vajinismussuz günlere merhaba demek için....

Evet canim 1 haftadir siteye dahi girmedim hatirlamak istemedim sanirim suan regl donemimdeyim bu es gecilicek bu sorun olmadigi icin calismalara baslamam lazim :KK43:

:)) kesinlikle öyle .. ben kendime çok biliyon sen bu işleri ama nafile deyip duruyorum... kendimi gaza getirdim bu şekilde:) evet çok biliyorsan yap hadi diyorum.. öyle korktum, acıyo ,çekiniyorum laf laf laf...hep lafta... nasıl yapılacağını biliyormusun ne yapacağını biliyomusun ..evet -- ha işte evet se yap o zaman ,sadece konuşma..
piskopata bağladım sabahtan beri böyleyim..

BU HAFTA Kİ YENMEYE YAKIN ARKADAŞLARIMIZIN LİSTESİ....

1-shimarik,
2-cecem,
3-combo
4-oceandream82
5-VAJJ
6-sellluka
7-norbitnorbit
8-Ervaa26
9-damila
10-melis32
11-pamira_
12-ayshennn

http://www.kadinlarkulubu.com/member.php?u=539852
13-ravzaaaaa (yendiiiiiiiiiiii ) :123:

ekleme yapalım başka kimler vardı

Son düzenleme:
Tsk ederim cnm bnm hepinizin sayesinde oldu Allahin izniyle basardim herkes yapacak inaniyorum ben sonra artik bebis konusacazzzz :))

inşallah canım herkes yensede konu ismini değiştirsek =) bebekle ilgili şeyler yazsak ne bileyim bizi gıcık edenlerin dedikodularını falan yapsak :KK1:

günaydın kızlar kaderim dün internet te sorun vardı giremedim siteye buralardamisin

canlarım hastayım evdeydim kaç gündür , evde de internet yok yazamıyorum o yüzden,belki biraz daha evde olup yazamayabilirim arkadaşlar lütfen ertelemeyin hiçbirşeyi.hayatı ertelemeyin.

inşallah canım herkes yensede konu ismini değiştirsek =) bebekle ilgili şeyler yazsak ne bileyim bizi gıcık edenlerin dedikodularını falan yapsak :KK1:

canımm geldinn şükür

canlarım hastayım evdeydim kaç gündür , evde de internet yok yazamıyorum o yüzden,belki biraz daha evde olup yazamayabilirim arkadaşlar lütfen ertelemeyin hiçbirşeyi.hayatı ertelemeyin.

burdan birilerii yaklaşıkk 1 haftadırr ortalarda yokk acaba bu kimm ben cok kırgınım ve dargınım :KK43: :KK50::KK49: bide hamişim :KK43: :KK19:

geçmiş olsun canım meraklandık :KK43: iyisin mi şimdik

canımm geldinn şükür

canım şimdi çıkmam gerekiyor malesef eşimin bilgisayarda işi varmış =(( hadi sen eve git diyor. sizi özledim ama birkaç gün daha olmayabilirim lütfen birbirinize destek olun , pes etmeyin nolur aklım hep sizde.

X