dertden değil sadece sevinçten ağla ömrün boyunca.Rabbim hepimizin dualarını kabul etsin inşallah.Allak sağlıklı sıhhatli hayırlı evlatlar versin hepimizi tüm isteyenlere inşallh.estağfurullah canm benim bu derdi çekmeden keşke tanıma şansımız olsaydı.inşallah tüm günahlarımız affolunmuştur.

Keske canim benim kismet boyleymis insallah canim bu imtihanimizla butun gunahlarimiz silinmistir.simdi artik bebisler icin dualarimiza basliycaz :)rabbim insallah yardimcisi olsun cumlemizin....

Keske canim benim kismet boyleymis insallah canim bu imtihanimizla butun gunahlarimiz silinmistir.simdi artik bebisler icin dualarimiza basliycaz :)rabbim insallah yardimcisi olsun cumlemizin....
aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn =)))

Merhaba arkadaşlar bende bu ıllet hastalığı yıllarca yaşayan bırı olarak dıyorumki aslında hıc korktuğumuz gıbı bır sey degıl kendımızı degıl beynımızı korkutmuşuz kanımca once beynınızı bır yıkayın. ayrıca ben kkaderim arkadaşım sayesınde yendım cok yardımcı oldu allah onu hep bahtıyar etsın. gönlü cok temız biri..belkıde onun temız kalbı yardımcı olmuştur..bende sızler ıcın elımden gelenı yaparım.cok geçmiş olsun demiycem çünkü inanın bana ortada geçecek bı hastalık falan yok.sadece onu bızler yaratmışız.yarattıgımızda gıbıde silecegız.

Allah razı olsun canım o senin iyiliğin güzelliğin.güzel duaların için çok aminn diyorum çok sağolasın.

inşallah darısı başıma ama çok ümitsizim

inşallah darısı başıma ama çok ümitsizim

canım ınan bana ümitsizlik dıye bır saçmalık yok.önce yenebılecegıne ınan.eger yenileyemeyecek bişey olsaydı ınan bana ben yenemezdim.çunku bu konuda en cesaretsizlerden biride bendım hatta ilişki yaşamaktansa ayrılırım olur bıter dıye bile düşündüm yanı o derece korkaktım.ama aslında talimatlara uyarsan gayet güzel oluyor hatta sen anlamıyorsun bıle.düşünsene cinsellik haz veren bişey nasıl korkunç bişey olsun yanı aslında muhteşem duyguyu mahveden bızlerız.

mrblr bnm de basımda bu sorun var maalesef.. bızım de denemelerımız oldu ama bıraz gırıyo hıssedıyorum sonra sankı bı duvara carpıo ve acıyormus gıbı gelıyor sonrası zaten başarısızlık.. ne yapmam gerekır bu durumda nereye carptıgını cozmus degılım

insan başına gelince şaşırıp kalıyor .ama vageçmeden denemelisin.

Ben 8 yıldır bi adım ilerleyemedim utancimdan Dr gidemiyrm bu arada eşim defalarca beni aldattı böyle olunca iyice umudum söndü gittiyasitlarimin arkadaşlarmn 2/3 tane cocugu var ben soranlara ne diyeceğimi sasiriyrmumarım banada yardimci olursunuz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…