vajinismussuz günlere merhaba demek için....

merhaba arkadaşlar her başım sıkıştığında siteye başvuruyorum ne yazık ki olumsuzluklarla :KK43: evliliğimiz 2. yılını dolduracak ne kadar çoçuk olması konusunda kararı eşimle vercek olsakda TR aile yapısına göre mahallle baskımız artıyor ve henüz vajinusmus aşamasını yenemedik(fakat ilk günlerimizi düşününce çok ilerleme kaydettik), halimiz böyle olmasına rağmen ya geri çekilme yöntemi yada kondom ile korunuyoruz yani nasıl desem boşalma yaşamıyoruz içime 2 senedir, doğru mu yapıyoruz bilemiyorum da eğer böyle bişey yaparsak şu halimi düşünürsek ne gibi sonuçlar olur?

Çocuk Bambaşka bişey ben de yapmaya çalışıyorum.eşim de sorun var düzelecek umarım

banada yardımcı olabilcek birileri varmı 3 aylık evliyim henüz tam anlamıyla ilişki yaşayamadık kendimi kasmaktan ve cinsel bilgisizlikten ne olur yardımcı olun kızlar

banada yardımcı olabilcek birileri varmı 3 aylık evliyim henüz tam anlamıyla ilişki yaşayamadık kendimi kasmaktan ve cinsel bilgisizlikten ne olur yardımcı olun kızlar
Çok güzel bir örneksin sen yardım isteyenler için :anneadayı:
Uzun zamandır bakmıyordum bende 2. Kez hamileyim çok şükür ki. Allah tan dilerim ki herkes içinde o gücü ve kararlılığı bulsun ve hayatına devam etsin :KK19:

uzun zamandır giremiyordum. o zor günlerden sonra bebeğim var artik. egzersiz doktor fasa fiso. karar alın ve uygulayın olmuyorsa tabi ki doktor desteği. asla ertelemeyin. gecici cozum bulmayın. çeken bilir. zaman hızlı geçiyor. herkese sevgiler

Burda olan ve yardıma ihtiyaci olan varsa arkadaşlar ben buralardayım bana ulasabilirsiniz.

Merhabalar bende 6 aylık bir evliyim parmak ergersizi çok yapmak istemedim dilatör sipariş ettim bir ve iki sini yaptım ama 3ncüde zorlandım baskı hissettim neler yapabilirim başka aydınlatırsanız sevinirim

Ben kizlik zari ile alakali oldugunu dusunuyorum yeterince islanmama ragmen kasmadigim halde yine aciyor iliskiye giremedim islaklik ya da kaygan olmasiyla alakasi yok bence

Ben kizlik zari ile alakali oldugunu dusunuyorum yeterince islanmama ragmen kasmadigim halde yine aciyor iliskiye giremedim islaklik ya da kaygan olmasiyla alakasi yok bence
Bir kadın doğumcuya gidin bazen enfeksiyonlar sebebiyle de ilişkide ağır olabiliyor hala devam ediyor mu rahatsızlığınız

Yuksek kenarli ve 1.5cm kizlik zarina sahibim daha once gittigimde ole solenmisti ozamanlar tabi esnek zar nedir bilmiyordum erkek arkadasim iliskiye girdik diyor ama kanama filan olmadi ikinciyi denedik hic girmedi yine agrili olmustu ve bayagada sulanmistim

Bir kadın doğumcuya gidin bazen enfeksiyonlar sebebiyle de ilişkide ağır olabiliyor hala devam ediyor mu rahatsızlığınız
Merhaba hocam yuksek kenarli zar nedemek?

Kizlik zarim yuksek kenarli ve 1.5cm zara sahibim erkek arkadasim icine girdigi solemisti agrili ve yanma kizlik zari bozuklugu belirtileri var ama kanamam olmadi ikinciyi denemeye calistigimizda girmedi ve cok acidi esnek zarmiyim acaba yoksa ridik kizlik zarinami sahibim?

Merhaba hocam yuksek kenarli zar nedemek?

Kizlik zarim yuksek kenarli ve 1.5cm zara sahibim erkek arkadasim icine girdigi solemisti agrili ve yanma kizlik zari bozuklugu belirtileri var ama kanamam olmadi ikinciyi denemeye calistigimizda girmedi ve cok acidi esnek zarmiyim acaba yoksa ridik kizlik zarinami sahibim?
Genellikle kırmızılık olmayan ilişkilerde hymenın esnek olduğunu söylerler.Zaten illa kırmızlık olması gerekmiyor.Buna hiç takılı kalmayın.Esnek olanlar bence daha şanslı bence istemsizce ordaki kasları kasıyorsunuz o yüzden yanma acı olablir

X