Vajinismustan Kurtulanlar Kaç İlişki Sonrası Normale Döndünüz?

Valla kızlar ben aşamayacağım bu durumu sanırım, geçen ay sadece 3 defa yapabildik, bu ay 4 defa. Öyle gün aşırı denemelerimiz olmadığından ben hala aparatlardan kurtulamadım, işin garibi aparatları da artık zor yapıyorum, sanki kaslar daha bir sıkılaştı, eskiden kolay yapardım artık zorlanıyorum. Ben demesem deneyelim diye eşim bir ömür demeyecek, bir de bu haliyle çocuk istiyor, yumurtlama döneminden haberi yok zaten, anlatınca da dinlemiyor, ben de artık çok sıkıldım sürekli hadi deneyelim demekten, üşenenin çocuğu olmaz derler doğruymuş, insanın eşi çok önemli bu hastalığı atlatmakta, adam işten gelir gelmez uyumak istiyor

Valla kızlar ben aşamayacağım bu durumu sanırım, geçen ay sadece 3 defa yapabildik, bu ay 4 defa. Öyle gün aşırı denemelerimiz olmadığından ben hala aparatlardan kurtulamadım, işin garibi aparatları da artık zor yapıyorum, sanki kaslar daha bir sıkılaştı, eskiden kolay yapardım artık zorlanıyorum. Ben demesem deneyelim diye eşim bir ömür demeyecek, bir de bu haliyle çocuk istiyor, yumurtlama döneminden haberi yok zaten, anlatınca da dinlemiyor, ben de artık çok sıkıldım sürekli hadi deneyelim demekten, üşenenin çocuğu olmaz derler doğruymuş, insanın eşi çok önemli bu hastalığı atlatmakta, adam işten gelir gelmez uyumak istiyor
Canım aparatları bırak bence artık yaparken ben 4. Den sonra bırakmıştım yoksa insan aparata kreme kaygablaştırıcıya alışıyo

Canım aparatları bırak bence artık yaparken ben 4. Den sonra bırakmıştım yoksa insan aparata kreme kaygablaştırıcıya alışıyo
Aparatsız başaramıyorum canım, başlarda aparata alışmıştım kolay giriyordu, şu an aparatlar da çok zor oluyor, sanki girişteki kas değil tüm kaslar sıkılaştı, çok zorlanıyorum, ilişkiye girebiliyorum ama yaşadığım ağrı çok zor, bi an önce bitsin ilişki istiyorum

Aparatsız başaramıyorum canım, başlarda aparata alışmıştım kolay giriyordu, şu an aparatlar da çok zor oluyor, sanki girişteki kas değil tüm kaslar sıkılaştı, çok zorlanıyorum, ilişkiye girebiliyorum ama yaşadığım ağrı çok zor, bi an önce bitsin ilişki istiyorum
Kendini çok kasıyorsun ondan muhtemelen 🤔

Arkadaşlar ben artık uyuşturucu krem veya aparatla egzersiz olmadan penisi alabiliyorum kendimidd kasmıyorum ancak hareket etmeye başladığında ileri geri harekette sağ tarafımda çok yanma oluyor ve hareket edemiyorum lütfen aynı şekilde sıkıntı yaşayan varsa yardımcı olsun bana artık bıktım

Haydi Kızlar Yenenler Yenemeyenler Buraya Yazsınlar Birbirimize Destek Olalım😍😍😍💜
Ben de yendim ama çok garip bisey oluyor, içindeyken o kadar ani kasılmalar oluyor ki, penisi dışarı atıyor, bazen yeniden nefesle bastan girmesini söylüyorum. Siz de yaşıyor musunuz bunu? Yoksa ben hep üstte olduğum için mi hissiyat bu kadar fazla🤔

Arkadaşlar bu işi başaranlar ilk girişte acı olmuyor mu artık sizde, ben dayanamıyorum, gitgeller esnasında alışıyor az da olsa ama ilk giriş esnasında canım çok yanıyor, hemen bu iş olup bitsin istiyorum devamında da, hiç öyle denildiği gibi çok güzel bir his olmuyor bende hala

Arkadaşlar bu işi başaranlar ilk girişte acı olmuyor mu artık sizde, ben dayanamıyorum, gitgeller esnasında alışıyor az da olsa ama ilk giriş esnasında canım çok yanıyor, hemen bu iş olup bitsin istiyorum devamında da, hiç öyle denildiği gibi çok güzel bir his olmuyor bende hala
Kendini kasmadigina rahat hissettiğine eminsen aci agri olmaz kasmiyorum diyorsan jinekologa git. . Hem hormon testlerinde yaptirirsin. ..

Kendini kasmadigina rahat hissettiğine eminsen aci agri olmaz kasmiyorum diyorsan jinekologa git. . Hem hormon testlerinde yaptirirsin. ..
Canım Salihacım, kendimi kasmıyorum diyemem kasıyorum hala, alışamadım bir türlü bu duyguya, istemsiz kasıyorum, jinekoloğa başlarda gitmiştim bir sıkıntı yok demişti ama yine gideceğim, akıntılar arttı belki enfeksiyon mantar vardır, desteklerin için çok teşekkür ederim sana kuzum

Canım Salihacım, kendimi kasmıyorum diyemem kasıyorum hala, alışamadım bir türlü bu duyguya, istemsiz kasıyorum, jinekoloğa başlarda gitmiştim bir sıkıntı yok demişti ama yine gideceğim, akıntılar arttı belki enfeksiyon mantar vardır, desteklerin için çok teşekkür ederim sana kuzum
Enfeksiyon varsa oda yapar. .. relaks ol 5 6 birliktelikler sonra biter.. farklı pozisyon dene bazı hareketler can açıtabilir

Arkadaşlar bende hala vajinismus sorunu yaşıyorum kısmende olsa yendim ama normal değil hala sorunum devam ediyor birdd sorun kafamda o kadar büyüdüki sabah akşam bununla yatıp kalkıyorum şu an öncesinde aparat ve uyuşturucu krem olmadan ilişki yaşamıyorum ilişki olunca da bazen yarıda kalıyor geriliyorum bu olay bana ne zaman normal gelmeye başlıycak bazıları için su su yemek gibi bişey ama benim için sanki dünyanın en korkutucu şeyi

Merhaba arkadaşlar ben de yendim sonunda bundan sonrası nasıl ilerleyecek bu hastalığı atlatanlar yardımcı olabilir mi

Vajinismus tedavisi oldum vajinismus sonrası kasılmalarım hala devam ediyor sadece benim üstte olduğum pozisyon da ilişki oluyor ve bazen ilişki kasılmam yüzünden yarım kalıyor ne yapmam gerekiyor kendimi olabildiğince rahat bırakıyorum normalmi bu ilişkinin yarım kalması vs yaşayan kişiler yorum yapabilirmi , uzun süredir uğraşıyorum bununla .

bende aynı durumdayım bir çözüm bulabildiniz mi acaba ?

X