vajinismussuz günlere merhaba demek için....

Merhaba arkadaslar .banada yardimci olabilecek olan varmi. Ben vajinusmusmym onu bile bilmiyorum. 1 aylik evliyim. İliskiue hic giremedik. Surekli deniyoruz. Ama ben orama pek dokunamiyorum yani dokundugum zaman bi huylanma durumu oluyo. Jinekljk muayenede oldum anatomik olarak bi sorun olmadigini soyledi. ama muayeneyi nasil oldum bi de bana sorun. Kadin ugrasti baya benmle. Ya ben kendimide kasmiyorum galiba ama korkuyorum tam cesaret edicem p..yi elimle koymaya calisiyorum ama girmicek gibi geliyo buyuk gibi sanki anlayamiyorum ya . bende hemen anne olmak istiyorum :cry: sali gunune kadar gebelik sansim yuksek o yuzden hemen olsun istiyorum

Arkadaşlar merhaba bana yardımcı olurmusunuz lütfen. 2 aylık evliyim ilişkiye hiç giremedik psikolojim alt üst oldu sürekli ağlıyorum deniyoruz her denemenin sonucu hüsranla bitiyor.kendimi çok kasıyorum kadın doğuma gittim muayene oldum hiç bir sorun olmadığını söyledi şuan jinekolog muayenesi görmeye başladım sanki bu illetten hiç kurtulamayacağımı düşünüyorum jelleri deniyoruz olmuyo sürekli bir yanma hissi oluyo yardım edin lütfen...

Şükürler olsun.. Sonunda bu gereksiZ saplantıdan kurtulup başardım.buraya belki birilerine faydam olur die yazmak istedim.çünkü ben bu başarı öyküleriyle gaza geldm :) burada yazılanları yaptıgınız sürece kesinlikle%100 başaracagınıza emin olun.ben yazılanlardan farklı bişe yapmadm.pes etmeyin çünkü ben hiç bi aşamasında hiç bi acı çekmedm.hep korkulu ilk gece masallarıkalmış aklımda bir sürü korkular birikmiş aslında beynimde.kanamalar kızlık zarı acı ağrı terimlerini büyütmüşümde büyütmüşüm.aslında hiç biri yokmus bunların.çok ciddyim ne o an ne sonrasında hiç bişe olmuor.bence en büyük yol egzersizlere başlamak ve yılmadan denemek.sonrası kendilgnden geliyor.yardmcı olan arkadaslarıma teşekkür ediyorum.derin bi nefes alın e bundan kurtulmak için hemen egzersizlere başlayın.allaha dua etmeyi unutmayınki o da size yarDım etsin :):)[/QUOTE

tebrıkederım cnm gözün aydın bitti geçti gittii.

arkadaşım neler yaptın anlatırmısın bende bu illetten kurtulmak istiyorum hergün ağlıyorum evliliğim riske girdi artık yardım edin lütfen.....

arkadaşlar konumuzun kapandığı sırada yenipte bana mail atan arkadaşlarım yada diğer siteden yazanlar isterseniz listeye isminizi ekletebilirsiniz arkadaşlar, yendiğiniz tarihi söyleyerek.
Egzersizle yeni yendim sukurler olsun bende:KK66:)

burdan okuduklarım sayesinde baya ilerledik. ama vajinin yarısına kadar giriyoruz ama sonra ben yoruluyorum kendimi rahatlatamıyorum bırakıyorum. artık eşim de baya etkilenmeye başladı.denemeye devam edemiyoruz ne öneriyorsunuz?

Kaderimmmm Allah senden bin kere razı olsun her ne muradın varsa versin o kadar nette baktım ettim senin kadar bana yardımcı olanı olmadı dediklerinin aynısını uyguladım tam 2 ay içinde yendim çooook şükür ama yenecek ve bu yolda olanlara tavsiyem yılmadan üzülmedennn bu sekılde azimli devam edin vee hiççç korkacak hiç bişeyyy yok ben yendıgımde dedım kı bunu için mi 1 yıllık evliliğimi maf ettim ama eşimden Allah bin kere razı olsun hiç sık boğaz etmedi Doktorada gittik ama doktor yardımcı olmadı kayganlaştırıcı verdi ama oda pek işe yaramadıı yenmek sadece bizim elimizde emin olun ki hiççç sorun edecek kadarr bişey yokmuş ben şuan diyorum ki bir yıll boşuna göz yaşı dökmüşüm boşuna kasmışım kendimi ama Allaha bin şükür şimdi bebek düşünüyorum ama kaderim iyi ki karşıma bu yazın çıktı vede ben bundan senin sayende kurtuldum hepinizi öpüyorumm:KK36::KK36:

ARKADAŞLAR BENDE 1,5 YILLIK EVLİYİM. VAJİNİSMUS BENİDE MAHVETTİ. BEN ÇALIŞMALARA YENİ BAŞLICAM EGZERSİZ DİYORSUNUZ EGZERSİZ DEDİĞİNİZ NE BEN NERDEN BAŞLICAM NE YAPICAM NE OLUR BU SORUNU AŞAN ARKADAŞLAR YARDIM EDİN :KK42:

ARKADAŞLAR BENDE 1,5 YILLIK EVLİYİM. VAJİNİSMUS BENİDE MAHVETTİ. BEN ÇALIŞMALARA YENİ BAŞLICAM EGZERSİZ DİYORSUNUZ EGZERSİZ DEDİĞİNİZ NE BEN NERDEN BAŞLICAM NE YAPICAM NE OLUR BU SORUNU AŞAN ARKADAŞLAR YARDIM EDİN :KK42:
Ben

Ben egzersiz yaptim ama pek faydasını gormedkm diyebilirim zeytin yağı ile başlayın devamı geliyor zaten
2 ay boyunca zeytinyağı ile mi denediniz yoksa zeytinyağı ile ilk denemede oldumu. bende denicem ama ya bu seferde olmazsa elimdeki bütün çareler tükenecek diye denemekten bile korkuyorum

2 ay boyunca zeytinyağı ile mi denediniz yoksa zeytinyağı ile ilk denemede oldumu. bende denicem ama ya bu seferde olmazsa elimdeki bütün çareler tükenecek diye denemekten bile korkuyorum
hayır bir seferde tabiki olmadı ilk başladığımdan beri hep zeytin yagı ve hic bırakmadan denedim o şekilde ve sonucu gördüm çok şükür.

X