vajinismussuz günlere merhaba demek için....

zeytinyağı ile deneme nasıl yaptınız..ilk baslangıc asamasından itibaren anlatırmısınız..
ARKADAŞLAR BENDE 1,5 YILLIK EVLİYİM. VAJİNİSMUS BENİDE MAHVETTİ. BEN ÇALIŞMALARA YENİ BAŞLICAM EGZERSİZ DİYORSUNUZ EGZERSİZ DEDİĞİNİZ NE BEN NERDEN BAŞLICAM NE YAPICAM NE OLUR BU SORUNU AŞAN ARKADAŞLAR YARDIM EDİN :KK42:
hadi bakalım başla Çalışmaya canım

zeytinyağı ile deneme nasıl yaptınız..ilk baslangıc asamasından itibaren anlatırmısınız..
ilk başta kulak temizleme çubuğu ıle ıce dışa surdum kayganlaştırıcılar iş eyaramadı bebe yağıda ıse yaramadı ama zeytın yagı baya etkılı deneyın derım ama tabıkı hıc bırakmakdan her seferınde ılerleyen zamandaaa gırdıgını hıssedeceksın

1 yıl olmak üzere ama hala ilerleme kaydedemedik. korkumu yenemiyorum. en azından pozisyonla ilgili parmak egzersizi olmadan bana yardımcı olacak var mı? :KK43:

1 yıl olmak üzere ama hala ilerleme kaydedemedik. korkumu yenemiyorum. en azından pozisyonla ilgili parmak egzersizi olmadan bana yardımcı olacak var mı? :KK43:
Cnm pozisyon kisiye gore degisiyor kimi ustte rahatken kimi baska turlu rahat edebiliyor ben misyoner pozisyonnda yendim aparatla calistigim icin aparat gibi p..i tuttum cok kolay oldu

Canım ben de hiç parmak egzersizi yapamıyorumdum,elimi bile süremiyordum bir yıllik Evliydim tedavi oldum Adana Epc hastanesin de ...umarım herşey senin içinde iyi olur...

Nolur bana da yardım edin kafayı yemek üzereyim 6 aylık evliyim henüz ilişkiye giremedik

canim özel polikliniklere sakin gitme kendin halledebilirsin.2bucuk yil bende ugrastim bu igrenc seyle.suan 3bucuk aylik hamileyim.eger gercekten cozmek istiyorsan ve kararliysan bana mesaj atabilirsin.bunu sundan dolayi soyluyorum yardimci olmaya calisiyoruz soyle dene boyle dene ama tık yok yapamiyorum deyip bidaha yazmiyolar.bu yuzden gercekten bu isi halletmek isteyenlere yardimci olurum.

canim özel polikliniklere sakin gitme kendin halledebilirsin.2bucuk yil bende ugrastim bu igrenc seyle.suan 3bucuk aylik hamileyim.eger gercekten cozmek istiyorsan ve kararliysan bana mesaj atabilirsin.bunu sundan dolayi soyluyorum yardimci olmaya calisiyoruz soyle dene boyle dene ama tık yok yapamiyorum deyip bidaha yazmiyolar.bu yuzden gercekten bu isi halletmek isteyenlere yardimci olurum.

merhaba bakkalmumu, ben 4 aylık evliyim, eşim üzme kendini olur acelemiz yok diye diye 4 ayı geçirdik ama ben artık olsun istiyorum, bu sonurumu kendim halletmek istiyorum, kendimi çok kasıyorum, sen nasıl başardın yardımcı olabilirmisin lütfen

merhaba bakkalmumu, ben 4 aylık evliyim, eşim üzme kendini olur acelemiz yok diye diye 4 ayı geçirdik ama ben artık olsun istiyorum, bu sonurumu kendim halletmek istiyorum, kendimi çok kasıyorum, sen nasıl başardın yardımcı olabilirmisin lütfen
sakin erteleme bu birnevi erteleme hastaligi.oncelikle tam olarak nerde takili kaliyosun neler denedin

Benimde ilk gece olmamıştı. Neyse ki daha önce bu yazıyı okumuştum tek sorun eşime zeytinyağ sür demem oldu :) zor ikna oldu. Ama 2.gün hem zeytinyağı sürdük hemde belimin altına yastık koyarak sorunu hallettik :)) şuan 3 aylık evliyim zeytinyağını bikere sürdük ama yastığa devam... Bi sıkıntımız yok. inanın korkulacak pes edilecek hiç bişey yok:KK16:paylaşımınız için teşekkür ederim :)

Er
O ana kadar herşey normal aslında ama tam o anda acıma hissi olucak diye düşünüp kasilip itiyorum eşimi ve buna engel olamıyorum

Sadece zeytinyagi denedim, normale göre sanki daha rahattim ama bu defa eşim erken b.... yine olmadı, parmak egzersizi falan yapamam ben ya :KK43: aslına bakarsan ilk zamanlarda alkol, kas gevşetici de denedim ama faydası olmadı, normalde de bütün vücudunu çok sıkıyorum nedense

Er

Sadece zeytinyagi denedim, normale göre sanki daha rahattim ama bu defa eşim erken b.... yine olmadı, parmak egzersizi falan yapamam ben ya :KK43: aslına bakarsan ilk zamanlarda alkol, kas gevşetici de denedim ama faydası olmadı, normalde de bütün vücudunu çok sıkıyorum nedense
evet zeytinyagi en iyi cozum ve pozisyon tabiki altta yada ustte nasi rahatsan o pozisyonda dene.ben ustte yenmistim kontrol sende ve yavas yavas ilerleyebilirsin.yanma oldugu zaman oylece kalip bekle 1 2 dakka sonra gectigini gorceksin ve sonra biraz daha it kendini yine yanarsa yine kal 1 2 dakka sonra geciyo alisiyosun zaten.aslinda koktugumuz sey o yanma hissi.sonrasi gelicek zaten simsi bu dediklerimi deneyebilirsin bence.

X