Vajinismusu 3 günde kendi kendime yendim.

Kızlar bende akıntı çok oluyo ezelden jel kıvamında adet sonraları nette yumurtaları temizlediği yazıyo iyi bişi yani yoksa zararı varmıdır bilemedim

Kızlar bende akıntı çok oluyo ezelden jel kıvamında adet sonraları nette yumurtaları temizlediği yazıyo iyi bişi yani yoksa zararı varmıdır bilemedim
Benim de cok olur kendimi bildim bileli bosverın ona takılmayın. Vajı açtıktan sonra kadın dogum uzmanına gıdıp muayene olursunuz onun ıcın.

Amiiiinnn

Bende alın guruba o illet vajınusmus u bende cekıyorum bunaldım bıktım
Şimdi aşınca insan öyle bir normal olay olduğunu görüyor ki. Gecelerce bu sitelere girip ağladığımı biliyorum. Ben nasıl aştım anlatayım. İlk olarak locanest sprey aldık. Doğumda vajina yırtığı dikilirken kullanıldığından zarar görmedik. İnce bir ucu olduğundan girişe içine dahi girip sıktı eşim anlamadım. İlk eldivenle eşimin parmaklarını denedik. Parmaklar girince. Okeyin en küçük boy kayganlaştırıcısı var mavi. O parmaklardan daha kalındı. Onu soktuk. Tamamı girdi. Sprey olunca insan ağrı acı pek hissetmiyor. O girince eşli denedik. Ama misyoner bize uymadı. Bende eşimin penisine oturur pozisyonda ainara jelle birlikte yavaş yavaş girdim. Bir yer var orası neresi anlamam ama hissediyorum. Orayı geçince varya sıfır ağrı acı. Spreysiz yaptığımda da aynı. Oraya gelince anlıyor insan. Başka bişi düşünün nefes alıp verin, gülün Bi şekilde rahatlayın. Devam edin. Tamamen girince yavaş yavaş ileri geri. Bir bakıyorsunuz hızlı bile olsa Bi sıkıntı yok. Esas mesele çok okudunuz eminim ama beyinde. Vajina penis için tasarlanmış. Kızlık zarınız muayene olup da kalın değilse. Yapmamanız için hiçbir engel yok.

Merhabalar.Bende vajinismus sorununu yaşıyorum.Banada yardımcı olursanız sevinirim.İki yılı geçti.Çok yıprandım.Vajinismusu nasıl aşabilirim.Çok çaresiz kaldım.Umarım en kısa zamanda yenerim.

Merhabalar.Bende vajinismus sorununu yaşıyorum.Banada yardımcı olursanız sevinirim.İki yılı geçti.Çok yıprandım.Vajinismusu nasıl aşabilirim.Çok çaresiz kaldım.Umarım en kısa zamanda yenerim.
Merhabalar ne durumdasınız şuan egzersiz filan yapıyor musunz

Egzersiz de yaptım.Baya uğraştım.Ama bir türlü olmuyor.Çok yıprandım.

Egzersiz de yaptım.Baya uğraştım.Ama bir türlü olmuyor.Çok yıprandım.
Şöyle söyleyim egzersiz olmadan hiç bi şekılde doğru düzgün ilerleme olmuyor.Kegel ve nefes egzersizleriyle devam esin üzerine düşün olmuyor diyip bırakmayın. Ben 2günde yapıp kurtulanları biliyorum.Ne kadarlık süredir vajınusmussunz

Merhaba sprey canınızı yakmadi mi ben bı kere wemcaine sıkmıştim baya yanma olmuştu

Maalesef bende aynı sorunu yaşıyorum. Ama daha fazla ertelemek istemiyorum. Sadece kurtulmak istiyorum. Denemeler den sonra bunalıma girip arkasından toparlamaya çalışıyorum. İçimde bir his olacak diyor çünkü. Benim kurtulan arkadaşlara sorularım olacak. İnşaallah yardımlarınızı bekliyorum. İlk olarak Deneme esnasında giriş anındayken neden giriş olmuyor. Çabalıyorum ama girmesi gerekirken neden girmiyor. Madem açık orası ve esnek.

ne kadar süredr deniyorsun

Çünkü istemsizce kasılıyorsun canım oradaki aşk kaslarını kontrol etmeyi nefes ve kegel egzersizleriyle öğrenceksin.Özelden yazdım canım

Aynı sorunu evliliğimizin ilk günü yaşadım. Geçmişte psikolojik herhangi bir şey yaşamamış ve anatomik bilgiye vs sahip olmama rağmen stres ve korku yaşadım. Azıcık bastırmada bile ağrıyor gibi hissediyordum. Ve senin gibi olmayacağını düşünüp kafamda başka düşünceler varken bir anda oldu ama yanma hissi ve aşırı kanama oldu. Dediğin gibi 3 gün boyunca lekelenme şekilde kanama oldu hatta parçacıklarda geliyordu. Bende kızlık zarının kalın olduğunu düşündüm. Aslında hepsi beynimizde ben problemin ilk aşamasını ikinci günde çözdüm zamanla korkum da azaldı. Şuan 1.5 yıldır evliyiz ve bir problemimiz yok

Merhaba youtubedanmj izlediniz?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…