Vajinismustan kurtulamıyorum! Yardım edin!

Vajinismus lan 10 yıl yaşamış biri olarak Size tavsiyem kendi kendinize yapamiyirsaniz uzmanı gidiben yıllarca kendim çözmeye çalıştım sonra burdaki tavsiyeleri yapmaya çalıştım doktorlara psikologlarpsikologlar gittim emin olamadım burda doktor reklamı yapmak istemiyorum ama ben hera klinikte Şenay eserdağ ile yendim benim için dünyanın en iyisi 10 yil uğraşıp yapamadığımı 7 günde yaptiediyorum bana bu muydu dedim. Daha önce hep parmak egzersizleri vermişlerdi yapamamisitim Şenay hanımla hipnöz ve terapileriyle bitti gitti çok şükür.daha erkenden kendin uğraş aynaya bak ikin gevşeme yap Yoga yap yavaş yavaş dene haaa olmadi mi yıllarını harcama benim gibi hera nin her doktoru nasıl bilmem çok yerde var ama ben Şenay hocadan cok memnun kaldım.

Hera'yı bende çok duydum fakat o kadar kötü durumda olmadığım için gitmek istemedim ben atlatıcam ben inanıyorum sağolsun lar buradanda bir çok kişi yardımcı olmaya çalışıyor umarım yeneceğim

Merhaba. Ben 3 aylıkevliyim ve vajinismusu atlatamadım eşim doktora gitmek istemiyor ve sürekli akışına bırakmak istediğini söylüyor ama ben artık kendimi eksik hissetmekten çok yoruldum. 3 ay 3 yıl gibi geçti. nolur bana yardım edin ne yapmalıyım kendi kendime atlatmam mümkün mü? Lütfen yardım edin.
Merhaba size yardımcı olmak isterim. Elimde bir kitap var vajinismusla ilgili size yollamak isterim. Daha çok yeni bence bir an önce atlatmalısınız. Uzayıp gitmesin. Beyinde bitiyor iş ama benden söylemesi.

Merhaba. Ben 3 aylıkevliyim ve vajinismusu atlatamadım eşim doktora gitmek istemiyor ve sürekli akışına bırakmak istediğini söylüyor ama ben artık kendimi eksik hissetmekten çok yoruldum. 3 ay 3 yıl gibi geçti. nolur bana yardım edin ne yapmalıyım kendi kendime atlatmam mümkün mü? Lütfen yardım edin.
Merhabalar bende evliliğimin ilk 2 ayında bu sorunu yaşadım. Geceleri uyumuyodum sürekli bunu düşünüyodum ağlıyodum internette ve bu sitede okumadığım yazı izlemedigim video kalmamisti. İlk bı eczaneci ablamiz anestol kremi önerdi bununla olmadı yapamadık. Zeytinyaglar kayganlastiricilar denemedigim şey kalmamıştı. Sonra ben internette dolasirken vemcaine sprey diye bişey gördüm. Kullananların yorumlarını okudum yanında bebe yagiyla kullaniyolarmis genelde. Eşime söyledim akşam al gel diye bu spreyi kullanarak oldu inanamiyodum acı yoktu. 5 6 sefer bu şekilde devam etti bebek yağı ile birlikte sonra kendi kendime bununla olabiliyorsa bunsunzda olabilir diyerek bı gece spreyi kullanmadan yaptık ve oldu şuan çok şükür Allah'a hersey yolunda 6 aylık evliyim 2 ayım boşu boşuna mahvolmuş diye dusunuyorum ve buna üzülüyorum. Herşey sende bitiyo ve eşinin desteğinde. Kafanın içine yerlestirmen gerekiyo cinselliğin kötü bişey olmadığını vajinanın yapısının esnek olduğunu umarım sorununu cozersin Allah yardımcin olsun.

Merhabalar bende evliliğimin ilk 2 ayında bu sorunu yaşadım. Geceleri uyumuyodum sürekli bunu düşünüyodum ağlıyodum internette ve bu sitede okumadığım yazı izlemedigim video kalmamisti. İlk bı eczaneci ablamiz anestol kremi önerdi bununla olmadı yapamadık. Zeytinyaglar kayganlastiricilar denemedigim şey kalmamıştı. Sonra ben internette dolasirken vemcaine sprey diye bişey gördüm. Kullananların yorumlarını okudum yanında bebe yagiyla kullaniyolarmis genelde. Eşime söyledim akşam al gel diye bu spreyi kullanarak oldu inanamiyodum acı yoktu. 5 6 sefer bu şekilde devam etti bebek yağı ile birlikte sonra kendi kendime bununla olabiliyorsa bunsunzda olabilir diyerek bı gece spreyi kullanmadan yaptık ve oldu şuan çok şükür Allah'a hersey yolunda 6 aylık evliyim 2 ayım boşu boşuna mahvolmuş diye dusunuyorum ve buna üzülüyorum. Herşey sende bitiyo ve eşinin desteğinde. Kafanın içine yerlestirmen gerekiyo cinselliğin kötü bişey olmadığını vajinanın yapısının esnek olduğunu umarım sorununu cozersin Allah yardımcin olsun.
Merhaba, ben de kullandım fakat pek uyuşturmadı vemcaine sprey kaç fıs sıkılması gerekiyor bir de vajina girişinden mi sıkmak gerekiyor yoksa iyice içine doğru mu?

merhaba bende vajinismusla 6 ay kadar uğraştım. ve hem cinsellikten soğumaya hemde eşimle tartışmaya başlayınca anladımki iş dahada kötü olacak ve doktor araştırmaya başladım çok araştırdım ve şenay hanıma gitmeye karar verdim giderken hiçte umutlu değildim ama..... gittiğimde şenay hanım çok güzel ilgilendi ve muaynesinde hiç gerilmedim eneejisi çok iyiydi... sevgili terapistim safinaz hanımla tanıştım onunda enerjisi çok güzel ve çok cana yakın ikna edici ... 5 gün diye konuşup 3 günde çözdük inanılır gibi değildi benim 6 aydır ugrastığımı 3 gün 3 saat gibi bir sürede çözdüler ve ilk günle 4. günkü gidişim arasındaki piskoloji farkını anlatamam... o kadar iyi hissediyorum ki ... fırsatınız ve maddi olarak uygunluğunuz varsa kesinlikle gitmelisiniz hera klinik kesin çözüm 🙏 ve davranış ve yaklaşımlardan çok memnun kalacaksınız... aylar yıllarınızı boşa harcamayın çok basit çözümü ... yıpranmayın yıpratmayın..

X